Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka no wczoraj tez tak bylo, ze po poludniu sie rozpogodzilo, ja chce slonce na niedziele, bo chce zrobic zakupy na wyjazd, nie bierzeny duzo ubran, ale musze dokupic pare rzeczy:) musze sie przyznac, ze pomimo wyluzowania nie moge przestac myslec o dziecku, ciazy, brzuchu, itd. W promieniu 1 km wszedzie sa albo dzieci albo kobiety w ciazy....zdarza sie, ze w ciagu dnia przychodzi 20 kobiet z dziecmi , tuz po porodzie, albo z brzuuchem....jestem opetana chyba:D nie moge przestac myslec o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi w niedziele ma byc cieplo i slonecznie! Ja Cie rozumiem, bo tez tak mam.... lzy same mi sie cisna jak widze ojcow z malymi coreczkami. byla taka parka na wakacjach, oboje nie moglismy od nich oczu oderwac, marzac ze kiedys tez tak bedziemy sie bawic z nasza dziewczynka.... Agi trzeba sie zabrac pozadnie do roboty i zamiast przed TV, to do lozka ;) my tak teraz robimy, ze nie idziemy spac, jak jestesmy strasznie spiacy, ale 30 min wczesniej :D:D:D Zobaczysz jak juz bedziesz sie pakowac, to przestaniesz troche o tym myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pracowite koleżanki :);) Sylwinka odezwij się co tam u ciebie jak wizyta po 10 a jej nie ma czyżby taką upojną noc miała po pozwoleniu od lekarza, że wstać się jej nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja za każdym razem jak szłam na zakupy wszędzie widziałam brzuszki - obsesja jakaś :P:P:P To chyba normalne u staraczek :) Z niecierpliwością czekam na wyniki dzisiejszej bety, oby dobrze rosła.... Ehhhh kobiety to mają przekichane z tym czekaniem... Najpierw czekasz na owulkę, potem na możliwość testu albo na @, potem na wynik bety, potem na pierwsze usg.... Ale będzie dobrze :) Dorcia podrzuć nam tu coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka uwazam, ze masz racje z ta metoda chodzenia spac, u nas problem tkwi w tym, ze jest za duzo programow, ktore lubimy i siedzimy przed tv i netem do 23;/ a pozniej to juz kiszka, bo zmeczenie po calym dniu naprawde ciezkiej pracy dobija i z wszystkigo nici...wiec metoda powinna byc taka, ze zaraz po kolacji i kapieli:D trzeba pakowac sie do lozka i dzialac w okolicach 21 wtedy o 23 mozna spokojnie isc spac i byc wypoczetym:D:):) nie ma szans na tv w mju i czerwcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie powinna dopadac bananow chyba:) ale zapytajcie jej czy moze czy nie:) Kruszyna masz racje, z ciaza tez zaczyna sie duzo obaw i zmartwien troche stresu i caly czas na cos sie czeka prze te wszystkie miesiace;) az do porodu:) Mery hej:) Anna jak sytuacja zglos sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - suuuper ze z dzidzia ok:) a plec juz mogliscie zobaczyc na tym dokladnym badaniu??dostaliscie tez plytke z usg?? :D sylwinka - bedzie syn?bedzie syn??? :) :) odezwij sie bo umieram z ciekawosci dorka - oj fajnie jakby wam dzidzia z bajkolandii wyszla :D a kiedy masz termin @ nastepnego (ktory oczywiscie ma nie przyjsc!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka miała się wczoraj zapytac lekarza czy już może wsiadać na banana :D:D:D Jak widać chyba może, bo jej tu nie ma :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna o ktorej bedziesz miala wyniki? Agi ja tez mam duzo programow ktore lubimy... no i jeszcze filmy na DVD... ale jak siedzielismy po nocach i ogladalismy prawie zasypiajac przed TV to nic nie wychodzilo, nie bylo sily aby sie zmobilizowac poza weekendem.... no a jak sie ma przytulanek, to dzidzi nie bedzie :( oboje bardzo sie teraz staramy, ale tez bez zmuszania... wszystko jakos teraz wychodzi, ciekawe czy bedzie oczekiwany rezultat... ale nie licze w tym miesiacu i nawet nie wiem do konca kiedy ma @ przyjsc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi- to masz tak jak my :) tv i komp wieczorkami czesto,ale mysle ze owocne bardzo moga byc poranki pod warunkiem ze oboje macie wolne,wtedy wypoczeci,wyspani duzo wiecej mozecie zdzialac ;) wieczorem po pracy to juz czasem sie nie chce,chociaz moze teraz wiosna bardziej czlowiek pobudzony do zycia bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D zboczone baby od rana im w głowie banany siedzą :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D a tak na poważnie wszystko jest ok dziecko rośnie ruchliwe jest a płci nie chciało pokazać lekarz pokazał mi główkę i kręgosłup jak to fajnie widzieć swoje dzieciątko :D:D:D:D:D:D:D 30 kwietnia idę na usg 4D oczywiście do swojego lekarza :D:D a banana mogę dosiadać ale wczoraj nie mieliśmy siły bo wróciliśmy o 22 do domu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no wlasnie, nie ma dziecka bez dzialania, z samego chcenia nie powstanie:D takze dosc marnotrawienia