Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Na razie zamiast podpowiadać to rozrabia od rana :P Ale w sumie bardziej niż kopie to tak się przesuwa pod skórą i tak śmiesznie to wygląda, jak się tak brzuszek napina i to wybulwienie tak przejeżdża przez brzuszek :P A zreferatem dam radę - ja to zawsze tak na ostatnią chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia takie jest zycie studenta :) zawsze wszystko na ostatnia chwile! A maly sobie plywa :) super! najwyrazniej dobrze sie tam bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a najśmieszniejsze jest to, że ja o tym referacie wiem od hohoho ale co się będę śpieszyć :P Ale ja mam tak, że jak robie coś na ostatnią chwilę i wiem, że mam mało czasu to mi zawsze lepiej wychodzi niż jak robię wcześniej i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odpoczywam na L4 ,dzidzia sama sie dopomniala... wczoraj mialam stracha bo po wyproznieniu pojawila sie krew,zadzwonilam do gina i szybko kazal mi przyjechac,na szczescie po obejrzeniu usg i badaniu recznym wyszlo ze to szczelina odbytu,dostalam na to masc i dzis juz ok,ale niezle sie wystraszylam na usg widzialam sliczne malenstwo :) i napewno chlopczyk :) pokazal wyraznie wszystko co trzeba :) i od wczoraj ruchy czuje,super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywałam się bo miałam awarie internetu mam nadzieje że już będzie dobrze u mnie wszystko ok pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zmieniam tabelke STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mery i Suri zawsze razem sie pojawiaja :D:D:D SURI kurcze to mialas niezly stres! Dobrze ze wszystko OK i nie musisz sie martwic syneczkiem!!!! Mery pisz cos wiecej co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wpisuj plec w tabelke! Dziewczyny, potrzeba jakiejs dziewczynki do tabelki! Asia licze na ciebie i kruszyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Polusia wczoraj pytalas jak sie czuje.... juz dobrze nabralam sil, nie jem za duzo wciaz by nie obciazac zoladka ale Malenstwo szalej, kopie, bawi sie, plywa, pcha to znaczy ze wszystko dobrez :) Super prezentuje sie dwuczlonowe nazwisko Twoje :) Dorka, badania ma za tydzien wiec sie dowiem co i jak z bakteriami, jak narzie skonczylam ten paskudny antybiotyk :) Bardzo i to bardzo trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kruszyna ja zawsze mam problem z kupowanie prezentow na rocznice czy walentynki, bo na urodziny i imieniny zazwyczaj cos zwiazane z meza ukochanym klubem sportowym czy muzyka i jest jakos lzej, wiec niesety nie pomoge.... Suri, to super ze na 100% bedzie juz chlopczyk, czyli bedzie Davidek :), a my wiemy ze to najlepsze chlopaki :) Wpisz w tabelke swojego synusia :) Novida, super wiesci...najwazniejsze ze dzidzi ok, oczywiscie daj znac po usg, jak Malenstwo sobie rosnie..... Buziaki dla wszystkich p.s. Agus a Ty co nasz pracusiu zabiegany nie masz czasu sie przywitac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to sami chłopcy na razie :) Dobrze, że wszystko z malutkim w porządku, ale na pewno najadłaś się stracha... Asiu dziękuję bardzo :) Śmiałam się w poniedziałek, bo jak się umawiałam na USG na dziś to z rozpędu podałam tylko moje panieńskie nazwisko :P:P:P Cieszę się, że czujesz się dobrze i maleństwo bryka ;) Ja z prezentami też mam zawsze kłopot i nigdy nie wiem co kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? dopisalam Dawidka :) ciekawe kto sie wylamie z dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka, nam obojetnie czy dziewczynka czy chlopiec :) Cala moja rodzina uwaza ze bedzie chlopiec po zdjeciach jakie wysylam, tylko moj maz jeden mysli ze dziewczynka. A ja sama nie wiem, bo brzuch to raczej na chlopaka wyglada jest bardzo waski a wystajacy, i tylek i biodra mi schudly, te cale moje 3kg na plusie to w brzuszek poszlo....hmmmmmm...no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, najwazniejsze aby bylo zdrowe :) ale jak obstawiamy, to ja u was na dziewczynke glosuje :D:D:D:D No i Kruszynie zycze malej Dorotki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 Polusia wszystkiego dobrego młoda żono :) Przypomniałaś mi nasz ślub, a to już prawie rok temu. Całą resztę serdecznie pozdrawiam. Znów nie mam czasu na czytanie :( Mąż a to remontuje u nas, a to bieże zlecenia w W-wie więc siedzę sama w sklepie i próbuję wszystko ogarnąć. Dziś mam troszkę wolniejszy dzień, bo wczoraj zamknęłam sklep i pracowałam w domu więc nikt mi nie przeszkadzał. Meble kuchenne już są, sprzęty poustawiane. Teraz je podłączyć i położyć płytki pomiędzy szafkami i kuchnia gotowa. Od wczoraj glazurnik robi łazienkę. Machnie jeszcze przedpokój więc znów będzie spory postęp w pracach. A w sprawach ciążowych wszystko ok. 3 czerwca mam wizytę u tego nowego gina. Ma być USG więc zobaczymy ile Wiktorek podrósł. Leci nam już 31 tydzień więc coraz bliżej rozwiązania. Ja czuję się dobrze, lekko przeziębiona byłam ostatnio, no i jak za długo posiedzę to kręgosłup pobolewa, ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009...........27.