Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna ty masz smaka na kalafiora, a ja na truskawki :P:P:P Fakt, że trochę puściej się zrobiło, ale za to możemy o wszystkim pisać ze sobą :) No i nie ma takich sytuacji, że ktoś coś pisze i nikt tego nawet nie zauważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dziewczynki, miłego weekendu Wam życzę :):):) Odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek :) Magda atakuj a ja trzymam mocno kciuki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia wlasnie. mozna prowadzic rozmowe;D Sylwinka takie polskie truskaweczki??? ja nei lubie takich bez samku z supermarketow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro pracuje, wiec lipa, w niedziele caly dzien za zakupach wiec lipa.......Kruszynka milego i do zobaczenia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zboczone baby :P A więc wczoraj źle się czułam, strasznie wymiotowałam, bolał mnie żołądek i głowa i przeleżałam prawie cały dzien. Dzisiaj z rana sprzątałam później przyszła do mnie mama i przyjechała siostra z Emilką i poszłyśmy na spacer :) Jak już wracałam do domu to w sklepie spotkałam moją kumpelke i pojechałyśmy na kawke :) i teraz wróciłam i musze szybko zrobic obiad a robie warzywa na patelnie :) szybkie i dobre :) przez weekend się nie bede oddzywac bo w sobotę idziemy do mojej mamy na urodziny a w niedzielę mamy odpust i ide sobie balona kupic :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sylwinka - zalegla odpowiedz \"yes\" :) kruszyna - mniej sie moze teraz pisze na kafe bo wiecej na dworze sie czasu spedza,tak fajnie i cieplutko az chce sie zyc :) grazka - a to co Cie dopadlo??zatrulas sie czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam pisac jak już nikogo nie ma :( no trudno :( truskawki tez bym zjadła :) ostatnio zjadłam całego arbuza :) Magda super, że jest szansa :) starajcie się ostro w weekend i się musi udac :) Ja trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie wiem co mnie dopadło :O na sniadanie zjadłam chleb z szynką i chyba po niej mnie tak wzieło a do tego ból głowy :O całe szczescie przeszło :) a jak Ty się czujesz? Uczysz angielskiego? skąd Sylwinka to wiedziała? przeciez nie pisałaś nic, chyba że przegapiłam :) Sylwinek wróżką jest na bank :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sylwinka to widocznie szpieg ;) :p czuje sie ok,jakos tak duzo energii mam jak po red bullu ja z bolu glowy tez raz wymiotywalam,straszne uczucie,oby juz zadnych dolegliwosci nie bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna grazka! ale juz sie dobrze czujesz? Super weekend Ci sie zapowiada! baw sie dobrze i odzywaj sie w pn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Suri :) bo do najlepszych te dni kiedy coś boli a w szczególności głowa nie należą :O zmykam dokonczyc obiad i na dwór ide posiedziec troche :) jak się uda to odezwe się jutro a jak nie to w poniedziałek :) miłego wieczorku i weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobila mi smaka z arbuzem i sobie poszla,niedobra jedna :p juz zapomnialam jak arbuz smakuje :( wogole ciesze sie na wysyp letnich warzyw i owockow :) pychotka a kruszyna jak Ty sie czujesz?? dorka - a Ty jakie masz palny an weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend chce sie zabrac za ogrod, ale nie wiem czy mi sie uda, bo ma jutro padac. Musimy isc na zakupy i kupic zabawki dla dzieciakow, bo moj chrzesniak bedzie mial roczek, i musze mu cos wyslac. no a w niedziele mamy wielki rodzinny obiad z tesciami i jego siostra, ona ma dwojke dzieci chlopca 2 latka i dziewczynke 1.5 miesiaca, wiec juz nie moge sie doczekac aby malutka wysciskac! a dzis wieczorkiem mielismy sie spotkac ze znajomymi, ale ja odmowilam bo jestem strasznie zmeczona i nie za super sie dzis czuje. chlopak wlasnie do mnie napisal ze zrobil przemeblowanie w salonie, az sie boje wrocic do domu... SURI a ty jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmykam do domku :) Chyba zamowimy sobie tajskie na obiad, bo chlopakowi nie chce sie gotowac :) moze namowie chlopaka i kupimy grilla w weekend :) buziaczki i oczywiscie sie odezwe w weekend jak ktos bedzie na Kaffe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajny weekend bedziesz miala zregeneruj dzis sily w domku :) ciekawe co tam przemeblowal Twoj luby :D my jutro spotkanie ze znajomymi,skoczymy chyba do jakiejs knajpki na dobre jedzonko gdzie mozna na dworze posiedziec bo super pogoda u nas a w niedziele chyba we dwojke na spacerek gdzies skoczymy za miasto milego weekendu wszystkim,ja uciekam obiad konczyc i odpoczac troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myjutro oboje pracujemy, pozniej chyba na kolacje zalegla urodzinowa dl aznajomych gdzies do hinduskiej albo hiszpanskiej restauracji a w niedziel zakupy, jutro ma tu padac Dorka iwec nie wiem czy lbisz prace w ogrodzie z deszczem:P Suri dobre jedzonko nie jest zle:D szczegolnie na swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem po wizycie mam zapalenie pęcherza moczowego i od tego te wszystkie dziwne bóle dostałam leki i będzie dobrze na szczęście z maleństwem dobrze ma już 10cm zmieniam tabelke NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............19............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................16............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........8.............06.12.2009.......... ...23..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe za wiele pisać bo tak mnie ciśnie na pęcherz, że musze być blisko wc pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życze miłych przytulanek w wolne dni:):):):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja nie wróżka tylko detektyw wszystko wiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak na serio to Suri ma rację jestem małym szpiegiem :P:D trzeba poczytać inne topiki a nie na jednym siedzieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×