Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

skonczcie o tych powodziach, bo to sie zle skonczy:D ja po wiesiolku mam normalnie:) wszystko w normnie, ale wiem, ze w srodku jest dobre nawilzenie:D poza tym przed plodnymi dniami sluz jest bardziej pzrejrzysty i czysty:D wiecej szcegolow:) bede reklamowac wiesiolek a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka zalejesz cały świat i dopiero będzie wtedy nie będziemy chodzić tylko pływać :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aga reklama na żywo powinna być :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja mam kupę roboty i bardzo dużo latania jak to przed świętami ,ale sercem jestem z wami❤️ i niebawem napewno naklikam tylko muszę to wszystko przezcytać bo troszkę tego napisałyscie :D buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🌻 U mnie wszystko ok. Maluch nie daje w kość, czujemy się dobrze. Od 3 dni jestem jedynie mocniej wyczulona na zapachy, ale nie mdli mnie od nich, po prostu strasznie intensywnie je czuję i skóra brzucha mnie zaczęła swędzieć mimo iż smaruję i natłuszczam. Aktualizuję tabelkę :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........31.12....................3......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......9...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........31.12....................3......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008......17.01....................2.......Bielsko.........23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......9...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniłam się :) Wpisałam chociaż "prawdopodobny" termin @, żeby nie było że będę się nakręcać za wcześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wczoraj pieska taki kochany :)mały york ale płaczliwy i musiał z nami spać:) a ja padam na twarz z nie wyspania ...nie wiem jak nasze staranka będą wyglądać bo on piszczy i trzeba się nim zajmować:)będą przerywane:)ale mam nadzieje że wszytko wyjdzie bo mam spokojną głowę i nie mysle ciagle o dzidzi :)tak jak ostatnio...pozdrawiam:) widze że tabelka zaciążonych się powiększa jestem dobrej mysli że i ja sie niedługo tam wpisze ---no i cała reszta staranniczek też buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulidka - jasne że niedługo dołączymy do dolnej części tabelki :) Pieskiem się nie przejmuj, nam czasami kocur przeszkadzał hehe, 7 kilo żywej wagi wskakiwało na łóżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zastanawiałam się nad tym, dlaczego właściwie chcę mieć dziecko... "Mieć" - to tak niefajnie brzmi. Ja po prostu staroświecko uważam, że dziecko to owoc miłości dwojga ludzi, część nich samych. Chcę dać życie, nieważne czy zajdę w ciążę w tym miesiącu, za dwa czy za rok. Warto czekać na chwilę, kiedy pierwszy raz słyszy się bicie małego serduszka, pierwsze kopniaki w brzuchu... Rozczuliłam się :) Po prostu wszystkim Wam, życzę z całych sił upragnionego maleństwa. A tym które już je noszą, życzę samych dobrych myśli i dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sympatyczna gratulacje i daj znac coz lekarz powiedzial.... Agus ja dwa dni temu choinke ubieralam.. i teraz tak swiatecznie mamy w domku, ze juz nie moge doczekac sie PL.... Grazka zazdroszcze zdobytych szczytow, tez lubie gory, a juz nie bylam chyba z 5 lat :( Sylwinka a jak Ty sie czujesz, dostalas juz energii na gotowanie? No to teraz Wy dziewczyny bedzie sie staraly, wlasnie kto i kiedy zaczyna?? A ja mam przed soba najtrudniejszy okres czekania, dzis 20dc, ranooo bylo przytulanko, a teraz czas odpoczynku :) :) bo po 2 tyg przytulanek to juz z sil opadam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa - ja od dziś zaczynam, to nic że początek cyklu :P Póki przytulanki są bo są chęci a nie przymus, to każda pora jest dobra :) A Ty nieźle musiałaś szaleć, że z sił opadasz :P Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszyna ja tez zaczelam zaraz po @, bo mielismy straszna ochote i tak z przytulanki na przytulanke coraz wieksza :) :) Ale po tych dwuch tyg czuje ze sil mi brak :) :) ale warto bylo :) :):):) To zycze teraz Tobie sil i ochoty na caly cykl :) :) Grazka ogladalam wlasnie zdjecia na nk z Twego wypadu w gory i mam jedno pytanie..GDZIE MASZ CZAPKE W TAKI MROZ????? Sylwinka bedzie musila koniaka zapodac bo widze ze nie usluchana ta nasza Grazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aska.osa dzięki za gratulki. Słuchajcie dzwoniłam do tego dobrego gina ale umówił mnie dopiero na czwartek i na 16 :( a ja na 14 mam do pracy :( z zamianki nici raczej bo pytałam już.... Zaglądnęłam do innego pryw.gina i na środę przed pracką mam przyjść na usg i badanko i zobaczymy..... Wiecie co taaaaaaaaaaaaaak mooooooooooocno pragnęłam mieć dziecko i być w ciąży i pragnę.....ale teraz doszło do mnie że TO się spełniło i że mogę nie dać rady :( wiecie takie bicie z myślami.... Dziś już dwa razy się popłakałam będąc sama ..nie wiem nawet dlaczego???? ale te hormony wariują we mnie, a zaraz się śmieję z czegoś.... O 2.00 w nocy już nie mogę spać i tak już z 2-3 razy tak było....czuję sie wyspana....a i jeszcze takie fajne bulgotanie w brzuchu mam macie tak samo??? Powiedzcie dziewczyny boli mnie troszkę tak jakby brzuch i żołądek wzięłam