Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziewczyny lykaly, ja nie, przez to ze biore inne pigulki i nie powinno sie mieszac.... zapytaj sie swojego gina, bo pomimo ze to zilowe, to moze nie powinnas przy zastrzykach itp. ja tylko biore caly zestaw witamin z kwasem foliowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i te bananki :D:D:D:D Nalykalam sie tabletek przeciowbolowych i glowa mi nie przechodzi :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juz chce isc do domku.... i spac! A jak ciezarne sie dzis czuja??? no i nieciezarne tez oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam w pracy dzień wariata! Same świry dzwonią i czegoś tam chcą :P Wczoraj wieczorem brzuch bolał mnie jakbym @ miała, dziś tylko trochę kłuje na szczęście. Mam nadzieję że do godz.16 szybko mi zleci i pojadę do domku się położyć choć na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja sie dobrze czuje, czekam na przerwe bo mam buleczki dwie z domu:) mysle tylko wyjezdzie i roznych sprawach do zalatwienia tu i w Polsce:):D i jakby mysl o zajsciu w ciaze schodzi na dalszy plan:P moze i lepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze lepiej! Super jest sie czyms zajac i sie nie skupiac na tym :) Ja po spotkaniu z kumpelkami tez sie bardz uspokoilam! One w moim wieku a zadna nawet w najblizszym czasie nie planuje dzidzi :D:D Ja juz nie moge sie doczekac mojej wizyty u gina aby sie dowiedziec co sie dzieje i zabrac do dzialania. ja nie zamierzam zaprzestawac i z miesiaca na miesiac bede sie bardziej starac, ale nie zamierzam tylko o tym myslec :D:D:D Zawsze chcialam miec dzidzie latem, wiec mam jeszcze kilka miesiecy :):) Ciekawe jak anna po zastrzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jest w sumie obojetne kiedy miala by sie urodzic dzidzia....byle by byla...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez obojetnie, ale jak kiedys sobie myslalam o dzidzi to zawsze mialam to wyobrazenie o malej dziewczynce latem :) najwazniejsze aby byla i jeszcze sliczna zdrowiutka dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Magda, to trzymam kciuki:)fajnie moc oznajmic to w wyjatkowa okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najcudowniejsza! Mam nadzieje ze ja nie bede musiala czakac na urodziny mojego bo sa dopiero w sierpniu :D:D:D:D Agi a jakie robisz badania w pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pojde do gina to na pewno no i on juz mi pwoei na jakie hormony mam zrobic badania...to juz bedzie 2 polowa cyklu i pozostanie tylko czekac efekt staran tez w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×