Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka nic sie nie stane z jedna dawka, wiec spokojnie. Juz niedlugo sama zobaczysz jak sie to czuje, ciezko opisac, po prostu czujesz kiedy ma czkawke, tak samo kiedy sie wierci, kiedy plywa, podskakuje, pcha sie itd :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kupilam, nie mialam czasu poszukac jak bylam w Polsce zorientowalam sie w ostatni dzien prawie, ze je chce, nie kupilam, a przez internet sie nei da kupic chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi na prawde sie wybierz do tego lekarza :) pogadaj, moze cos ci doradza, a nie bedziesz musiala sie stersowac jak jestes w pl. Juz sie nie moge doczekac takich odczuc :D:D niesamowite przezycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczekasz sie doczekasz:) to na pewnop jest fajne, ale jak dla mnie to pewnie bedzie dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dziwne? Mysle ze jedno z najpiekniejszych uczuc :D:D Dzieki Asia, to sie przestaje sie denerwowac :) Dzis sie zorientowalam ze mi sie koncza :) Ja jeszcze biore metformax i mam dwie sprzeczne opinie... Lekarz w pl powiedzial ze jak tylko wyjdzie mi poz test to mam przestac brac, a tu mi powiedzil ze on uwaza ze lepiej nie przestawac.. bo to bedzie troszke szok dla organizmu... na ulotce napisane aby nie brac w ciazy... no i badz tu madra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również mdłości pojawiły się tak 6/7 tc, a koniec tak 14/16 tc od początku maja zniknęły i już nawet nie pamiętam jak to było :) My dostaliśmy zaproszenie na wesele 6 czerwca, ale niestety musiałam odmówić z powodu moich problemów z pęcherzem Jak siedze to jest jeszcze gorzej ostatnio na komunii wytrzymałam 3 godziny, a w ciągu tych 3 godzin do ubikacji wychodziłam co 10-15 minut wszyscy na mnie patrzyli jakoś dziwnie więc postanowiłam, że to wesele sobie podarujemy choć jest mi przykro bo to wesele mojej bliskiej koleżanki z którą znamy się dosłownie od urodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedula jestes mery z tym pecherzem :( Mnie jak na razie zupelnie nie goni :D:D:D Tak pytam, bo jestem ciekawa, kiedy jakie objawy sa :) A wiecie jak to jest z tymi jajkami na miekko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Moje ulubione danie na sniadanie w sobote! Jajko na miekko i swierza buleczka :( No ale co tam, tak jak tam napisali bede zajadac sie paczkami :D:D:D Dzieki Grazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka lepiej zrezygnować dla dobra tego Skarba, którego masz w brzuszku :):) Ja już zmykam bo jedziemy jeszcze na zakupy. Miłego weekendu dziewczyny :) Odezwe się w poniedziałek 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw sie super Grazka! Uwazaj na siebie i odpczywaj z mezusiem :D:D:D No jajka ida w odstawke.... ale nie wszystkie oczywiscie ;) no i moje ulubione sery plesniowe... czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka, mam nadzieję że pogoda dopisze i bedzie super :) Jeszcze w ciąży nie wolno wątróbki i pasztetu bo za dużo witaminy A mają. I polecam książkę "ciężarówką przez 9 miesięcy", którą już polecała nam kiedyś Kasia. Książka jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie na pewno, ale jeszcze troszke poczekam :) niech kilka zdrowych szczesliwych tyg minie, to kupie ksiazeczke :) Juz nie moge sie doczekac! Tyle chce czytac i sie dowiadywac, ale jeszcze chce chwilke poczekac! Grazka na pewno bedzie piekna pogoda, tylko buzki nie spal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie żle. Moje małżeństo przeżywa gorszy czas. Mąż stwierzdził ,że nie chce dziecka teraz. Nie ma co więcej pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, pamietaj ze po deszczu zawsze przychodzi sloneczko! na pewno wszystko sie pieknie ulozy i bedziecie szczesliwi z dzidzia! bedziemy o Tobie myslec, ale rozumiem ze mozesz teraz nie za bardzo sie udzielac. ale jak tylko masz ochote to pisz koniecznie! my pomozemy we wszystkim!!! buziaczki i trzymaj sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. Doceniam to. Wszystkim zaciążonym życze łatwego , pomyślnego porodu i super Maluszków, a staraczkom , aby w końcu się udalo. Ja raczej nie bede się już udzielać. Miło bylo Was poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś zrobilam pierwsza czesc badan... na szczescie ja za to nie place bo mam abonament ale wyszlo 280 zł..!! za sama tarczyce , LH i FTH czy jakos tak.... i testosteron... w tym cyklu postanowilam zrobic wszystkie mozliwe ;) skoro nie musze za nie bulić.... ;) w poniedzialek mąż sie bada.. uff.... dodam ze te wszystkie badaania juz robilam i bylo ok ale wole jeszcze raz w jednym cyklu a nie ratami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, wracaj do nas szybko, jak tylko bedzie lepiej! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia no to super! Zaraz bedziesz miala wyniki i na pewno beda super! to sie uspkoisz! no i do dzialania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - przykro mi.... Mam nadzieję że niedługo wyjdzie u Ciebie słońce i że wrócisz do nas :) Dziewczynki życzę Wam udanego weekendu :) Jutro mąż zabiera komp na uczelnię, pewnie napiszę do Was dopiero w poniedziałek :) Dorcia jeszcze raz buziaki dla Ciebie 🌼 Tosia trzymam kciuki za dobre wyniki badań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dopiero znalazłam chwilę, by wejść na forum i Was poczytać. I co?? I Dorka zobaczyła dwie kreseczki!! DORKA GRATULUJĘ!!! :) Kurcze, ale fajnie :) :) Sama mi się mordka śmieje :) teraz się zacznie wymiana doświadczeń, pierwsze USG itd :) A ja za pół godzinki zmykam do domu. Po całym dniu pracy muszę odpocząć bo ledwo już siedzę. Jeszcze muszę jechać na pocztę, do sklepu i w domu zrobić sałatkę. Ehh... Poczytam Was chwilkę i zaczynam się zbierać. Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilka doładowań na telefon a działa to we wszystkich sieciach komórkowych! Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, nic nie płacisz a wręcz przeciwnie! Oni dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register i aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później (kiedykolwiek) żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 6 sekund i mnie to wyniosło 6 groszy bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy... Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam ! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku i w ogóle... Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ludzi......to juz nikt nie pisze wieczorami???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czyżbym była pierwsza dzisiaj? Gdzie się reszta podziewa? Wstawać śpiochy, ja już w pracy. Zapowiadał się ciężki dzień, narazie jest spokojnie, może studenci przestraszyli się deszczu? Oby, to trochę popracuję spokojnie. Zmykam na kawkę i śniadanko póki klientów brak. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z pracy pisze, witaj Kasia, na ludzi tu nie ma co dzisiaj liczyc, w weekendy malo kto sie udziela:) ja po pracy smigam nad ocean:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej agi. Super masz plany :) U nas pogoda straszna więc nici ze spaceru nawet. Idziemy dziś na urodziny do mojej bratanicy (7 lat kończy), ale strasznie mi się nie chce. Wymigam się najwyżej złym samopoczuciem ;P No... śmigam dalej przepisywać pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×