nospę chyba nic się nie stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sympatyczna Nospa jest bardzo bezpieczna i pomaga w ciazy a nie szkodzi wiec mozesz spokojnie brac. Ostatnio spotkalam z kumpela ktora jest w 3 miesiacu ciazy, starali sie 3 lata, wiec bardzo sie ciesza ze sie udalo, ale mowila mi ze siedzi i zamiast sie usmiechac to zazwyczaj placze i nie wie czemu..:) takie to juz hormonalne hustawki kobiet w ciazy :) Sympatyczna dziecko powstalo z milosci i taka milosc dziecku dasz, i bedziesz wspaniala matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aska czapke miałam oczywiście ale czasami było nam tak już gorąco że się rozbieraliśmy :P ja zawsze się w górach ubieram i rozbieram :D Kruszyna ja też czekam na te ruchy dziecka w brzuchu i bicie serduszka :) Chciałabym już ale masz racje że warto czekac :) Sylwinek noo pusto tu dzisiaj :o ja robiłam znów kolczyki a za chwilę musiaałabym poodkurzac i skoczyc do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że z miłości :)i to ogromnej dzidzi jest.Całkiem nie dawno tak figlowalismy z mężusiem że nie było bata abym nie była teraz w ciąży:))) dwa dni potem zrobiłam test i wyszedł negatywny i sie popłakałam ...a co się okazało znajoma farmaceutka dwa tyg po tym zdarzeniu będac w aptece namówiła mnie na ostatni test i następnym razem miałam kupić testy owulacyjne ok zgodzilam się wyszedl pozytyw (widocznie jeszcze wtedy było za wcześnie żeby wykazało ) ;))))...a teraz patrzę na te dwie kreski i się uśmiecham..i trzymam dwie maciupkie skarpeteczki które dałam mężusiowi .Ojejku ale fajnie. Jedno mnie jeszcze trapi...jak to powiedziec w pracy???? miesiąc temu jedna powiedziała że jest w ciąży i 2 tyg. temu druga ;) a teraz ja .Obie są na L4.Ta pierwsza prawie poroniła już i wystraszyli sie ze drugą może to spotkać.A jak ja mam teraz to oznajmić Przed świetami ???KIedy najwiekszy ruch i ludzi trzeba w pracy..boje sie troszkę,ale z drugiej strony dzidzia jest najważniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna praca sie nie martw, bo zdrowie maluszka jest najwazniejsze..... Grazka no to ladnie ze czapke mialas, teraz mnie tylko martwi Twoje ubierani i rozbieranie w gorach i to na oczach meza :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem powinnam teraz myśleć o dzidzi ale praca tez jest ważna bo mamy kredyt na 30 lat na mieszkanie. Jejku będę mamusia na 99 % :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Grażka to się rozbierała bo musiała szczyt zdobyć a w ciuszkach nie da rady :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D o czapce nie wspomnę bo Ona i tak mnie nie słucha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dobrze czuje jeszcze @ jest ale jak sobie pójdzie to będzie ostra jazda bez trzymanki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile Sylwinka zdobedziesz szczytow w tej jazdzie bez trzymanki :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Zycze wielu :) Agusia coz w domku porabiasz?? I jak tam ochotki na przytulanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie 4 razy po 2 razy 1 razy raz po raz o północy ze 2 razy i nad ranem jeszcze raz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D Grażka to już zdobyła wierzchołek góry :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no jakie plany macie dziewczyny :p Ja dzisiaj kolejny dzień z nieszczególnym samopoczuciem :/ Nie mam apetetu nadal i strasznie mi niedobrze :/ Na poprawę humorku widzialam się z moją przyjaciółką i szukałyśmy prezentów świątecznych razem :) Pochwalę się wam, że kupiłam sobie śliczną sukienkę (czerwoną w biale groszki) na Wigilię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiejcie się ze mnie śmiejcie :P:D:D:D:D szczyty to ja wszystkie zdobede a Wy to zboczone jesteście i tylko o jednym myślicie :D głodnemu chleb na myśli :P własnie wróciliśmy ze spacerku :) :D Sylwinek już mi żal Twojego męża :D:D:D teraz musi Wam się udać jak tyle razy bedziesz zwarta i gotowa P:D Sympatyczna nie przejmuj sie pracą i kredytem, wszystko da się poukładac a na dzidzie przecież byś nie czekała 30 lat az kredyt spłacicie :) Bedzie dobrze, oby dzidzia zdrowo rosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, maz wie o Twoich planach?? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Polusia to sa uroki ciazy, nic sie nie przejmuj tylko rob wszystko by sobie uprzyjemniac czs jak np to czerwona sukienka, hmmm czerwony i czarny to moje ulubione kolory ciuchow..wiec sukienka napewno super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z sukienki jestem bardzo zadowolona ;) Też bardzo lubię czerwony kolorek :) Teraz sobię leżę i wzięłam się za moje hafty krzyżykowe :p Mam ambitny plan skończyć takiego fajnego Mikołajka na święta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Grażka się odezwała jedyna co nie jest zboczona :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia mój mąż nie wie o moich planach i całe szczęście :D:D:D:D:D:D ale oczywiście żartuje że tyle razy będzie Wy chcecie żebym zawału w trakcie szczytu dostała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mój Paweł się śmieje że codziennie będzie a ja mówię pewnie zaś z rozkraczonymi nogami będę chodzić:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×