Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

z szampanem picolo bo zaraz nam Dorka pewnie postawi, żebyśmy z nią świętowały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musimy na nią zaczekać, bo jak się dorwiemy do truskawek to nic nie zostanie dla niej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Ale naplodzilyscie z rana :) zaraz bede nadrabiac! anna szkoda ze sie nie udalo, ale nie trac nadziei i zaczynaj zbieranie sil! Ja znow mam tylko cien na tescie :( jakies dziwne te testy, bo ten srodiwy, tez rano byl cien, a jak spojrzalam wieczorem to wyrazna kreseczka! No wiec moze jakies ma spowolnione dzialanie! No ale po raz drugi jest cos, no wiec chyba sie udalo.... @ ciagle nie ma :D:D:D Dzis kupie inny test i bede robic jutro. Bede testowac az wyjda dwie przegrubasne krechy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do imprezy! Moj ukochany wczoraj 3 opakowania truskawek mi kupil, wiec zapraszam na miotlach do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak się cieszę :) stawiaj szampana bo tu czekamy na niego, żeby z Tobą świętować :) Kochana GRATULACJE!!! Cien wyszedł bo to wczesna ciąża jest ale ważne że jest a za kilka dni bedzie już gruba II kreska . Ja moje 4 testy zostawiłam na pamiątkę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupię szampana Piccolo :D:D:D wyobraźcie sobie widok ciężarne na miotle lecą do Dorki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dziś 13tc :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ssssssssssuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr kochana jest kreska jest no to wiadomo że My będziemy ciociami a Wy rodzicami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jak znowu wyszedł bladzioszek, to napewno ciąża :D:D:D:D:D:D Ja moje 2 bledzioszki też mam schowane na pamiątkę :) Anna pisz razem z nami, nawet nie chcę słyszeć że Cię nie będzie!!! Dołek szybko minie, @ się skończy i do dzieła trzeba się brać :) Ja też poproszę truskawki, u mnie jeszcze nie ma takich ładnych w sklepach, więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowie Wam taka dluga miotle ze wszystkie sie na niej zmiescicie :D:D:D No tez mi sie wydaje ze jest wczesna i dlatego tak marnie ten test dzis wyszedl! Ludze sie ze jak przyjde do domu po pracy to tez bedzie jak z poprzednim i pokaze sie wyrazna kreska! Szampan truskawkowy czeka! Anna prosze udzielaj sie bo my bedziemy Ci dopingowac caly czas i Tosi i Agi no i Magdzie i neti! Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam! no to ja sie zwalniam z pracy i ide przyjecie przygotowywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mam taka nadzieje! W koncu skads sie te bladzioszki biora co??? Dziewczyny, na prawde jezeli mi sie udalo, a mysle ze tak, to Wam wszystkim sie uda! Ja mam pco, niedoczynnosc tarczycy, torbiel i miesniaka... Ale nigdy nie stracilam nadzieji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, Dorka kuo digital test- to Ci od razu napisze pregnant:) i po sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kochana trzymam kciuki mocno mocno, ale na pocieszenie moje 2 piersze tesy też były bladziutkie na pierwszym mąż nawet twierdził, że nic nie widzi jednak 3 test zrobiony na 4 dzień od spodziewanej @ wyszedł już mocniejszy, ale i tak nie był taki super mocny U mnie wszystko ok za dwa tygodnie jade na usg połówkowe do Poznania może dowiem się kogo pod serduszkem nosze Od paru dni czuje już ruchy maluszka zwłaszcza po pęcherzy zresztą ten problem pozostanie do rozwiązania bo mam bardzo nisko usadowioną macice i siusiam co 15 minut, a zwłaszcz jak maluszek się jakoś tak ułoży, że mocniej uciska no to jast masakra Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o torbielu slyszalam, ale o miesniaku nie pamietam historii:D jestes przykladem ciazy mimo przeszkod;) superDorka pamietasz ile to trwalo?? z tym, ze nawet nie kazdy cykl mogl dac efekt co nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dziś 13tc STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? ja zaczelam dzis 19 tydzien,kruszyna - widze ze tez co piatek odliczasz :) dorka - pamietaj,ze najlepsze sa te testy z promocji :p ale jak cien jest to ja bym tez uznala za