Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Novida, Neti fajnie że znów napisałyście :D:D:D Sylwinka wstawaj! Reszta śpiochów gdzie ??? Pobudka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Tak patrze na tą tabelkę i wzywam Syle i Milkę, żeby napisały co u nich :) za niedługo zniknie tabelka staraczek :) Ja właśnie zjadłam śniadanie :) Kruszyna powiedzieliście już rodzinie o dzidzi? opowidaj wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Powiedzielismy moim rodzicom i teściom no i mojej kochanej babci :) Poza tym nikomu :) Wszyscy sie bardzo cieszyli, gratulowali :) I oczywiście kazali uważać na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............25............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........??? zmieniam tabelkę bo dzisiaj skończyłam 18 tydz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka z tego co wiem to Milka już nie zagląda na kaffe bo nie ma czasu ponieważ pracuje i na razie staranka są wstrzymane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............25............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............23............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam brazowy śluz a w nocy juz @ przyszła, więc zakładam ze 1 dzien @ jest dzis sobrze ze luteiny nie musze brac :) teraz szybciej wszystko pojdzie, kurcze po tych tbletkach wczoraj latałam do wc , ale juz po dawce wieczornej nie chodziąm w nocy do wc, moze sie organizm przyzwyczaja.Ważne ze sa efekty tego pierwszy raz od paru mc cykl 33 dniowy (32 wieczor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ale u nas dzis jest paskudnie, szaro, zimno i caly czas pada :( Ale weekend ma byc sliczny, wiec juz nie moge sie doczekac! @ jeszcze nie przyszla wiec w sumie jest juz 4-5 dni opozniona... Ide sobie zrobic herbatke i na sniadanie mam ostatnie kawaleczki mazurka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja sie nie boje tych zastrzykow i ciąży mnogiej bo i tak u mojejgo męża w rodzinie sa blizniaki wiec przed zaczeciem staran o dzidzie mieliśmy tego świadomość :) ja mam clo + siofor ( na pobudzenie pracy jajnikow-biore cały cykl) + menopur 2 zastrzyki w 7 i 9 dc, tez na pobudzenie jajnikow, a potem jak beda te moje pecherze w koncu w odpowiedniej wielkosci to zastrzyk na pekniecie kurcze jak kaflara juz rano jestem :) tyle tabletek kolejnym plusem jest to ze przy sioforze nie mozna pic alkoholu , wiec sie nawet nie bede zastanawiac potem czy pic czy nie , bo moze juz jestem w ciazy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - szkoda że @ przyszła :(:(:(:( Ale dobrze że cykl przynajmniej krótszy, następny może będzie już całkiem unormowany i z fasolką :) Z całego serducha Ci tego życzę :) Dorcia - no wiesz, jak się jest w ciąży to @ nie ma :P:P:P:P:P:P Buziaki dla Ciebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do małego to wyszedł ze szpitala i narzie jakotako, maja jeszcze robic badania mu, w wekend przyjezdza moj brat i moi rodzice jada, mama zostanie przez tydzien aby pomoc bratowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna szkoda, że @ przyszła :(:(:( powiedz jej, że ostatni raz ją chcesz widziec! Sylwinka ale lecisz z tymi tygodniami :) już 18 :) No no ale ten czas szybko leci :) Dorka mam nadzieję, że @ nie przyjdzie :) Powiedziałaś chłopakowi, że się spoznia? jutro zrobisz test i muszą być dwie kreseczki :) Szkoda, że Milka się nie oddzywa i że już sie nie stara ale też fajnie, że ma prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moj lekarz zabrał sie juz teraz ostro to moich cykli , ma obraz tego co jest nie tak i moze działac, mam nadz ze jajniki dadza sie pobudzic Dorka ja na twoim miejscu juz bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja jej co miesiac tak mowie ale jakos małpa nie słucha, taka ładna pogoda za oknem mogła by sobie poodpoczywac i dac mi spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super