Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kaska, TY nasza najstarsza brzuchatko, TY za 3 miesiace i kilka dni juz bedziesz rozpakowana :) ale super.... Agus super zdjecia z wakacji macie, a Ty tak niewinnie wygladasz i tak mlodziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dzieki za to mlodziutko:D bz dowodu ani rusz;D Magda na pewno Wam pomoga lekarze, miej zaufanie i wiare w ten monitoring, mojej przyjaciolce pomogl:):D wiem, ze sie uda Wam z pomoca, a Ty Dorka jakby nie teraz to zapisz sie na wizyte i tez sprobuj:) w koncu ja sama zostane w tej gornej tabelce:) nie bedzie mi do smiechu:] pod koniec m-ca trzeba sie starac..., zeby w polowie maja miec dobre wiesci:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida gratulacje :) Aska - jak ten czas szybko leci. 3 mies i zobaczymy naszego małego szkraba :) Zmykam dalej pracować. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke , bo teraz czekam na majowa @... NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............25............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................12............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze agi ,że masz @ dostawć ( a raczej nie dostać ) mniej więcej w tym samym czasie co ja.... do dzieła kochana!! może w jednym czasie uda nam się na forum ogłosić radosną nowinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida gratulację - na pewno w sobotę test pokaże II grubaśne krechy :) Ja byłam u rodziców i u koleżanki. Oglądałam jej siostry suknię ślubną - piękna :) Tak z przodu fajnie materiał do góry podszyty i tiul pięknie wystaje :) Niesamowicie mi się podoba :) No i oczywiście jej kreację też oglądałam :) A teraz się zastanawiam co na drugie danie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda noooo:):) a co najlepsze bede w tym czasie w Polsce!!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz załączyli mi internet :O Super wiadomości :) Kruszyna jeszcze raz gratuluję :) No i Novida :) Super, że się udało :) Gratulacje kochana :) Dbajcie o siebie dziewczyny :) Kruszyna a ja myślałam, że Ty jesteś mój rocznik 85 ;) Agi super zdjęcia :) wyglądasz na 16 lat :P \\ Asiu gorączki już nie masz? Jak się czujesz? Ja dzisiaj posprzątałam i już niczego się nie ruszam bo mam pecha :O najpierw stłukłam lampkę nocną a poźniej wylałam całe wiadro wody na panele :O cholera, tak to jest jak chce wszystko szybko zrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to tak jest w ciąży, mnie ciągle coś z rąk leci, rozlewam różne rzeczy :P Kruszyna to my jesteśmy najlepszy rocznik :P Asia jak tam temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczynki do domku :D:D:D Muszę obiad jakiś zrobić, chyba ziemniaczki, kefir i jajko sadzone :) A potem drzemka :) Do "zobaczenia" jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna milego odpoczynku! Ja mam dzis nudny dzien latam od spotkania do spotkania, z dzialami ktore mnie zupelnie nie interesuja, bo to finanse... ale co tam, zabrali mnie na lunch i zaplacili, wiec nie narzekam :D:D:D:D Agi, ja tez sie wybiore na monitoring, jezeli sie nie uda w nastepnym cyklu :( juz nie bede latala do pl, bo troche to nie wychodzi z wstrzeleniem sie dokladnie w dany dzien :D:D:D zamierzam isc tutaj do pl prywatnego lekarza, ale leki kupowac w pl i to te, ktore moja gin mi zapisze.... zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie :D:D:D Mam zamiar wziasc ten zastrzyk na pekniecie, ale troche sie nim denerwuje, ale jak widac dziala, bo novida ma dzidzie w brzuszku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka niezle mnie rozbawilas:) 16 lat wychodzi, ze jestem mlodsza o 10:D niezle:] jestem b zmeczona...... Grazka nei swiruj i uwazaj sie nie posliznij na wodzie...ja chce do domu!!!!!!! na obiad zrobie chyba makaron z seremn- ale z nbialym na slodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, Polusia dzieki za pamiec. Juz lepij mam tylko stan podgoraczkowy i slabo mi troszku ale jutro mam usg wiec nie moge sie juz doczekac i tylko o tym mysle :) Grazka Ty sobie lepiej ksiazke poczytaj i nie bierz sie za sprzatanie :) ja tez mam czesto takie koslawe dni od kiedy jestem w ciazy :) Polusia zazdroszcze ze bedziesz wybierac sukienke do slubu, to naprawde super przyjemne zakupy, a z brzuszkiem bedziesz wygladala taka slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida Gratulacje ❤️ cudowna wiadomość 🌻 no i trzymam kciuki za sobotnie testowanko :D Kruszyna to musiało być wspaniałe uczucie widzieć na usg swoją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli sie zmywam do domku, ale jestem na drugim koncu Londynu, wiec podroz zajmie mi ok 1.5h z zatloczonym, smierdzacym metrze :(:( Mialam tak intensywny dzien, ze chyba wczesnie dzis do lozeczka wskocze, chlopak na jakis spotkaniach bedzie caly wieczor, wiec znow samotny czas mnie czeka :D:D:D Ale co tam przynajmniej bede mogla sobie ogladac to na co mam ochote :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 min do domu:) Kruszyna masz juz mdlosci???? dzieki za mile slowa o zdjeciach wszystkim:):) mam ich z 1000, ale ciezko tak je ogarnac:] Wszytskim milego wieczorka acha ja koslawa i niezdarna jestem nawet nie beac w ciazy, wiec co bedzie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczliwe slowa. Teraz trzymam kciuki za Dorke, Agi i Magde oczywiscie. Dorka nic sie nie boj tego zastrzyku. Nic a nic nie bolalo, a dostalam 2 ampulki na raz w pupe. Potem bylo przytulanie po 12 godzinach (o 6 rano na dodatek), nastepnie po 12 i na dokladke po 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ten Crinone Gel to jest naturalny Progesteron w przeciwienstwie do Duphastonu, ktory ma w swoim skladzie syntetycznie otrzymywany progesteron. A aspiryna chyba ma za zadanie rozrzedzenie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida a za mnie to już kciuków się nie trzyma :P powinnam się już chyba do tego przyzwyczaić :P a aspiryna jest też na lepsze ukrwienie macicy - też ją łykam ;) Puszczam focha i zmykam :) (oczywiście żartowałam, kiedyś się tam jeszcze pojawie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti oczywiscie, ze za Ciebie tez. Za Was wszystkie. Nie wiem jak moglas mi umknac - wybacz (sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam, wybaczam :P , jak bym śmiała stresować kobietę w ......... ciiiii nie chce zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie moze
czy leci dzis dr hause? i na ktorym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............25............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............17............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........??? kruszyna - strasznie sie ciesze z bijacego serduszka Twojej dzidzi :D gratulacje Novida :) mi wg ostatniego usg termin na 14.10 wyszedl ale w tabelce nie zmieniam dorka zaciskam kciuki do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie samego zastrzyku nie boje, ale boje sie ryzyka mnogiej ciazy... :D:D:D:D no zobaczymy. Ja dzis sie nastawilam ze sie nie udalo, nie mam zadnych objawow, a jak mialo sie udac, to juz chyba bym cos czula... w oczach utrwalam sobie widok negatywnego testu i tak mi chyba latwiej! ja dopiero do domu dotarlam! to jakas paranoja wszystkie srodki transportu do ktorych wsiadlam nawalaly :D podroz zajela mi ponad 3h! ale juz jeste, ide sie wykapac, potem w pizamke i bede ogladac ER :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dorka a o Ty bys chciala juz czuc,kopniaczki dzidzi ;) wizualizowac to Ty masz II i zadnej innej wizji!!!!!zrozumiano???na objawy za wczesnie,myslisz ze ja cos czulam?ok 6 tygodnia cos tam dopiero przychodzi dobranoc II kreski na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D to mnie rozbawilas suri :D:D:D:D:D ja tam wole sie neg nastawic, to pozniej az tak strasznie nie przezywam... chyba... wlasnie jestem po kapieli i chyba troche za goraca sobie zrobilam, bo teraz mi slabo. Zawsze tak robie, chyba nigdy sie nie naucze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na facebooku doradzilam Ci kapiel Dorka:) dzisiaj w Zwierciadle czytalam artyluk o takiej hinduskiej ginekolog pracujacej w Polsce mieszka i przyjmuje we Wroclawiu:) jest niesamowita, pomogla wielu parom naturalnie zajsc w ciaze nazywa sie Preeti Agrawal link www.preetigin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×