Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

biedna Sylwinka :) jej banan jedzie w trase :D:D:D Moj banan śpi juz :O zmęczony po pracy dzis był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inne dziewczynki pewnie foremkę zalewają :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jak mąż dzisiaj odpocznie to jutro będziesz atakować banana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczone babska ;) ja dzis odpuszczam po południu mne pognało do wc ,a teraz mi niedobrze wiec lipa :( ne wiem czy to spozniona reakcja po zastrzyku czy co? a moze to wogule mix lekow tak mi dzis zrobił nie wiem , wiem ze zaraz przytne komara:) a ja w wekend pracuje , wiec plany mam marne:) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak nie dzisiaj to jutro już na pewno trzeba foremkę zalać :D może i być nie dobrze po tabletkach bo organizm musi się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mowie dobryyyy:) i zaczynam prace:] pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie ma co liczyc na kogokolwiek tu dzisiaj:) no coz sobotaaa.....niektorzy sie mocno staraja:0 kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey sloneczko walczy u mnie z chmurami i wyglada na to ze wygra :) Zapowiada sie u mnie weekend pelen sprzatania i porzaddkow :) ogrodowo-domowych :) Milego weekendu dla wszystkich!! owocnych przytulanek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tabelka :) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................21............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............19............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................16............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........8.............06.12.2009.......... ...23..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dizewczynki! ja wlasnie wrocilam z zakupow i teraz siedze na kanapie z ksiazeczka :) mialam ambitny plan zabrac sie za ogrod, ale len mnie ogarnal i chyba sobie odpuszcze dzis. Rano sie dowiedzialam ze moja kolezanka jest w 2 miesiacu ciazy, dlugo sie starali, bo miala problemy - pco itp, i jak postanowila ze juz nie ma sily to jej sie udalo! jest przeszczesliwa a ja z nia! kolejny dowod na to ze uda nam sie wszystkim!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka wlasnie stracila nadzieje :) miala dosc testow, mechanicznego przytulania, bo tak jej lekarze zasugerowali, i jak odpuscila to jej sie udalo! pewnej nocy po prostu mieli ochote i nie skupiali sie na dzidzi i sie udalo! tak strasznie sie ciesze! oby teraz tylko wszystko jej sie ladnie ukladalo. a zapomnialm wam napisac ze wczorajsze przemeblowanie wyglada super! ukochany swietnie ustawil meble w salonie i teraz zrobil sie bardzo przestrzenny! oj uzdolniony ten moj ukochany :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek tego forum
hej kochane.. znalazlam super link do ziolek na problemy z zajsciem w ciaze...!!! są tam ziolka i dla mezczyzn i dla kobiet i na konkretne dolegliwosci.. od soku marchwiowo-szpinakowego po ziola ksiedza klimuszki... super.. chcialam sie z wami tym podzielic ale nie wiem czy na forum mozna wklejac linki?? mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczpraj miałam drugi zastrzyk i po szło gładko, czuje juz od paru dni kłucia jajnikow , ale w tamtym miesiacu czułam jeszcze mocniej i pecherzyk nie urusł.mam nadz ze tym razem urosnie w pracy jeszcze wiekszy kocioł sie zrobił dowiedziałam sie ze jedna z pracownic nawala na mnie innym pracownikom i podwaza moj autorytem , ale byłam zła wczoraj , jak bym ja wczoraj dorwała to nie reczyła bym za siebie !!! siksa jedna , ach wygadałam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie denerwuj się ... u mnie w pracy non stop taj jest....ważne, że Ty wiesz na co Cię stać i co potrafisz ...zreszta weryfikuje to Twoja praca....a jej utrzyj nosa raz a porządnie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy :) Jak tam u Was po weekendzie? Ja sobotę przeleżałam, bo bolał mnie brzuszek :( I chyba się czymś strułam, bo na wieczór doszedł do tego żołądek i niestety wymioty :( Dzisiejszej nocy to samo :( Dlatego na 10 jadę do lekrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Polusia a mówiłam nie lataj tyle jak wrócisz od lekarza to napisz co powiedział my w sobotę mieliśmy grilla i niestety po nim całą noc męczyła mnie zgaga w niedzielę Madzia przynosiła mi bajki i musiałam jej czytać aż w końcu mi w gardle zaschło :P już w czwartej jadę do lekarza na usg i Madzia powiedziała że ona też chce iść ze mną bo chce dzidzie zobaczyć :D:D:D:D a teraz jak czują się ciężarne no i nasze kochane staraczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka leżę,leżę. I właśnie nei bardzo wiem po czym mnie bolał brzuszek - bo w piątek w sumie niewiele chodziłam. Zresztą najgorszy to był wczoraj ból żołądka (chyba). W pewnym momencie to myślałam,że pojedziemy na pogotowie, bo aż nie mogłam złapać oddechu. Dlatego jadę do lekrza, bo nie chcę powtórki znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Co prawda to lekarka pierwszego kontaktu, ale do gina jadę i tak w czwartek. A malutki kopie jak zwariowany, więc o niego się tak bardzo nie martwię. Poza tym, że właściwie nawet apetytu nie mam. ZBieram się powoli, bo muszę jeszcze jechać po odcinek płacowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :D:D:D Polusia mam nadzieję że te \"rewelacje\" Ci szybko przejdą :) Sylwinka ja muszę Ci się wyżalić :( Mam straszne niestrawności wieczorami i nie mogę serduchować :(:(:(:( Oj ubolewam nad tym strasznie :P Muszę jakiś sposób znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×