Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam dziewczynki u mnie tak wieje, że nie chce się wyjść z domu a u was jaka pogoda Kruszyna nie chcę cię martwić ale te dolegliwości to może być dopiero początek tych zwanych ciążowymi mnie dopadały najbardziej włośnie wieczorami o godzinie 20 leżałam w łóżku i zmuszałam się aby zasnąć przespać Niestety ja nie odkryłam żadnego sposobu na nie, a miałam sporo czasu najlepsze lekarstwo to czas tak po 14/15 tygodniu zaczyna być lepiej... Ja skączyłam 16 tydzień i mogę powiedzieć, że zaczynam czuć się dużo dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Polusia, mam nadzieje ze to tylko chwilowe takie zle samopoczucie i lekarz poprostu kaze ci sie oszczedzac! Kruszyna, jak nie mozesz wieczorem to serduchuj rano :) to moze byc sposob! A z wszystkimi dziewczynkami dziele sie rogalami z czekolada :D:D:D Ja mialam super dzien wczoraj, bo widzielismy sie z chlopaka siostra, i ona ma dwa maluszki, dziewczynka ma 2.5 miesiaca wiec ja wysciskalam za wszystkie czasy! Smutno mi troche bylo jak wrocilam do domu przez chwilke, ze jej nie moglam zarac :) mojego tak to zmotywowalo, ze sobie z kalenarz powpisywal daty mojego @ i kiedy ma byc owu :) :D:D:D:D rozbawil mnie! A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie wszystkie uciekly? Niech sie chociaz przywitaja :D:D:D w ten paskudny pochmurny ranek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam, nie jest tk zle;) wczoraj dzien zakupow, kupilam ladna sukienke w monsoonie;) wlasciwie maz mi kupil:) pozneij obiad nad tamiza:) piekna pogoda, w ogole bylo slicznie :)! ale z rana bol jajnika, owulacja, wiec po pracy damy rade:) w sobote bylismy na kolacji ze znajomymi i pozneij wyskoczylismy na drina:) rano kac! wiec ogolnie nei dalo rady nic:] ale dzis owu wiec dzis i jutro sie staramy;p a @ma przyjsc 10/11 maj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie odpuszczaj przynajmniej przez 3 dni! Tak dla pewnosci! Super, ze potrafisz tak wszystko wyczuc - zazdroszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje, i to bardzo, zaden test nie potrzebny:( nie biore przeciwbolowych, bo oslabiaja owu:) ale powiem Wam, ze luzik, dzisiaj i jutro i po jutrez to ok, ale moze wczoraj powinnismy tez;) no nic..wiedzialam, ze wczoraj wypadalo:] ale zobaczyny 10 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi jak dzis boli, to owu jutro! nie odpuszczaj! bedzie super! ja na twoim miejscu to bym przez 4-5 dni nie dawala mezowi spokoju :D:D:D Cudnie w maju sie dowiedziec :D:D:D Trzymam mocno, aby te staranka byly owocne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owu 24-36 od bolu:) nie odpuszczam, spoko jakos damy rade, cho maz wraca oko 20:D ale to nic:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie az tak pozno.... pamietaj zamiast ulubionego programu w TV :) To na orawde dziala... gorzej jest jak jest TV w sypialni, i my sie tego luksusu pozbylismy, bo czesto zasypialismy bezmyslnie gapiac sie w to pudlo :):):) Agi no i serduchowanie dla przyjamnosci! Ale masz fajowo, ja jeszcze z tydzien musze czekac, o ile w ogole bedzie owu w tym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to będę musiała waty włożyć sobie do ucha bo będzie ktoś tu krzyczał w nocy :P:P Aguś do ataku :D:D Dorcia a Ty kiedy wybierasz się do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Pycha! DO gina ide w ta srode wieczorkiem, to bedzie 8dc, wiec w sumie powinno juz byc widac czy jest dominujacy pecherzyk :) a jak nie bedzie to znaczy ze powinnam chyba zmienic leki, cos trzeba bedzie zmienic. Ja jestem pozytywnie nastawiona :) Ciekawa jestem jaki bedzie to lekarz... naczytalam sie ze ma bardzo duze doswiadczenie no i jest to facet.... bede musiala sie przemoc, bo z babeczka to nie mam zadnych zahamowan... juz nie moge sie doczekac wizyty, bo bede wiecej wiedziala :) no i znow wracam do testow w tym cyklu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwinka:) Dorka musisz byc pozytywnie nastawiona, wiem, ze niektorzy mowi a wyluzujcie i sie uda, ale czytalam w wielu publikacjach, ze nie zawsze takie nastawienie jest pomocne, najwazniejsze byc swiadimym celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona :D:D Zawsze mam takie nastawienie przed owu... a pozniej nadchodzi zwatpienie... Mysle ze duzo sie okaze po wizycie. Jak nie bedzie pecherzyka to sie ostro zabieram tutaj za leczenie i bedzie dobrze! Ja mysle ze uda nam sie w najblizszych miesiacach, no i jeszcze zapytam gina o cos dla chlopaka :) bedzie zajadal sie ze mna witaminkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!:) Dorka kup lubemy androvit, mój M go łyka i nawet samopoczucie ma lepsze! Co do gina to ja natomiast nie wyobrażam sobie chodzić do babki...od zawsze chodze do faceta :) Dziś kolejne usg - chwila prawdy czy pęcherzyk pękl i wogole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka moj maz bierze wiesiolek, kawsy omega 3:D a do tego te same witaminy co ja, tylko dla mezczyzn kupione w kompleci z moimi:0 pronatal santogen for him&her

