Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

poniewaz duuuuuzo sie u mnie dzieje :D a i wracam przeto pozno...lub nie wracam czasem :P po drugie-jak nie ma o czym to po co ciasto ugniatac? :D aha...- mysle ze ci co niby maja byc wkurzeni to wcale nie sa wkurzeni :) bo jak powiedzial ktos madry-twoje malpy, twoj cyrk ps. ja na miejscu pana Trutnia tez bym korzystal do woli :D:D wszak to nie mydlo........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taka to natura Antycha
wali ile wlezie:) sex wszak to chłop i jedno ma w głowie..bzykanko, sianko Miłego i pieknego 🖐️ a oblało oblało pieknie dzeszczem aż miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz w tym dziwnego.. wszak ruchy posowisto zwrotne sa najprzyjemniejsza i najzdrowsza czynnoscia jaka homo erektus moze wykonywac spalajac przy tym kalorie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia
Anty . marudzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz ciagle o sexie jak nawiedzony to i muza odpowiednia dla takich jak ty:) posluchaj slow a nie prostych rytmow,moze znajdziesz swoje podobienstwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilety kupiłam i czekam na walkę........( nie wiem, za kim obstawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
premeczku- niestety rozczaruje cie- dla mnie to calkowity prymityw-z kazdej strony :P a co do sexu to nie widze w nim nic strasznego,szczerze powiedziawszy to osoby ktore uwazaja to za temat tabu-sa dla mnie ograniczone..sorki jesli ktos sie poruszy-ale to jest moje zdanie do ktorego mam prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyszku, mnie poruszył Twój sex :) Co się tyczy nawiedzenia.........nic nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz topik to raczej czat, ale to było od początku do przewidzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sexie nie ma nic zdroznego no chyba ze ktos namietnie ciagle do niego nawiazuje to moze oznaczac hmm ze ma BRAKI.? OBSESJE.? :P:P Stella to jest czat;) szkoda ze nikt nowy do nas nie chce dolaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: egzaminy zaliczylem a prace obronilem.:P czas opic to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kasiu i Stella..............jestem niewyspanym mgr.inz. :P:P i insp.ppoz:P chyba na starosc mi lepeij wiedza wchodzi niz za mlodu szooook:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo a latasz z sikawką
czy wsiąkasz za biurkiem ? ;) i czy jest dużo chętnych do tej pracy? :) czy to prawda że sporą kasę zarabiacie? :P wybacz ciekawosć . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny promeczku....jakos widze ze ostatnio sie z toba zgadzam. masz 100% racji...jak sie nie mieszka na stale z pełcią odmienna to bywa tak ze ma sie braki. a ze mam obsesje na tym punkcie-owszem MAM- i co z tego?? widzisz w tym cos niesmacznego,zlego,wstydliwego itd?? mnie to wcale nie przeszkadza powiem nawet ze dobrze sie z tym czuje :P nie mam tez zadnych zachamowan jesli chodzi o rozmowy na ten temat,jest to taka sama czesc naszego zycia jak jedzenie czy spanie-powiedzialbym ze czesto nawet wazniejsza. nie wiem ile % ale mysle ze wiekszosc rozpadow malrzenskich przyczyne ma w sexie. caly swiat kreci sie na i w okolo sexu,a ktos kto twierdzi inaczej jest po prostu tepy . amen i z tym optymistycznym akcetem zycze wszystkim udanego ciupciania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, jeśli moje serce zapłonie zbyt ostrym płomieniem jesteś w stanie go ugasić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka jesli twoje serce zapłonie to nie gaś go kochana...niech ogień płonie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych...czasem mieszkając z płcią przeciwną ma sie większe braki niż mieszkając samemu:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem zgodze sie z Kasia niestety tak jest:( antyszku nie widze w tym co widac u ciebie nic zdroznego ,poprostu jakos te braki rzucaja sie ostatnio w oczy:P pomaranczko:) czy duzo jest chetnych nie wiem:) ale cena kursu odstrasza,a w samym POZNANIU jest tylko 70 osob z uprawnieniami wiec nie wiem czy to duzo czy malo;) ile zarabiamy no coz tu masz cennik: http://www.modpoz.pl/3,oferta-cenowa.html drogo ale i odpowiedzialnosc spora [zycie ludzkie jest bezcenne] i nie ma miejsca na pomylke i robote na odwal. Traktuje to jako prace dorywcza,wiec o siedzeniu za biurkiem nie moge pisac to raczej praca w terenie.. zeby to byla praca stala mosial bym sie bawic w zakladanie firmy:P ale po co placic panstwu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dziekuje Pprzemo
za odpowiedz,:) pytam bo chłopak córki pcha się do straży a ona się boi o niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisła - Legia 1 : 0 !!!!!!!!! Ległaaaaa, legła Warszawa... jak nie bedę miała zapalenia gardła to będzie cud miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kibic z Ciebie
;);):):) uwaga !!! bo łagodna grypa panuje mnie powaliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×