Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mysle, ze tak, no na pewno sobota niedziela i poneidzialek, powinien byc zwarty i gotowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez Ci sie ciekawy weekend zapowiada :D:D:D Super! Ja jeszcze musze czekac :( ale juz niedlugo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny weekend tez ciekawy bo w Polsce:D perwsze co jedzeimy z lotniska na dzialke zobaczyc ile zbudowali:D pozniej na obiad do rodzicow, i na griilla do szwagierki:] a niedziela to chrzest, wiec na noc zostajemy u przyjaciol:D i ogolnie sie ciesze bardzo na ten pobyt :D 2tygodniwoy z hakiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sie pobyt zapowiada! najezdzicie sie i troche odpoczniecie. zawsze jest duzo zalatwiania, ale nie trzeba chodzic do pracy, wiec super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa magda, pojaw sie jeszcze w weekend:) no Dorka bedzie sie dzialo na pewno, chcialm nawet kupi csamochod, zeby przez 2 tyg od taty nie pozyczac, ale do znajomych i Krakowa jest szybki pociag a ja lubie pociagi bardzo:) zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kruszyna niewyzyta tylko o jednym :D:D:D Ja zawsze chcialam w samolocie, ale ostatnio mi przeszlo... ja zaraz ide na spacerek i po jedzonko :)umieram juz z glodu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnęłam sobie mieszkanko i obiadek postawiłam :) W ramach lenistwa wybrałam Pomysł na kurczaka z pieczarkami :P:P:P Nie mam dzisiaj jakoś siły i ochoty wymyślać dania :P Ale w niedzielę chyba zrobię moje ukochane naleśniki z serkiem żółtym :) Agi fajnie, że domek się buduje :) Na pewno nie możesz się doczekać, żeby zobaczyć jak tam prace postępują :) Kruszyna ty to nawet w pracy o jednym myśłisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam wolnego dnia:) byłam troche na miescie , zrobiłam obiad, poprasowałam, teraz ide za 30 min do fryzjera ( moze sie dopcham) troche podciąć koncowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka a zastrzyk miałam wczoraj i sie dobrze czuje po nim tzn nic mi nie jest:) jutro mam kolejny :) i w srode usg , magda nie zastanawiaj sie dlaczego pecherzyk tak szybko urusł tylko sie ciesz ze to zrobił , moj nie urusł tak jak powiniem ostatnio i miesiac w plecy , mam nadz ze teraz urosnie , a hormony tez mam zle ale na wszystko sa leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym seksem w pociągu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mówią że o jednym myślisz a ciekawe co teraz im w głowie siedzi na pewno banany :P:P przyznajcie się dziewczęta :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Od dłuższego już czasu zauważyłam że coraz wolniej te stronki kafe zapełniamy... Ehhh działo się w listopadzie, grudniu a teraz jakoś coraz częściej cisza :( Milka się nie odzywa, Syla też nie... Grażka miała napisać do nas... Mery - co u Ciebie...??? Suri gdzie się podziewasz...??? Kasiu - jak samopoczucie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Syliwnka chocby wieczorkiem, nawet 2 3 wiadomosci na miesiac byly by mile:) chyba, ze nas opuscila na dobre wazne. ze dzisiaj sa jej urodziny, wiec wszystkiego najlepszego:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na spacerku i kupilam sobie burgera wegetarianskiego i wilki sernik i wlasnie sie zajadam :):) Ja tam lubie czasami poszalec w dzikich miejscach... to zawsze jest ekscytujace, czujesz sie znow jak nastolatka :D:D:D ale oczywiscie bez przesady :D:D:D Kruszyna ja zawsze duzo pisze na Kafe jak tylko sie da :D:D:D nawet wracam po pracy do domu i od razu wlaczam kompa i czytam czy ktos cos napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalafiora nie jadłam :( M był wczoraj w 4 sklepach i nie było :( Dalej mi się chce panierowanego kalafiora hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiem że Ty piszesz, chodziło mi o te dziewczyny które nawet sie z nami nie pożegnały, są już usunięte z tabelki albo o te które są jeszcze w tabelce ale ani słychu ani widu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to odłożyła też staranka w ogóle było nas dużo a mało zostało Samira też się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ty zawsze sie przyczisz i stronke zagarniesz :D:D:D jak nie chce pisac to nie :) mi to nie przeszkadza, ja sie super czuje w waszym towarzystwie i nie potrzebuje wiecej dziewczyn :D:D:D super ze neti i novida do nas wrocily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja kalafiory mam nawet zima:D sa w tesco wszedzie tu:P hehehe:) nie jestesmy jakims wieloosobowym tmatem, ale wszystkie dziewczyny byly przyjete z otwartymi rekami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jedziemy do tesco na duże zakupy to pewnie tam dorwę kalafiora :D:D:D:D I będę wtedy usatysfakcjonowana :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×