Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no my z Dorka juz nei panikujemy, jakos specjalnie tez sie nei stralalam:) ale chce teraz w kazdy miesiac sie brac do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze sie dowiedziec cos o Was:) wracam do czytania:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz sporo przerobic;D bo duzo sie wydarzylo:) ale warto;p szcegolnie te kawaly Sylwinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate fajnie ze bedzie ktoś nowy:) kochana ja brałam tabletki długo po odstawieniu przez 6 mc miałam 28-32 dc @ jak zaczeliśmy sie starać to nagle okres wydłużył mi sie najpierw do 37, potem 39 i ost ( ale byłam chora) 44!! teraz jestem pod monitoringiem cyklu i biore leki na pobudzenie owu i zastrzyk na pękniecie pecherzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate mi tez wychodziło na testach owu, w ost tylko nie ( ale testy z allegro :/ ) ale to czy pęcherzyki rosną a czy pękaja to sa dwie rózne rzeczy kochana ale mam nadz ze cie nie przestraszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ katie-g świetnie że wróciłaś do nas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a kawały są super :D:D Aga dzięki za reklamę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a jak namowilas lekarza zeby Cie wzial pod monitoring?? cos sie dzialo??co moge z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zobacze co bedzie sie dzialo przez jakies dwa miesiace a poznije pojde do polsiego gina i poprosze o jakies leki moze,co mysliecie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i tez sie ciesze ze do Was wrocilam,dobrze tak sobie Was poczytac i miec wsparcie...ach i Kasia jestem- milo mi Was poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Katia, super ze dolaczasz sie do nas! ja na Twoim miejscu od razy bym zbadala poziom podstawowych hormonow. od razu bede ci w stanie powiedziec czy to normalne w twoim przypadku takie dlugie cykle... po co czekac, skoro i tak sie denerwujesz. ja poszlam po miesiacu i okazalo sie ze bez pomocy moze mi byc ciezko... a teraz na lekach mam cykle od 25 do 30 dni! super, wiecej szans ;) dziewczynki juz godziny licze do wakacji! ale jestem podekscytowana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASSMIN*
POLECAMY ******************************************************** ******************************* *pościele i pościelki (standardowe, do łóżeczek, do wózków) *szlafroki (dziecięce, męskie i DAMSKIE) *prześcieradła i prześcieradełka *body *kompleciki *pokrowce na przewijaki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=12120976 ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia widzisz tylko ja jestem w anglii,a oni tak latwo nie pomoga..chyba musze tam isc i im zrobic rozrube bo inaczej bedzie ciezko...musi sie stac tu tragedia zeby areagowali...:( ale pojde i bede walczyc o swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja nie musialam namawiac lekarza,zrobilam badania na rozne hormony,dal mi 3mc ,cykle sie wydluzaly.sam mi zaproponowal pomoc w tych tabletkach,a przy nich musi byc monitoring.ale przed tym tez robil mi usg i sprawdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sobota..ja w pracy, a spiochy spia, bedzie nudno pewnie, bo znow forum uspione;D wstawac, pic kawe i pisac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie spie od jakiejs 7.30 :) wlasnie sie zwolkalm z lozka, nie za dobrze sie czuje ale trzeba sie zbierac bo jeszcze troche do zalatwiania mam :) Agi biedulo dzis w pracy, ale za to sobie odpoczniesz jakos w tyg :)katie ja tez mieszkam w angli :), wiec troche wiem o czy piszesz :) jak tu poszlam do lekarza, to mi powiedzieli ze stres pewnie tak na mnie wplywa, jak poszlam w pl prywatnie to od razu mi wykryli ze mam pco. Ja w pl ze sluzby zdrowia tez nigdy nie bylam zadowolona i wszystko zawsze prywatnie. no i tutaj tez zamierzam isc prywatnie a nie liczyc na nhs :)niestety jednak sie zaplaci to od razu inne maja podejscie... Agi mi juz naprzysylala kilka polskich gin w londynie i jak sie nie uda za 3 miesiace ide do nich na monitoring... Ale u nas dzis znow piekny dzien!!! ide po kawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie spie od jakiejs 7.30 :) wlasnie sie zwolkalm z lozka, nie za dobrze sie czuje ale trzeba sie zbierac bo jeszcze troche do zalatwiania mam :) Agi biedulo dzis w pracy, ale za to sobie odpoczniesz jakos w tyg :)katie ja tez mieszkam w angli :), wiec troche wiem o czy piszesz :) jak tu poszlam do lekarza, to mi powiedzieli ze stres pewnie tak na mnie wplywa, jak poszlam w pl prywatnie to od razu mi wykryli ze mam pco. Ja w pl ze sluzby zdrowia tez nigdy nie bylam zadowolona i wszystko zawsze prywatnie. no i tutaj tez zamierzam isc prywatnie a nie liczyc na nhs :)niestety jednak sie zaplaci to od razu inne maja podejscie... Agi mi juz naprzysylala kilka polskich gin w londynie i jak sie nie uda za 3 miesiace ide do nich na monitoring... Ale u nas dzis znow piekny dzien!!! ide po kawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka za pare godzin inny swiat:D palmy, drinki i plaze;) jak ja Ci zazdroszcze:D ale Barcelona na mnie czeka:) wolny mam wtorek:) pakuj sie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na wstępie Dorka współczuję dnia wczorajszego. Ale już dziś czeka Cię inny świat :) Ach jak Ci zazdroszczę. Ja ciepłolubna jestem więc samo słoneczko do szczęścia by mi wystarczyło, a Ciebie jeszcze wiele innych atrakcji czeka. Miłego wypoczynku życzę. Odpoczywaj ile się da. katie-g ja też Cię pamiętam. Witam ponownie. Nie znikaj nam już na tak długo. Im nas więce, tym weselej. A dla reszty dziewczynek pomacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dorka zazdroszcze :) ciężko przeszłaś biedna @ ale juz po niedługo będzie i dacie czadu na wakacjach :) my wczoraj z mężem dorwaliśmy sie do siebie :) po 2 tyg odpoczynku , oj działo się :) jakby nie rodzice za scianą oj .....to by cały blok słyszał hihi juz mi sie @ skonczyła, dzis 3 dzis clo przyjełam, jutro ost, jak narazie nic mi nie jest nie mam żadnych dolegliwości , mam nadz ze dalej tak będzie Dorka mam pytanie czemu pytałas kiedy mam usg? tobie w jakis lekarka mowiła ze bedzie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja mam pierwszy wekend wolny od 3 tyg, więc wiem jak to jest byc w pracy w wekend... Byłam wczoraj u fryziera, :) zadowolona jestem podcieła mi włosy i mam pasemka blond na brązie ciemnym, podoba mi sie kiedys miałam pasemka, np na ślubie i chyba mi lepiej w jasnych włosach :) przynajmniej ja sie lepiej czuje i mężowi sie bardziej podoba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki lece pomagac mamie w kuchni , bo dzis teściowie maja do nas przyjsc wieczorem wiec coś tam szykuje , potem sie odezwe a pozatym w pracy mam taki sajgon ze wczoraj miałam podłamke , kierownik z przyległego salonu składa wypowiedzenie i kurcze znowu bedą roszady zmiany, nie wiem co jeszcze moj regionalny na to tragedia, ciagle bo bani , juz wczoraj sie z tego smiałam taka głupawka mnie dopadła, ale mam wekend teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz gotowa! wlasnie sie wykapalam z maseczkami, peelingami itp i teraz wcinam sniadanko :) czekam na chlopaka bo pojechal jeszcze kilka spraw zalatwic :) Anna pytalam sie bo jak ja zaczelam brac te rozne tabletki to wczesnie mialam dosc owu w pierwszym cyklu juz 10dc wyszedl mi poz test :)wiec uwazaj aby ci nie przepadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka suuuuper wakacji zycze, szalej, baw sie i odpoczywaj :) U mnie dzis prace ogrodkowe, ale najpierw zakupy do ogrodu musze wykonac :) Aga juz niedlugo Barcelona i Twoj zasluzony odpoczynek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke, bo Malenstwo skonczylo dzis 16 tyg :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.................................Bielsko.... . . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............21............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............19............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........14............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............10............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wreszcie jestem posprzątałam teraz mogę usiąść :) Dorcia miłego urlopu ja już wyruszyłam na miotle jestem właśnie koło Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszystkim życzę miłego dnia👄 a i wiecie że od 1 kwietnia ma się w końcu zrobić ciepło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miała rację Sylwinka. Co prawda dziś obudziło mnie piękne słoneczko, ale nadal jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×