Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

najlepiej pogadaj z ginem o tych testach :) a może się jednak udało tylko test nie wykazał nie wiem czy wiesz ale testy też się mogą mylić :) ja trzymam kciuki żeby to była ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOrka ja sobie test zakupiew czwartek chyba, mialam ten monitor jujz pokazywal mi co do dnia:D nmyli sie na pewno, ale ja to zgubilam:D super:[ no ale z tymi info od producenta to moze byc prawda, mojej kolezance lekarz nie radzil kupic tego, bo mowi, ze w jej przypadku strataczasu:) ale wymyslili co innego i juz od 3 tyh ma synka;) nie martw sie Dorka z testami czy bez dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc, ze sie nie myli:) na pewno:] Sylwinka nie chce mi sie isc do sklepu po zelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mi cos poradzi, przy monitoringu bede wiedziala kiedy atakowac :):) tylko bedzie mnie to troche kosztowalo.... no ale co tam, jestem na to przygotowana. Sylwinka, no niby test tez moze sie mylic, ale mysle ze nie w moim przypadku.... ja mialam ten taki elektroniczyny, wiec chyba dobrze pokazywal. Czekam na wizyte i zobaczymy. Wiem ze bedzie dobrze, tylko chlopa fizycznie wykoncze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a mialas ten taki duzy monitor, ktory mowi ci jaka masz plodnosc w danym dniu? Nie testy owu, tylko taki troche bardziej skaplikowany, ktory opiera sie na testach, ale wyczytuje z nich wiecej wiadomosci. On kosztyje ok £100, wyglada na bardzo pomocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś a nie znajdzie się chociaż jeden żelek dla mnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D wiecie dzisiaj poszłam do sklepu zrobiłam zakupy kupiłam gazetę i zakupy wzięłam a gazetę zostawiłam w sklepie przyszłam do domu i z powrotem musiałam lecieć do sklepu po moją gazetę na szczęście była zostawiona :P:P jednak skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka, ale bedziesz wysportowana jak sie tak nachodzisz :D:D:D A co szlas do sklepu i sie nie spytalac czy cos potrzebuje? Ja chcialam jakis dobry jogurt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewcznyny! Wczoraj miałam pierwsze usg w związku z monitoringiem . Rośnie pęcherzyk w prawym jajniku , a więc odwrotnie niż poprezdnim miesiącu:) jutro kolejne badanie.....tak bardzo chce wierzyć ,że się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, to piekne wiesci! Kiedy gin mysl ze bedzie gotowy do ataku? Magda, na pewno sie uda z pomoca gina! A bedziesz miala zastrzyk, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Madzia idzie z babcią do sklepu to Ci kupią jogurcik a o jakim smaku ma być :D:D Magduś uda się zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro badanie i gin oceni jak szybko mi ten pecherzyk rośnie i wtedy zdecyduje o zastrzyku czy będzie wogóle. Atak przewidywany na sobote , niedziele-- akurat mamy z M wolny cały weeekend i i tak chcielismy go spędzic tylko we dwoje :)(choć nigdzie nie wyjezdzamy ). Mój M ma ambitny bardzo plan i własciwie codziennie mnie atakuje od 8 dc a ja wcale nie protestuje ;) powiedział, ze na wakacje musimy pojechać we trójke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawokowy poprosze! Magda, to super ze akurat na weekend wypadnie, to sobie wypoczniecie :D:D: i bedzie dzidzia :D:D:D Ja musze mojego jakos pobudzic do ataku, ale sama jakos ostatnio nie mam ochoty :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki atakujcie banany, dla dzidzi i dla przyjemności :D:D:D:D Ja zaraz będę miała pycha mega-hamburgera z takiej budki, gdzie miła pani daje dużo sałatki i podpieka bułeczki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna kaffe wszystko mi skasowała :( No nic jeszcze raz :P Czuję się lepiej i na razie nic nie boli. Nocka była gorsza, bo mój żołądek sie odezwał, no i na dole mnie bolało :( No ale teraz jest oki. A na 20 do lekarza idę, więc się dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie musze zaczac zbierac sily na te ataki, ale powiem ze w tym cylku to on ma atakowac, a ja powiem od kiedy zaczac :D:D:D:D Magda, to ciekawy weekend sie zapowiada! witamy kruszyne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie tylko martwie tym tylozgięciem , o którym wiem od dawna...wiem,że jest trudniej zajśc , ale że to nie niemozliwe, ale jakis taki niepokoj jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że jak wspomnę o bananie to Kruszynka się pojawi gdzie Ty koleżanko byłaś że Cię nie było co :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ❤️ :) Magda tyłozgięcie raczej nie utrudnia zajścia z tego co wiem, często "prostuje" się podczas ciąży i problem znika lub jest mniejszy :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super wiadomość :) teraz się uda na bank :D Kruszyna ale mi zrobiłaś smaka na hamburgera :) Mery mnie też pobolewa kręgosłup i to prawie codziennie, a najgorzej jak cos porobie wiecej i mówiłam to mojemu lekarzowi wczoraj i powiedział, że to przez tyłozgięcie i może mnie to bolec nawet przez całą ciąże ale jak nie ma plamienia czy krwawienia to nie ma czym się martwić. Dla dobra dziecka wytrzymam nawet gorszy ból i jak mocno boli to sobie tłumacze że poród to dopiero bedzie bolał :D:D:D A ja rano wybrałam się do kosmetyczki na henne, zakupy juz zrobiłam i zaraz zabieram sie za robienie spaghetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×