Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia, obys sie lepiej poczula! nie dziwne ze jestes taka slaba jak tanczysz z kibelkiem! mam nadzieje ze przejdzie szybko i bedziesz mogla zaczac brac ten antybiotyk. A co to za bakteria? Novida, mam nadzieje ze twoje mdlosci nie sa az tak dokuczliwe... Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie! Ja juz zmykam do lozeczka, bo musze wstac o 4 rano :( bede dopiero w poniedzialek, wiec zycze wszystkim spokojnego weekendu. buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida - ja mam tak samo, mdli dopiero po jedzeniu, ale nie jakoś bardzo :) Asia - mam nadzieję że szybko Ci to cholerstwo przejdzie. A bakterie w moczu wyleczysz i będzie oki :) Ściskam Cię mocno :) Dorcia - dla Ciebie buziaki i pamiętaj że trzymam kciuki za Ciebie cały czas :) Ja dziś sprzątam, wczoraj miałam gości, dzisiaj po południu też i jeszcze jutro, uffff :) Muszę jeszcze zrobić sałatkę z brokułami :) Zmierzyłam dziś obwód brzucha na wysokości pępka i szok: przybyło mi 5 cm w ciągu 4 tygodni :D:D:D Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! wchodzę na chwilkę a tu taka wiadomość :( Asiu zdrowiej nam szybciutko! Obyś nie musiała leżec w szpitalu i bakteria sobie poszła! dużo zdrówka posyłam 👄🌻❤️ odezwe się w poniedziałek :) Miłego weekednu :) Dorka mam nadzieje, że nie odpuściłaś ani jednego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie miałam czasu pisac tyle sie dzieje mały brzdac brata dalej u nas i swiat sie kreci wokol niego:) w pracy zmiany kadry nademna i to jest okropna wiadomosc bo bede miec najgorszego kierownika jaki chyba moze byc , w nast tyg ma byc przejecie moojego salonu ,okropne ponadto wczoraj sie dowiedziałam ze kolejnym znalomym sie udało ,poryczałam sie bo zostalismy juz tylko my bez dzidzi :( mąż sie na mnie pogniewał ze sie poryczałam ,az sie pokłócilismy bo on nic nie rozumie, potem mnie przepraszam, ale ciezko mi z tym jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małą wiare ze sie tym razem udało, ale juz niedługo sie przekonam, jak sie pojawi @ to nawet nie wiem jakie plany ma dalej moj lekarz do mnie bo powiedział zeby teraz działać clo brałam juz 3 raz wiec nie wiem czy znowu mi wstawi i wogule nie mam juz pomysłów , co dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna doskonale wiem co czujesz....trzymaj się dzielnie! tak sobie mysle,że jak te nasze dzieci będą takie wyczekiwane to może łatwiej odnajdziemy się w rolach matek...nie wiem...ja też mam dołka od kilku dni ..oj co ja bym dalam za maluszka ! życzę udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wierzę, że Wam się uda. I cały czas trzymam kciuki. A wasze maleństwa będą miały cudowne mamy. Ja cały weekend miałam wycięty z życia. Uczelnia plus poszukiwania butów na ślub. No i wychodzi na razie na to, że pójdę boso :P Idę dzisiaj z moją siostrą po raz kolejny - może coś znajdziemy ładnego i przede wszystkim wygodnego. Wiecie co - jakoś pusto się tu zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - napewno znajdziesz śliczne buciki, pewnie przypadkiem :) Bo jak chodzisz i szukasz to nie ma, a jak idziesz na miasto w innym celu to pewnie coś Ci wpadnie w oko :D:D:D:D Magda, Anna - powiem tylko że Was rozumiem i że cały czas trzymam za Was kciuki. A na kafe faktycznie coraz wolniej stronki znikają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Polusia ciepło się robi więc można iść na boso :D:D:D:D:D:D Ania i Magda 👄 musi się udać cały czas trzymam mocno kciuki :) Kruszynka a Ty nie stawiasz banana od rana :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Banana nie chcę, zaliczyłam mega pawia z rana :( Wychodziłam już do pracy i musiałam się wrócić, ledwo do wc zdążyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 11tc i to był mój pierwszy paw, ale wymęczyło mnie nieźle :( Teraz siedzę w pracy, zjadłam bułkę i póki co jest ok. Najgorszy jest ból głowy który mnie od wczoraj trzyma, wieczorem myślałam że zwariuję normalnie! Zimne kompresy robiłam ale niewiele dały. Dziś jest troszkę lepiej. Ufff w środę wizyta u gina, w końcu założy mi kartę ciąży, w końcu zobaczę mojego bobasa a nie zarodek :D:D:D:D:D I wezmę zwolnienie, na tydzień albo dwa, muszę odpocząć od pracy i kropka :) Dorcia wstawaj, napisz jak było na weselu :) Możesz nogi złączyć czy na czworaka chodzisz? