Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jestem Za! Właśnie kładę się do łóżka ze swoją bestią. Sexu nie będzie, ale będzie miło.......:) co się tyczy Pomarańczy ( tak-tej pomarańczy)......hmm......ja- od teraz -ignoruję, bo musiałabym puścić ostrą baterię, a jestem pacyfistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w dodatku pomarańczka albo pijana , albo dys...jakaś........ Do Pomarańczy Chcesz o tym porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczy z pieskiem
biedny oj..biedny ten piesek :( a ty jesteś zboczoną pomarańczą :( ??????????? MIŁEGO DNIA 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatecznie moze byc sex z
wibratorkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy tylko o sexie
:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wiosna radosna
to o czym gadać ??? o bzykanku !!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekk098
Po co taki temat? Powiedzcie lepiej o swoich planach na ten tydzień. Coś wyjątkowego czy rutyna? ------------------------------- Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Biuro Matrymonialne http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli juz mowa o sexie
to z umiarem, bo przez pijanstwo i rozpustny sexs upadlo takie mocarstwo jak RZYM :P Milego Dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zwierzałeś mi się Antyszku, że już nie uprawiasz, a tu proszę ! Bomba!:) Jareczku, u mnie rutyna, bo nie mogę uporać się z rozwodem, wszystko się ślimaczy. Poza tym jestem zapracowana, ale w wolnych chwilach ujeżdżam swój odlotowy rower.Biegam też z psem ( mam bestię) Końcóweczko, jak tam dieta? Żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello - hejka :) po przeprowadzce z Krakowa na wieś zapieprzam jak chłop, wiec w sobotę, kiedy po serku twarogowym na obiad nie miałam siły pracować stwierdziłam, że mam w głębokim poważaniu dietę. Jestem piękna jaka jestem i tyle... :P a tak na marginesie... jakiego psa ma antych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra nie ma sexu
to moze jakis temacik wakacyjny? kto gdzie jedzie? lub ma zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Pamiętacie mnie jeszcze? Rozwodzę się kochani. Próbowałam wszystkiego. I wreszcie pasuję do topicu. Stella, buziaki. Naprawdę to zrobiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanne nowe życie przed Tobą
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanne, dzielna z Ciebie dziewczyna! Brawo!Sama wiesz, że nie było sensu dalej tego ciągnąć........ Kolej na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zazdroszcze Ci tej wsi
ja też chcę :) Pozdrawiam ......pomarancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie mieszkałam bloku na nowym, super osiedlu. Mili ludzie, zielono... ale dusiłam sie tam... teraz mam więcej pracy, ale i wiekszą wolność... i grilla mogę rozpalić kiedy chcę... wieś to wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też jestem tego zdania
że ..wieś to inne życie człek do przyrody należy i maił mieszkać nisko na ziemi a nie na jedenastym pietrze :( trzymaj się ciepło laska :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby rozpalic se grilla to na ogrodek se moge wyjsc....ale fakt wies to wies inny klimat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stela mieszkasz na wsi
? zamień się na betonową wieś w bloku :) ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię wyraźnie, że nie znoszę wsi, ale każdy przecież ma wolny wybór-wielu specjalnie się tam wyprowadza.Nie lubię łanow zbóż, łąk, nie lubię grzebać w ziemi i plewić ogródka, a kiełbaska smakuje też z piekarnika:) Przypomniała mi się zima.....Zaproszono mnie na ognisko.....Owszem-byłam: siedzieliśmy przy kominku, a ognisko paliło się za oknem:).....Było naprawdę romantycznie:) Końcóweczko życzę Ci szczęścia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×