Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dokładnie tak :) Kurcze ale to zleciało. Wybieram się w tym tygodniu po sukienkę z mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo jeszcze muszę jechać do rodziców, bo mają mi przywieźć kosmyetyki z Oriflame do rodziców, a nikogo w domku nie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! ja mam dzis wolne, wiec troszke sobie pospalam :D:D:D mi weekend tez super zlecial, przede wszystkim bo bylo serduchowanie na calego :D:D:D:D no i bylismy na zakupach fajnych do mieszkania, a to zawsze mnie cieszy :D:D:D mery mnie rozsmieszylas z tym siusianiem, ale wyobrazam sobie ze to troszke problem... wszystkim dziewczynkom przesylam buziaczki i czekoladke, bo wlasnie wcinam - toblerone :D:D:D Dziewczyny dostalyscie moje zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka stronki nie oddam :P:P:P Dorka ja też nie dostałam zdjęć :( właśnie sprawdziłam poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, a wyslalam wam wszystkim w sobote rano :( moze za duze byly :( zaraz zobacze co nawalilo.... oj przytulanki byly, choc testy neg :) wczoraj mialam taka ochote ze podczas dnia zaatakowalam, smialismy sie strasznie, bo wyszlo spontanicznie, ale zaraz zdalismy sobie sobie sprawe, ze musimy okno zaslonic i zamknac, bo sasiadka byla w ogrodzie :D:D:D na tescie mam delikatna druga kreseczke, wiec moze niedlugo bedzie owu... no i jutro ide do gina na usg a w czerwcu juz sie zapisalam do mojej gin w pl :D:D:D nie wiem czy dobrze robie ale nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam jeszcze raz :) sylwinka, podobno masz przepelniona skrzynke, bo mail do ciebie juz do mnie wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam jeszcze raz :) mam nadzieje ze teraz dojda! a u nas zaczal padac deszcz :( i popsul mi wszystkie plany na dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dostałam zdjęcia dzięki są śliczne ale bym sobie pochodziła po tym piasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez :D:D:D teraz to juz sa to tylko wspomnienia :D:D:D:D wlasnie wrocilam ze sklepu i na obiad mamy dzis rosolek z kluseczkami! juz nie moge sie doczekac, straszna ochote mnie rano naszla :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę tylko na moment. Pracy mam dużo i nie miałam później czasu żeby do Was napisać. Nerwów w pracy sporo, staram się jak mogę nie denerwować, ale nie zawsze się da :( Marzę o paru dniach zwolnienia :( Wychodzę za moment z pracy, parę spraw mam jeszcze do załatwienia. A wieczorem jeszcze wizyta u dentysty - boję się jak dziecko :P I to o 19-tej, chyba zasnę w poczekalni :P Buziaki dla wszystkich, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruzyna, zasnij mu na fotelu to nic nie bedziesz czula! wspolczuje, bo ja strasznie nie lubie chodzic do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) ale pogoda deszczowa wiec niedawno z lozka sie wygrzebalam z mezem, ale mielismy szalona noc, tzw przytulanki w ilosci wiekszej niz 1 :) :) Widze ze reszta tez nie leniuchowala, wiec nie przestawac i dalej dzialac a rezulaty przyjda same :) Novida gratulacje raz jeszcze, bardzo sie ciesze ze z dzidzia wszystko oki! Podobne bole miala m w calym pierwszym trymestrze, drugi trymestr jest bardziej przyjemny :) Polusia dobrze ze zabierasz sie za szukanie sukni, bo czas juz Cie goni, ani sie nie obejrzysz i bedziesz juz mezatka :) Buziaczki dla wszystkich, my dzis mamy w planie kinoi jakis obiadek w restauracji, wiec tymczasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilkę a tu topik świeci pustkami :O Postaram się odp na wasze posty ale przyznam się, że bedzie to dla mnie trudne bo nie umiem się skupić i z pamięcią coś u mnie nie tak :D Zacznę od Novidy :):) super, że zapisałaś się do dolnej tabelki :) Gratuluję jeszcze raz 👄🌻 Mery biedulko nie masz ciekawie teraz z tym siusianiem ale dla dobra dzidzi dasz rade :) boli Cię jeszcze podbrzusze? bo mnie przestało ale ciągle dokucza mi ból w okolicy kości ogonowej wieczorami. Dorka zdjęcia dostałam i są cudne :) chciałabym tam teraz byc :) a Ty jedz więcej bo chudzinka z Ciebie i nigdy nie dałabym Ci tyle lat ile masz :D Anna, Magda trzymam kciuki cały czas :) Brzuchatki dla Was przesyłam buziole 👄👄👄 ide robic mizerię bo naszła mnie ochota :) Jutro ide na badanie rano a pozniej jade do siostry więc mnie nie bedzie i dziś juz zmienie tabelkę :) to papa 🌻 STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka25.............20............18.09.2009.............25...... . ....??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009............24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........9............06.12.2009.......... ...23..........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31..........??? Zrobiłam porządek w tabelce staraczek bo dziewczyny nie zmieniły danych :O Jak wrócą to mam nadzieję, że się dopiszą ale do tabelki na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka25.............20............18.09.2009......... ....25...... . ....??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24...........??? S.U.R.I..................15............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........9............06.12.2009.......... ...23..........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31..........??? ja juz chyba 3 raz poprawiam na 15 tydzien,cos zle tabelki kopiujecie :p ale wybaczam bo z koncentracja tez u mnie srednio ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam do domku i sobie odpoczywam :) Pogoda się niestety popsuła i coś się na burzę zbiera. A ja do wieczora sama siedzę, bo mój N. ma dzisiaj egzamin na prawko o 20. Trzymajcie kciuki razem ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dla przyszlego meza!!! ja czekam na brata z bratowa, bo wpadna na wieczorna herbatke! kupilam jeszcze super czekoladowy deser wiec bedziemy sie opychac :D:D:D szkoda ze to juz koniec dlugiego weekendu i jutro trzeba isc do pracy :( no a po znow jade do lekarza na usg, trzymajcie aby cos tam sie pokazalo, jakis sliczny pecherzyk :D:D:D moj ukochany znow jutro wychodzi na jakies spotkanie :( i pewnie wroci wieczorem i to po kilku piwkach, ale jak bedzie gotowy pecherzyk, to rozkarze wczesnie wracac ;) no i oczywiscie dzis zamiast wieczor przed TV to bedzie w lozeczku :D:D nie bede sie przejmowac ze jutro usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to fajny wieczorek się szykuje ;) Najpierw słodkości, a potem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) by na etapie serduchowania, ale tylko wieczorkami dzis 3 raz bedzie po zastrzyku , boze trzymajcie kciuki zeby sie udało Dorka mam nadz ze bedzie ddddddduuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzyyyyyyyy pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D no właśnie Polusia daj znać jak poszedł egzamin Twojemu M Kruszynka chcesz banana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce banana bo miałam wczoraj wieczorem :P:P:P:P Piję właśnie kawkę z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia i Anna trzymam mocno kciuki za Was no i za Magdę Agi i Neti też bardzo mocno trzymam kciuki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 łapcie fluidki ciążowe :D Novida fajnie Cię widzieć na dole tabelki gratuluję jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja banana nie mam bo jest w pracy:D:D a ja się obudziłam bo jakieś koszmary mi się śniły i spać już nie poszłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooo nie śpimy tylko piszemy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×