Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dmmdm

co odpowiadac na takie pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Polecane posty

Gość dmmdm

odeszlam z pracy nie tak dawno temu ze wzgledu na kiepska atmosfere i konflikt z kierownikiem, przepracowalam tam prawie rok czasu, na rozmowach mnie pytaja dlaczego ta wspolpraca sie zakonczyla jak do tej pory mowilam ze nie pasowala mi praca na zmiany czy to wystarczajacy argument zeby nowy pracodawca bez obaw mnie zatrudnil czy macie jakis lepszy pomysl jak odpowiadac na to pytanie bo przeciez nie powiem prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz powiedzieć że z powodów osobistych. Nie mów w żadnym wypadku, ze popadłaś w konflikt z kierownikiem, bo uznają cię za osobę nie umiejącą pracować w grupie itd., z drugiej strony jeśli mówisz, że nie odpowiadała ci praca na zmiany, a w firmie, do której chcesz być przyjęta akurat tak jest to od razu jesteś spalona... Może po prostu mów, że chcesz się rozwijać, a tamta praca ci to uniemożliwiała czy coś. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowię ze powody finansowe plus mozliwosci awansu i rozwoju. czasem to łapią innym razem sie nie podoba. nie ma jednej reguły. w sumie pracodawca sie dziwi ze ktos odszedl z pracy a skąd on chce wytrzasnac nowych pracownikow , prosto z absolutorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×