pozytywny test :) ,ja moje 2 pozytywne nadal mam na pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam malego miesniaczka, gin mi go znalazl przy ostatniej wizycie :( powiedzial ze mam sie nie przejmowac, bo niczemu nie zagraza na razie, ale mam byc czujna, jakby sie powiekszal. Agi to byl 6 miesiac staran, ale ze dwa cykle nam wypadly, bo bylismy osobno. Ale w tym cyklu na prawde oboje sie bardzo staralismy! Przytulanie bylo bez przerwy! Nawet jak testy byly neg... no i po poz tesie owu nadal byly :) Agi na prawde jezeli mi sie udalo, to kazdej sie uda! Ja myslalam ze nigdy mi sie nie uda! ale ja zawsze jestem zdeterminowana i sie nie poddaje! ale nie pozwolilam staraniom zagarnac calym moim zyciem! No a przeciez same staranka to przyjemnosc, wyczekiwania sa tylko okropne... To mnie pocieszacie z tymi testami baldziochami, bo przyznam sie ze zaczelam sie dzis troszke martwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie masz się czym martwić :) Pierwszy mój test był naprawdę bledziutki, taki cień drugiej kreski tylko był. A 2 dni później też był bledzioszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia proszę mi się tu cieszyć i być szczęśliwą że się udało a nie się martwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no kup mowie ten cyfrowy clear blue:) i ci powie, ze jestes w ciazy! a Dorka co z tym linkiem do l;ekarza:D:>:>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie strasznie ciesze! Nawet nie potrafie opisac radosci! I takiego podekscytowania z ukochanym! ale ciagle to takie nierealne :D:D:D Agi ja nie lubie tych pisanych, bo zawsze mi neg wychodziliy i mam z nimi przez to zle wspomnienia :( Oj bedziemy swietowac w ten weekend :D:D:D wcianjac truskawki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mój pierszy test też był taki bladziutki:) a Ty wczoraj miałaś dopiero termin @, niektórym testy w tym czasie jeszcze nie pokazują ciąży a Tobie pokazał więc się ciesz istawiaj tego szampana !!!:D:D:D:D:D ja zmykam do sklepu po monte :) odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teraz sie juz nie masz czego bac;p bo i tak ci powie, ze jestes:) a ta klinika jest tam gdzie ja mieszkalam 5 lat temu :D ja mieszkalam na park view, blisko north acton metra:) a niedaleko jest taki duzy park:P juz wiem jak trafic jak cos;) a bylam juz na ich stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle, ze przeciez jak bym nie byla to kreski by nie bylo! Znow zaczyna bolec mnie glowa... Wmasowuje sobie masc i troche pomaga... a tam niech boli i tak mi nie popsuje mojego szczescia! Zapraszam na szampana, jestescie juz w drodze??? Agi na prawde polecam. Moze sie do nich wybierz i zrob monitoring... przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak no i w jakim tempie rozwijaja sie pecherzyki. Dziewczyny a kiedy zaczelo was mdlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jedziemy jutro na bank holiday weekend nad ocean do Devon:) odwiedzimy przyjaciol, tych, ktorzy maja synka 2 miesiecznego Olafa:) tez sie dlugo starali i 4 razy poronili, cuda sie zdarzaja! wracamy w poniedzialek:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Devon jest przepiekne! bylam kilka razy pod namiotami! Mamy tam nasz ulubiony kemping na wzgorzu z widokiem na wode! My dlugi weekend spedzamy w domu, musimy odpoczac bo przez nastepne 3 tyg mamy dwa wesela i kamping i baby shower! No i ja bede sie uczyc prowadzic samochod w Londku :D:D:D mam od 7 lat prawko, ale nigdy tu nie jezdzilam, ale ze bedzie dzidzia, to musze byc mobilna :D:D:D no i po wielu blaganiach chlopak powiedzial ze da mi swoj samochod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Devon i Kornwalia sa piekne, zwiedzilismy kawal tych terenow:) za Kornwalie i Dveon lubie Anglie;) ja nei mam prawka:) to w weekend bedziecie dochodzic do siebie po tych wrazeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja nawet już nie pamiętam dokładnie kiedy się mdłości pojawiły ale tak między 6 a 8 tyg :) acha i masz Gratulacje od koleżanki mojej z września 2009 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musiałam się podzielić taką dobra wiadomością że koleżanka jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×