Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka wariatka :D:D:D:D Jak mi sie uda, to kruszyna moj krzyk radosci uslyszy :D:D:D A jak samopoczucie Sylwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no nie mam Ci jak maila wysłać, bo na pocztę nie wejdę w pracy, kurde, a M do wieczora jest na uczelni z moim laptopem!!! No trudno, dorcia nie ma wyjścia i MUSI KONIECZNIE przed 8 rano napisać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rozne jedzonko :D:D:D:D Najadlam sie jak nie wiem :D:D:D:D a teraz mam ochote na czkolade a nie kupilam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia samopoczucie super wczoraj byłam z M w Carrefour i pierwsze gdzie poszłam to tam gdzie są ubranka dla niemowlaków ale mój M stwierdził że jest za wcześniej na kupowanie i wiecie co on powiedział że szkoda że wózków nie ma na pilota bo by taki kupił i jakby poszedł na spacer to by nie prowadził tylko sterował wózkiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech CI bedzie Kruszyna teraz musisz wcinac dla dwoch :D:D:D:D Ide sobie zrobic goraca czekoladke, moze zaspokoi moja chec na slodkie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde miało być Play Station oczywiście :):):) Słodcy sa czasem Ci faceci, naprawdę :) Mój M już nie mówi "kocham Cię" tylko "kocham Was" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cudnie :D:D:D Nie zapomnijcie jeszcze o takiej automatycznej kolejce :D:D:D Ja zawsze wolalam mojego brata zdalnie sterowane samochody niz moje laleczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faceci mają pomysły, mój M jak rano wychodzi do pracy to daje mi dwa razy buziaka :D dla mnie i dla dziecka :P:) i jak przychodzi to tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w samą pore wróciłam ze sklepu bo zaczeło padac :) ale jakiś taki przyjemny ten deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze moj bedzie sie niesamowicie troszczyl o malenstwo i mnie jak nam sie uda :) On i tak sie niesamowicie mna teraz zajmuje :D:D:D Mysle ze nie pozwoli mi nic kupic do jakiegos 6-go miesiaca a ja bede chciala szalec od razu :D:D:D No i juz mam obiecany wozek od rodzicow i nawet wiem jaki :D:D:D bo kupili dla mojego brata dzidzi no i ja bede miala taki sam :D:D:D Tylko ta dzidzie trzeba zmajstrowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zmajstrować to Ty już zmajstrowałaś i jest dzidzia w brzuszku :D:D:D:D:D:D:D:D Kruszynka dziękuje Ci z całego ❤️ Ty wiesz za co piękny maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicho sza głośno nie będę mówić ale jutro to będę płakać i krzyczeć z radości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🌼 :) Ja też czuję że ktoś o imieniu na literkę D powie nam jutro coś baaardzo radosnego, ale nadal ciiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja mam zdjęcie Twojego skarbeńka od Sylwinki :) super już widac :) Na moim pierwszym zdjęciu nie widac tak dobrze :) Gratuluję jeszcze raz bo jest czego :D Dorka ale ja Ci z całego ❤️ życzę dzidzi teraz! cały czas o Tobie myśle i kciuki zaciskam bardzo mocno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D ta osoba napisze ze juz zbiera silki na nastepny cykl, bo malenstwo nie chcialo powstac na wakacjach :( Wlasnie wypilam kawke - pycha, slodziutka :D:D:D A jak bym miala fasolke to kawki chyba nie za bardzo chcialoby mi sie pic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nic nie mowie, ale jutro wam powiem a nie mowilam :D:D:D A ja tez chce zdjatko! dorotad80@wp.pl Czemu jeszcze nie dostalam, musze popodziwiac kruszyny kruszynke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do domku powoli. Dorcia pamiętaj że jutro z rana będę na kafe zobaczyć na Twój wpis :D:D:D:D Dla wszystkich buziaki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia tak jak Grażka mówi nie marudź :P Ty sobie mów co chcesz ale my wiemy lepiej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka trzeba nie spać :P:P:P:P:P:P:P pisałam do Asi sams ale nic nie odpisała i nie wiem jak tam po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie klocic sie dzieciaki!!!! Ja wlasnie tak zglodnialam, ze w przeciagu minuty wciagnelam dwie kanapki :D:D:D i wlasnie wyslalam moje dziewczyny po m&m z orzeszkami. Jak bedziecie grzeczne to wam kilka przesle! A Asia to chyba chce sie doigrac, czemu nie daje nam znac co z dzidziuchem!!! A jak tam nasza najnowsza ciezarowa??? jak sie czujesz? Jakies ciazowe dolegliwosci masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×