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktorej idziesz? bede mocno trzymac, aby pecherzyk byl juz pekniety i zapelniony jednym szczesciarzem :D:D Ja wczesniej chodzilam do faceta i bylam strasznie niezadowolona, bo przez wiele lat nic mi nie wykryl, zawsze wszystko super.... wiec sie troche zrazilam a z mojej gin jestem strasznie zadowowlona. Ona calokowicie rozumie babeczki, jest delikatna i bardzo profesjonalna, wiec czuje jakby ona bardziej wszystko rozumiala, niz facet... no zobaczymy. Mam nadzieje ze ten gin bedzie super i bede miala do niego zaufanie :D Magda, rozumiem ze weekend byl bardzo udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byl byl udany .....mam nadzieje,że również efektywny :) do gina ide na 14....boję się i rownocześnie nie mogę się doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i okazuje się, że to podrażnienie żołądka i dwunastnicy. Dlatego tak boli mocno :( No, ale dostałam jakies tabletki, które mogę brać i małemu nie zaszkodzą. I zero surowego, a więc jarzynek, owoców, soków. Teraz sobie leżę i odpoczywam po tej wyprawie. Agi działaj :) Magda trzymam kciuki, żeby na USG się okazało, że pękł pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to gotuj warzywka :) najwazniejsze ze wszystko dobrze z dzidzia :) magda, ja tez na twoim miejscu bylabym podekscytowana! Super, juz nie moge sie doczekac super wiesci od Ciebie :D:D:D Chyba kupie mu te witaminki co piszesz Agi. Poczekam jeszcze co gin powie, moze cos innego zaleci :) Nie bede mu dawala wiesiolka, on musi brac tylko jedna tablekte co ma wszystko :) typowy facet zapomni, nawet jeseli lezalyby kolo siebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam bo mam coś jeszcze do zalatwienia przed ginem! Polusia odpoczywaj i uwazaj na siebie i szkraba!! Dorka dzieki za ciepłe slowa! Odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie dawaj znac! A jak tam anna po zastrzykach? Mam nadzieje ze tez super i juz nie czula sie zle :) A jak reszta samopoczucia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) deszczowo dzis ale tez pieknie :) Agus trzymam kciuki za dzialania :) Owocnych dni :) Polusia, tak to jest z tymi naszymi zoladkami, im dzidzia wyzej tym zoladek ma mniej miejsca, a do tego caly czas pracuje... Nie jedz kwanych i surowych rzeczy i opoczywac masz!!! :) Dorka super ze Twoj ukochany tak sie motywuje, nawet jak juz Ty z sil bedziesz chciala opasc to nie pozwoli Tobie za nic!! I super!! Oh Kruszyna, chyba zaczyna sie u Ciebie ten malo fajny okres w ciazy z mdlosciami, brakiem apetytu i dziwnym samopoczuciem, ale szybko minie, bo czas leci niesamowicie.... Ja przez pierwszy trymestr unikalam przytulanek, bo czulam ze zwymiotuje predzej na mezusia niz osiagneco osiagniete byc powinno :) :) :) Ale szybko minelo a czas przytulankowy spedzalismy w inny sposob :) Sylwinka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna kruszyna,ja polecam sliwki suszone albo chleb ryzowy no i oczywiscie kawa ;) trzymam kciuki aby dla niezaciazonych ten miesiac byl juz tym trafnym :D u mnie samopoczucie ok,wogole nie czuje ze w ciazy jestem,nie moge sie doczekac srodowego usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co suri nie masz zupelnie brzuszka :) Super ze jutro bedziesz malenstwo podgladac! Daj nam od razu znac ze wszystko OK! Ja mam przerwe i lece sobie cos kupic do jedzenia ale zuplenie nie wiem na co mam ochote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuużo dziś pracy mam, także nie mogę za bardzo pisać. Czuję się ogólnie dobrze, tylko te zaparcia powodują że wieczorem brzuch boli :( Poza tym musze kupić spodnie ciążowe i parę luźnych bluzek, bo już mi brzuszek robi się widoczny!!!! A gacie cisną w pasie :P Dziwne to trochę, no ale jak byłam chudzina to wszyscy się przyzwyczaili, a teraz będzie widać całkiem niedługo :) Dziewczynki trzymam z całych sił kciukasy za dorodne pękające pęcherzyki i silne żołnierzyki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka on bierze jedna co ma wszystko i dodatkowo inne:D a ja mu nie przypominam;p to on przypomina mi:) Polusia cholewka, dobrze, ze masz diagnoze i sie wyleczysz\\:) pwoodzenia, Kruszyna fajnie bedzie jak troche przytyjesz:) nie przejmuj sie:0 Magda daj znac szybko czy peka czy wszystko gra??:) u nas pogoda do dupy:( wczoraj za to bylo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda paskudna, wlasnie wrocilam ze sklepu, przewiana i zmoczona :( kupilm sobie kanapke z zoltym serem i pomidorem - zaszalalam :) ja nie bede szalala z tymi witaminkami dla ukochanego, ja zawsze bylam uczona ze nie ma co przesadzac, bo czasami za duzo moze miec odwrotny skutek.... a ze sie nie za bardzo na tym znam to poradze sie gina :) kruszyna, a powiedzialas juz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no to smacznego :):):) W pracy wie tylko moja przełożona a poza tym nikt - nie wygadała się na szczęście. Za 2 tygodnie będę miała załozoną kartę ciąży i wtedy będę musiała zgłosić w kadrach, więc pewnie wtedy już pół firmy się dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×