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🖐️ super, że zajrzałaś do nas ;) Dobrze, że ze zdrówkiem już oki :) A i z remontem postępy :) Chcialabym tak urządzać wlasne mnieszkanko, ale póki co się nie zanosi. Widzę, że masz 2 terminy - ten pierwszy w moje urodzinki :) A i jeszcze poprawiam tabelkę, bo ciągle zapominam, a pojutrze skończymy 29 tygodni :P STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............28............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polusia. 27 lipca to wyszedł lekarzowi z magicznego kółeczka :) 23 lipca to z połówkowego USG. Zobaczymy co wyniknie z następnego USG :) A remont? No cóż - super wejść do swojej nowiutkiej kuchni z szafkami jakie się chciało, z nowymi sprzętami itd. Do tej pory korzystaliśmy z kuchni rodziców, a tam remontu nie było od początku istnienia domu (mniej więcej tyle ile ja mam lat) więc ta nasza nówka wydaje się bardzo eksluzywna :) No i już nie wchodzę do pustego pomieszczenia z gołymi ścianami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasia! Znam to uczucie! ja skakalam jak glupia jak nam kuchnie zamatowali! Nie chcialam wyjsc z mieszkania, a podczas remontu wynajmowalismy inne mieszkanie! To niesamowita radosc i satysfakcja! Pomysl jakie pysznosci bedziesz tam przyzadzac :D:D:D Ciesze sie ze z synkiem wszystko super! Kurcze lipiec juz tak szybko! Zaraz beda pierwsze forumowe dzieci!!! Ale cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi fajne zdjecia na NK! Piekny ten maluszek, taki bobas ze az sie go schrupac chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się zdawało, czy pisałam, że dziś mam wolniejszy dzień? Właśnie natłukłam 1000 str xera! Boli mnie kręgosłup, maszyna się wkurzyła i zaczęła brudzić kartki, komputerów do naprawy się namnożyło wrrr... Za dużo jak dla mnie. Trochę nerwów i brzuch twardnieje :( Wezwałam pilnie męża, zostawił remont i przybiegł na ratunek. Chociaż tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia juz niedlugo i zamiast z xero bedziesz walczyc z pieluszkami :D:D:D Ale to sama przyjemnosc :D:D:D Ja mialam nerwowy start, ale teraz jest luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie też będą momenty, w których będę się wkurzać i warczeć na wszystkich wokół :) Mąż trochę rozładował napięcie, właśnie naprawia dwa komputery na raz. A dla rozluźnienia jedziemy na chińczyka po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci mezowie to zawsze najlepsze lekarstwo na wszystkie zmartwienia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorcia sliczna jest moja chrzesnica i chrzesniak tez;) Asia ale ja si eju zpo przyjezdzie witalam 2 razy:) nie mam za bardzo sil na pisanie, jestem przeziebiona i ogolnie rozbita,dzis wieczorem mamy gosci, a za 30 min wychodze z pracy;] to tyle co u mnie sie dzieje:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się żegnam. Zbieramy się powoli, choć roboty jeszcze zostało, ale trzeba też odpocząć. Jak czas mi pozwoli to odezwę się jutro. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wniose znowu nutke niepewnosci ... nic nie pisałam wczoraj ale w nocy nic dzis cały dzien na wkładkach lekkie plamki brazowego sluzu .... poszłam do gina i powiedział ze wiszi pecherzyk ale tak wczesnie to na 100 % nie moze powiedziec czy to ciąza, mam brac 2x2 luteine przez 5 dni i jak sie nie pojawi to zrobic test drugi raz. bo ja miałam tak długie cykle ze roznie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze nadal czekam i sciskam kciuki aby ten pecherzyk okazał sie ciążowy jajniki i endo oki takze warunki to tego ma dobre :) oj jakbym chciała, taka nutke niepewnosci mam i jakze wielka nadzieje ale od razu przystapilismy do rzeczy, jesli pojawie sie @ to przepisał mi cos innego , poczytałam cos jak clo ale jako zastepstwo go przepisuja , podobno nie działa tak na endo takze jak sie nie udało to w połowie cyklu na usg i dalej do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja chyba przez te 5 dni to scieszke do wc utoruje :) i bede chodzic co 5 min sprawdzac czy małpy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu świetna wiadomość a powiem Ci że u mnie też były plamienia takie brunatne no i jestem w ciąży więc trzymam mocno kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×