Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

kasia - gratuluje syna :) ale faaajnie :D dorka - wyslij mi swoj sik,ja zatestuje ;) uparciuhu Ty jeden ;) ja tam nawet lubilam testowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''''''''' masz to moj sik :D:D:D ja nie cierpie, zawsze mi strasznie mocno bije serce jakby chcialo wyskoczyc :) no i pozniej to czekanie i rozczarowanie... Dlatego nie lubie testowac w ciagu tyg i zawsze czekam na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu moze mniejszy stres testowac,bo wiecej latania a w weekend wiecej wolnego czasu i czlowiek potem rozpamietuje nad wynikiem testu ja tam spontanicznie w tygodniu wtedy zatestowalam, w aptece akurat promocja testow byla no i dostalam dzidzie w promocji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zrobiłam dla Ciebie test są dwie kreski :D:D:D:D:D:D:D:D:D acha Dorcia napisz co ginka Ci odpisała i Polusia i mery napiszcie jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dorka poprostu nasikaj do pojemnika i niech sie Twoj chlopak bawi z testem Ty nie patrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w sumie moze racja... moze zatestuje rano, tak dla pewnosci... zobacze czy bedzie mi sie chcialo kupic test w drodze do domu... Oczywiscie napisze wszystko. Suri a gdzie ta apteka, ja tez chce dzidzie w promocji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla taka apteka kolo sklepu Żabka ;) ale poprostu patrz czy to w promocji test jest ;) jupiiiiii dorka moze zatestuje dorka moze zatestuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie zupelnie nie nadaje do takich rzeczy... juz sie smieje ze skoro bedzie musial byc ze mna na porodowce, to nie moge rodzic w basenie, bo krew i bedzie musiala byc wielka zaslona aby on nic nie widzial :D:D:D taki delikatny mi sie trafil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak bedzie test w promocji to kupie, a jak nie bedzie zadnych promocji to nie kupuje i nie testuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to trzymam kciuki zeby byl :) nawet 3 w cenie 1 ;) moj M tez z tych delikatnych ;) wogole czasem to nawet boi sie mnie mocniej teraz objac zeby dzidzi nie zgniesc ;) widzial czlowieczka na usg i boi sie przejal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie przesadzajmy z ta promocja :D:D dwa wystarcza :D:D:D Suri to smieszny ten twoj maz, ale dobrze, fajnie ze sie tak przejmuje! Ja wiem ze moj tez bedzie bardzo przejety, a mnie to pewnie bedzie do szalu doprowadzac :D:D:D Juz zapowiedzial ze bedzie zmuszal do jedzenia, a ja tego strasznie nie lubie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee zobaczysz ze nie bedzie zmuszal,jak Cie zassie z glodu to sama wszystko oddasz za kawalek czegos do zjedzenia, z glodu to potrafi nawet bolec brzuch i niedobrze byc ja tam nie zagryzam sledzia czekolada ale jedzeniem nie gardze ;)malo ale czesto raczej jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz teraz zmusza do zdrowego jedzenia :D:D ja nie lubie jesc duzo, malo ale czesto :D:D:D powinnas zawsze mic jakis owoc albo batonika przy sobie :) ja strasznie nie lubie uczucia glodu.... wiec zawsze mam cos przy sobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 15 min i do domku! Slonko pieknie caly czas swieci! Wiosna na calego! Jakie macie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mi moja gin odp: prosze; brac\' Duphaston 2x 1 tabl przez 7 dni albo do krwawienia miesia;czkowegoi nie denerwowac sie; czyli mam brac dwie tabl raz dziennie, bo juz calkowicie zglupialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy dziennie po jednej tabletce ja tak zrozumiałam i faktycznie nie denerwuj się!! może dzidzia juz rosnie w Twoim brzuszku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie na dzidzie a na wywolanie @ mam brac ten lek... kupilam test i zrobie jutro dla swietego spokoju... pewnie przyjdzie @ w pt i nici z mojej wizyty. Wlasnie przed chwila rozkleilam sie chlopakowi, ale juz mi lepiej, bo mnie uspokoil i powiedzial ze zrobi wszystko aby byla dzidzia :D no i tylko zapytal od kiedy zaczynamy... mi tez tak sie wydawalo z tym braniem, ale chcialam sie upewnic, wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ten lek też jest na podtrzymanie i jeśli @ się nie pojawi no to by znaczyło że jesteś w ciąży :) Dorcia dawaj napisz szybko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×