czasu przed tv:) no i dobrze, ze nie wiesz do konca kiedy ma przyjsc, ale bierzesz jakies leki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas poranki raczej odpadaja bo ja mam rano czas na styk wyliczony :D:D:D:D Ale wieczory jak najbardziej, albo zaraz po pracy.... tez jest fajowo :) Sylwinka to chyba utknela na tym bananie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny w ciąży to się dopiero zaczynają obawy bo już są o kogo, a tak to najpierw martwimy się żeby wogóle zajść, a jak się już jest w ciąży to strach dosłownie za dwoje A co do tej obsesji w trakcie starań ja też to przeżywałam, a jak na złość wszystkie znajome albo zachodziły albo rodziły i to było jeszcze gorsze mąż jak się dowiedział, że jakiegoś jego kolegi kobieta jest w ciąży to mi nawet nie mówił bo wiedział jaka będzie moja reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no to moje gratulacje z pozwolenia :D:D:D:D Znów szyby będą pekać :P:P:P Następnym razem może maluch pokaże czy coś ma między nóżkami :):):):) Pewnie się wstydził za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna a ok samopoczucie :)za reszte porzadkow wiosennych sie dzis w domu biore a pod wieczor na spacerek jakis sie wybierzemy a jak tam u Ciebie?dalej senna? bedziesz miala wizyte u gina podobnie jak ja ,bo ja 24.04 tez sie strasznie doczekac nie moge,ale ida swieta to moze szybko zleci :) wiecie,czaem sie tak zapominam i przeciagne sie mocniej i wtedy zaboli w brzuchu jakby miesnie,rano mam taki maly brzuch w przeciwienstwie do wieczoru ze naprawde zapominam ze w ciazy jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri hehe:) czasem ciezko zmeinic tryb zycia, z porankami w naszym przypadku nei ma szans:) na tzw spika tym bardziej:D wstajemy od 20-30 min przed wyjsciem do pracy, spieszymy sie a poza tym ciezko nam sie w ogole zebrac i obudzic ....jedyny wolny dzien to neidziela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja kiedyś pracowałam z dziewczyną która mówiła że jak jej chłopak przyjedzie do niej to tylko siedzą i patrzą sobie w oczy no i od tego patzrenia później zaszła w ciążę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo sywlinka to sie bedzie dzialo :D dzidzia w niepewnosci was trzyma ;) ale co sie odwlecze... nastepnym razem juz sie nie ukryje co to za plec ;) najwazniejsze ze zdrowa dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri już niedługo i będzie wielgachny brzuchol :D:D:D:D Ja muszę iść do gina wcześniej, 15 kwietnia bo mi luteiny braknie a nie chcę przerywać brania. Może tylko potwierdzi ciążę a na bicie serduszka pewnie będę musiała poczekać do następnej wizyty. A dziś zaczął mi się 6tc według OM, ale że owulka była późno, to obliczyłam że maluszek skończył dziś 2 tygodnie życia, tak mniej więcej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - a wiesz ze u ans sie chyba udalo jak maz 3 dni wolnego wzial ;) ja akurat ferie mialam w pracy i wystarczylo 3 dni :) wyslij M na L4 lub niech wolne wezmie,plemniki tez musza byc wypoczete :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko biore, ale nie robilam testow wiec nie wiem kiedy byla owu... moze wczoraj moze 3 dni temu a moze jutro :) wiec nie wiem keidy bedzie @ bo ostatnio mialam cykl 30 dniowy a nie 25. Sylwinka to super ze dzidzia zdrowa, to najwazniejsze! Agi fajnie by bylo gdyby od samego chcenia sie udalo :D:D:D:D TV zakryj, schowaj do piwnicy i zobaczysz dzidzia bedzie! no i jeszcze kompa schowaj, aby nic nie kusilo, i od razu czlowiek ma wiecej ochoty no i teraz jak kwiatki za oknem to czlowiek budzi sie ze snu zimowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee kruszynka ja tam wole taki sredniej wielkosci,moja bratowa jak byla w ciazy to wiele osob nawet nie wiedzialo ze w ciazy jest,ale to od budowy chyba zalezy i moze u Ciebie to 2 szkraby beda :D ciekawe komu sie uda z blizniakami :p chcialybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czesciej prad wylaczali to wiekszy przyrost naturalny byl :p ale wiosna tez moze cuda zdzialac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka sama nigdy nie przerywaj brania leku na potrzymanie ja jestem w 16 tyg i jeszcze mi lekarz kazał brać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri czemu zabrałaś mi stronkę co :D:D:D:D:D:D:D zapomniałam Wam powiedzieć że wczoraj jak jechałam do gina to widziałam 3 bociany i poprosiłam je żeby przyniosły Wam maleńkie dzidziusie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja bym chciała bliźniaki :) Chociaż pewnie z pracy musiałabym zrezygnować i finansowo wtedy byłoby nam ciężko... Ale co będzie to będzie :):):) Sylwinka właśnie dlatego idę do gina wcześniej żeby nie przerywać luteinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×