wiesci anna! Ja biore troche inne leki, ale mechanizm prawie taki sam :D:D:D mi wszystkie leki tak pobudzily wszystko ze mialam cyke 25dniowe a nie 39 dniowe :D:D Tylko ostatni byl 30 dniowy, ale to byl jedyny cykl kiedy bralam clo bo mialam miec zastrzyk, ale nie udalo mi sie bo wszystko sie poprzestawialo... a jak malutki sie miewa? Ja blizniakow nigdy nie chcialam a jak powiedzialam chlopakowi ze jest taka mozliwosc po zastrzyku to troszke zbladl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pewnie dzisiaj dowie się kogo nosi w brzucholku :) Ja cały czas stawiam na chłopczyka, ciekawe czy mam racje :) Kasia, Polusia a może napiszecie w tabelce płeć dzidzi? :D niech już jest czarno na białym bo to chyba nie ulegnie zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to dobrze, ze wszystko masz tak zorganizowane porzadnie;) czuje, ze teraz latwiej wszystko bedzie:) Dorka no i co testujesz jutro??? :) mam nadzieje, ze juz jestes w stanie blogoslawionym, ja siedze w pracy, szaro buro i ponuro, za 2 tygodnie Polska:) a tym czasem maz chory:) a msui pracowac:( bo cos tam konczy...ehhhhh kicha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co Asia bedzie miala, tez jestem ciekawa, mam swoj typ, ale pozniej sobie porownam:) Dorka a jak sie czujesz??? masz jakies przeczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mogła by ta wstrętna @ pojechać na wakacje :) Dobrze, że masz takiego lekarza, szybko Ci pomoże i zostaniesz mamusią, zobaczysz :) i cieszę się, że maluch wyszedł ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 29dc :) Mialam wczoraj powiedziec chlopakowi ze sie spoznia, ale tak pozno przyszedl ze juz spalam. Moze powiem mu dzis wieczorem, albo jutro. Robie rano test i strasznie sie denerwuje! Mam przeczucie ze sie nie udalo i wmawiam sobie ze bedzie jedna krecha, to nie bede taka strasznie smutna, ale wiadomo ze mam nutke nadziei, a to chyba dlatego ze mnie mdli wieczorami, i to tak pozadnie... no ale to moze byc sugestia.... Anna ja wytrzymuje bo strasznie sie boje wyniku testu i dlatego tak to odkladam :D:D:D Wiem ze to bez sensu, ale wole zrobic w weekend i jak bedzie neg to wskoczyc do lozeczka i sie przytulic do chlopaka a nie isc do pracy.... agi zazdroszcze polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia testuj jutro z rana i pisz nam od razu!!!! Ja jutro od godz 8 nie bedę miała kompa bo M zabiera na uczelnię :( A chciałabym jako jedna z pierwszych gratulacje złożyć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj spałam i spalam :p Ale przez weekend się nie wyśpię, bo na uczelnie trzeba iść. Jeszcze nam pozmieniali plan i teraz w sobotę idę na 9.40 i siedzę do 17.50. I tylko 5minutowe przerwy :( Jak dla mnie nie dobrze, bo nawet nie ma czasu, żeby zjeść jakiś obiadek. Dorcia pisz z rana, bo ja tak jak Kruszyna bardzo czekam :) A muszę wyjść za 10 dziewiąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja bym nie wytrzymała i nie wytrzymałam bo testowałam dzien przed spodziewaną @ :) podziwiam Cię :) 👄dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze, napisze, ale juz w sumie teraz moge Wam napisac ze jest jedna kreska - czuje to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja wytrzymałam do 1.12, a miała przyjść 28.11 :) Ale miałam wtedy zajęcia na uczelni, więc nawet nie miałam głowy do zrobienia testu :) A Dorcia to cierpliwa bardzo jest :) Jeszcze miałam tabelkę zmienić :) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............25............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................19............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............14...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia no bez sensu masz ten plan;/ Kruszyna nei przejmuj sie na pewno jakos sie dowiesz:P a jak Twoje samopoczucie??/ jakies mdlosci???:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×