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorcia biedna nogi obolałe ma :D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszynka fajnie że masz w środę gina i zobaczysz dzidzie i weź sobie L4 ja Cię proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Asiu napisz jak się czujesz? mam nadzieję, że lepiej 🌻 Dorka no wlasnie jak po weselu? Polusia butki na pewno kupisz :) fajnie, juz coraz bliżej do Twojego najważniejszego dnia :) Kruszyna mnie wymioty pierwszy raz dopadły w moje urodziny :( też w 11 tygodniu i jeszcze później kilka razy męczyły a teraz już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka L4 napewno wezmę :) Grażka Jak u Ciebie, wszystko oki ? :) Dorcia no chodź tu do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna bierz L4 i odpoczywaj! Mnie na szczęście te "przyjemności" właściwie ominęły. Sylwinka mogłabym iść boso tylko, że USC jest na drugim końcu miasta :P Grażka, a jak tam u Ciebie? Asia odezwij się, bo martwimy się o Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok :) czuje już Ludzika :) i juz się nie umiem doczekać 28 maja - usg 3D:) no i brzuszek już mi mocno znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25..............21............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? Czesc zmieniam tylko tabelke i pozdrawiam z Polski:) za tydzien w niedziele wracamy:) bede pisac wiecej, a poki co ciesze sie Polska i wiecej popisze w UK:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Pan Młody na ręce niech weźmie swoją małżonkę i przeniesie ten kawałek :D:D:D:D:D:D:D:D:D napisałam do Asi sms jak odpisze to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwinka od razu nam napisz jak Asia odpisze :) Oby wszystko było dobrze. Agi no nie żartuj że @ przyszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mialam isc:P ale nie poszlam, a tu @:D ale spoko;] ja wiedzialam, spodziewalam sie wiec nie ma problemu, siedze sobie i odpoczywam, dlatego popisze jak wroce, pozdrawiam wszystkich:):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cisza tutaj :( Nie pisze się fajnie samej do siebie :( Albo wpisy pojawiają się z prędkością "światła" jeden na 2 godziny :( Nie ma to jak te pogaduchy które były tutaj jeszcze parę miesięcy temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem! Przeczytalam ta jedna stronke ktora stworylyscie, a nastawialm sie na dluzsza lekture :( ja juz od kilku dni czulam sie jakbym pisala sama do siebie :( no ale mam nadzieje ze to sie zaraz zmieni!!! Wesele przecudowne, splakalam sie jak glupia, normalnie nie moglam lez powstrzymac jak zobaczylam przyjaciolke w sukni! Mieli tylko cywilny slub, ale rownie wzruszajacy jak koscielny - przepiekny! No wiec super Polusia bedziesz miala juz niedlugo! a buty na pewno sie znajda. Anna i magda, nie zalamywac sie! Ja was dokladnie rozumiem bo tez walcze i nic z tego, ale nie zamierzam sie zalamywac! Dopiero jak mi lekarz powie ze nie ma szans, to bede myslec co dalej! Grazka, sylwinka - super ze sie dobrze czujecie a kruszyna mam nadzieje ze te wymioty to byly raz i juz nie wroca :):) Asia, mam nadzieje ze wszystko jest dobrze! Odewij sie jak tylko mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×