Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej jo :D:D:D:D Magduś nie podawaj się będzie dobrze i będziesz mieć upragnioną dzidzię szybciej niż mówi lekarz zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużego jeszcze nie mam zresztą wiesz że ja do chudych nie należę ;) rano tak brzucha nie widać ale wieczorem to mi rozsadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jewstem czytam co wczoraj naskrobałyscie mam wolne dzis :) i nie wiem co normalnie mam robic tyle mam pomysłów :) magda nie poddawaj sie , ja tez mialam małe pecherziki w 12 dc i w 15 tez mały , a byłam juz po clo teraz jeszce biore zastrzyki na wzrost pecherzykow i ide w srode na usg nie wiem czy urosna ale jest duzo sposobow na to by tak było :) nie ty jedyna masz ten problem, wiem ze teraz jestes rozdrazniona bo ta informacja jest świerza dla ciebie, tak samo było ze mna , ale zobaczysz po paru dniach , przemyslisz dojdzie do ciebie informacja i zaczniesz działac dalej , bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Masz całkowitą rację :) Czasem udaje się od razu, czasem po paru miesiącach, a czasem po ciężkiej walce. ale udaje się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, juz dotarlam do pracy i do was :D:D:D Mnie dzis od rana strasznie boli glowa i brzuch, wiec nie jestem w najlepszym humorze, ale mam nadzieje ze mi przejdzie. Wciagnelam owsianke na sniadanko, czekam jak sie teraz ulozy i wezme cos przeciwbolowego. u nas dzis ostatni dzien slonka, jutro ma sie pogoda popsuc :( A gdzie te banany od rana rozdaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia u nas za to zapowiadają na jutro 24 stopnie :) Aż się cieszę na tą pogodę :) Co prawda jutro czeka nas troche spacerów z zaproszeniami, ale mam nadzieję, że dam radę :) Do dziadka to będę wchodziła po piętrze i przerwa :P Prawie tak jak on :p Chyba, że mój N. i tata mnie wyniosą na górę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobry bananek :D:D:D Polusia uwazaj na te spacerki, abys znow nie cierpiala, ale super musi byc roznosci zaproszenia na slub :D Ja mam dzis duzo nudnej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a każde zaproszenie jest inne, wg inwencji mojej siostry i mamy, które je robiły ;) Śmiałam się, że jakby to był ślub kościelny i wesele to by nie wyrobiły z zaproszeniami :P Bo jednak trochę czasu im zeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dziś bylam na kolejnym usg.... mam mętlik w głowie....dzis moj pęcherzyk ma 18 mm (14 dc)a 2 dni temu (12dc ) miał 12mm...lekarz stwierdzil ,że to ciut dziwne, ale zdarza sie nadzwyczaj rzadko ( taki szybki wzrost )....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ,że może mam pozna owulacje...dzis zalecil abstynencje a jutro współzycie.....jestem zdezorietowana...mimo wsztsko mam skierowanie na kolejne badanie hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda do dziela jutro i sluchaj lekarza:) a moze sie uda:0 dzisiaj abstynencja a jutro dzialajcie tym bardziej ze sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no to jutro działajcie :) Powiem Ci, że mojej koleżanki mama po tym jak ona się urodziła dłuuugo starała się o drugie dziecko. Ale miała jakieś komplikacje po urodzeniu G. i lekarze mówili, że nie ma szans. Aż tu nagle bum - po 18 latach urodził im się synek. W sumie żaden lekarz nie był w stanie tego wyjaśnić. Także nic nie jest niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje agi i tak tez bedzie (jutro nie wychodzimy z sypilani;)), ale nie zmienia to faktu ,że dziwne to ....kurcze ufam temu lekarzowi , ciagle u niego tlumy, po za tym czytałam o nim opinie na necie .....ale czy to mozliwe zeby ten pęcherzyk tak syzbko urosl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pecherzyk sie przejal i postanowil urosnac :) to super wiesci magda! To dzis sie relaksujcie a jutro atak :) pewnie badania zrob, to na pewno nie zaszkodzi. Ja jestem kruszyna, ale mam troche pracy i marnie sie czuje :( wiec tylko marze aby pojsc do domku. wlasnie odwalalam spotkanie ze znajomymi wieczorkiem :( ale mam ochote sie zrelaksowac w domku z ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest mozliwe. Przeciez widzial go na USG, wiec sie nie mylil... dobrze ze mu ufasz, bo to bardzo wazne. Skoro rosnie, to sie nie zamartiwaj tylko atakuj i sie ciesz. A kiedy nastepna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście proby będa , tym bardziej ,że mamy wolny weekend- calutki tylko dla nas :) Ostanio mam takie wahania nastrojów... i wszstko przez to ,że tyle czasu to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ze urosl:) chcial Wam pomoc nie ma co myslec trzeba dzialac:)! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w pn juz wszystko bedzie wiadomo, czy urosl no i czy pekl! ale bedzie super jak pekl po weekendzie spedzonym we dwojke! Oj magda, widzisz jak wszystko sie zmienia! bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś powiem jedno do ataku i w weekend proszę mi nie schodzić z banana :D:D:D:D:D Kruszynka ja jestem tylko bawiłam się z Madzią w doktora oczywiście jak zwykle przynosiła mi pluszaki a ja musiałam je badać :D:D:D a teraz po bananie idziemy do kisielu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×