Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hihi aska chcialam to samo napisac dorce,ja sie ginowi pochwalilam ze gdyby nie test to nie wiedzialabym ze jestem w ciazy i na drugi dzien mialam za swoje :p do 2 tygodni bedziesz juz czula ze jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka niedlugo poczujesz, a potem jak bedzie znikac na kilka dni bedziesz sie martwic jeszcze bardziej. Moj maz sie smial ze mnie ze jak mam objawy to troche marudze, a jak one znikaja to tesknie za nimi, ale faktycznie tak bylo, bo jak byly to jakos sie uspokajalam ze wszystko jest ok. U mnie piersi byly wrazliwe jakies 2 tygodnie, a potem az do dzis spoko, i powiekszyly sie troche dopiero w drugim trymestrze. U mnie glowne objawy to byly przede wszytskim zmeczenie, taka ospalosc, i mdlosci przychodzace i ochodzace. Zobaczymy coz dzidzi przygotowala dla Ciebie :)) A brzusio niestety jest troche maly jak na prawie 7 miesiac :( bo mam tylko 81cm, wiec jutro polozna bedzie marudzic ze musze wiecej jesc, ale dla mnie najwazniejsze ze Malestwo jest odpowiednie co do wieku i to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się na chwilkę i przesyłam wielkie buziole dla wszystkich :D Idę coś ugotować w końcu i sałatkę muszę zrobić - wieczorem przychodzą znajomi oglądać mecz - dziś finał ligi mistrzów :):):):) A jutro pewnie wstanę do pracy nieprzytomna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska zainspirowałaś mnie do zmierzenia brzucha :D Przed ciążą miałam 70-73cm w pasie. Teraz - leci 32 tc - równo 100cm. Talia bąka normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka objawy bedziesz mieć ale nie wszystkie :) poczekaj cierpliwie. Pierwszym moim takim wyraźnym objawem to było siusianie w nocy, po kilka razy musiałam wstawac :) Asiu a ja widzę u Ciebie malutki, zgrabny brzuszek :) az chciałam zapytać czy to zdjęcie czasem nie jest z początku ciąży, ale zobaczylam opis zdjęcia :D Jutro usg :) kurcze ale ten czas wolno leci dzisiaj :) jak jutro wrócę do domu to od razu Wam napiszę relacje :) a teraz zmykam obiad ugotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie tez jak bede miala jakies objawy to bede marudzic, a jak przejda to bede sie denerwowac ;) Ja mam jakos wrazenie ze spokojnie bede przez wszystko przechodzic, zniose wszystko tylko nie bole glowy... to mnie zawsze wykancza. W pt ide do gina, mam nadzieje ze powie ze wszystko super! No ciekawa jestem co ta kruszynka szykuje dla mnie :D:D:D Wczoraj rozmawialam z chlopakiem i mi powiedzial ze jak bede chciala to mozemy sie dowiedziec plec dzidzi :D:D:D Oj zmienia zdanie! Za chwile pozwoli mi wszystkim powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - to fajnie ze maly,najwazniejsze ze dzidzia rozmiarowo ok :) ja zawsze szczupla bylam a teraz z tylu kwadratowa cos wygladam,w udach mi sie przytylo nawet troche,takie miekkie mam nogi i jakby w srodku woda je wypelniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska, 32tc i 100 to pieknie :) tak jak byc powinno, musisz nam jakies nowe fotki pokazac, bo brzusio musi wygladac pieknie. Grazka, faktycznie jeszcze sikanie :) u mnie tez bylo, mnostwo sikania :) :) Grazka podekscytowana jutrzejszym usg pewnie jestes??? Dorka, widzisz jak ukochany sie zmienia, a to wszytsko za sprawa tej radosci co w nim jest, bedzie chcial rozpowiedziec calemu swiatu ze bedzie mial dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri takie ksiazkowe tycie na synka masz :) , mi wlasnie nogi moja dzidzia zjadla, wygladam jakbym lydek w ogole nie miala...hahaha, za to brzuch w ksztalcie pileczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie jestem podekscytowana :) mam nadzieję że poznamy płec :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska a na chlopca to jak bede wygladac??myslisz ze jest jakas roznica w tyciu miedzy noszeniem chlopca a dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, od razu dawaj znac! ale super! no i sylwinka jutro idzie! A zapomnialam ze w nocy siusiam jak w zegarku budze sie codziennie o 3.30-3.45 i ide na sisiu... a potem nie moge zasnac :) mysle sobie jak to super ze bylam siusiu bo mam dzidzie i to przez nia musze wstawac! Zawsze sie wsciekalam jak sie budzilam w nocy, a teraz mi to nie przeszkadza :D:D:D Oj co za ekscytujacy dzien jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ja słyszałam, że na chłopca to taka piłka z przodu, a na dziewczynkę to brzuch bardziej się po bokach rozlewa. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja mam piłkę - zaraz Wam fotkę pokażę, bo właśnie mąż mi zrobił. Tylko wyślę na maila, bo nie chcę podawać tu linka z twarzą, a na n-k nie mam żadnej z Was. A co do początkowych objawów to ja nie miałam żadnych do chyba 12 tygodnia. A potem jedynym objawem były bóle jajników i wrażliwość piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dorka :) Najważniejszy objaw masz :) siusianie :) Sylwinka i Novida jutro też mają wizytę :) ciekawe czy cos w tym tyciu jest :) moja siostra jak była w ciazy z Emilką to przytyła tylko na brzuchu i piersi jej urosły, mi też najbardziej w brzuch idzie ale ogólnie czuje się jakaś taka napuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja poproszę na maila :) grazyna1985@poczta.onet.pl a masz konto na naszej klasie? jak tak to wyślij też twoje dane to zaprosimy Cię i bedziesz mogła też zobaczyć jak wyglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide troszke sie polozyc i odpoczac trzymajcie sie papapa grazka koniecznie opisz jutrzejsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze! na dorotad80@wp.pl No to mam objaw i juz jestem szczesliwa :D:D W takim razie ide siusiu :D:D:D Wlasnie umylam sobie cala miseczke truskawek i bede wcinac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska moj adres asia.osa@interia.pl :) Na chlopca niby brzuch taki bardziej stozkowaty, i bez boczkow, i nogi puchna i w ogole kobieta czuje sie opuchnieta.... Na dziewczynke to typowa pileczka z boczkami i biodrami, a nogi dosc szczuple :) Nie zawsze sie sprawdza ale ciekawie sie tak oglada rozne brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kolejny dzień załatwiania miałam :P Dzisiaj była Urzędzie Miasta złożyć wniosek o wymianę dowodu :) Ja póki co to tylko w brzuszku i biuście rosnę :P Także w sumie jest tak, że najpierw idzie brzuszek a potem ja :P Co ciekawe mam dalej talię mimo brzuszka. Chyba dlatego teraz tak cięzko mi się ułożyć do spania i bolą mnie plecy :( Dorcia ja wstawałam o podobnej porze ;) Teraz to wstaję kilka razy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mój mail to polinka86@buziaczek.pl :) Asia to u mnie się sprawdziło - ma być chłopiec i brzuszek rośnie do przodu, puchną nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, jednym slowem mam sie przyzwyczaic do tego wstawania no i przygotowac ze zbiegiem czasu bedzie ono czestsze :D:D Smiesznie, bo musze wstac w nocy, za to rano juz mi sie tak strasznie nie chce :D:D:D Polusia tylko ty sie nam nie zalataj z tym zalatwianiem! Mam nadzieje ze traktuja cie jak priorytet i nie musisz stac w kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam fotkę z dziś. To u nas w sklepie robione. Dorka przyzwyczajaj się do siusiania częstego. Potem, gdy dziecko będzie duże, będzie Ci np nogą naciskało na pęcherz i będziesz musiała biec natychmiast :) Ja mam czasem tak, że leżę, czytam książkę i nagle siku mi się chce. Dokańczam czytać daną stronę i nagle już mi się nie chce :) Widocznie tak maluch naciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj duzo niespodzianek przede mna! Nie moge sie doczekac! Ciekawa jestem wszystkiego! Juz bym chciala zaczac kupowac ksiazki i czytac co sie dzieje i kiedy, ale jeszcze chwilke poczekam.... Kasia a jak kuchnia? Skonczona juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia super fotka, gdzie Ty pileczke widzisz, stozek jak nic, czyli typowy chlopczykowy brzusio, super rosnie tak do przodu a Ty wygladsz po porostu kwitnaco!!! Pieknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kuchnia skończona, ale nie myję jeszcze szafek, blatów itd bo roboty są na przedpokoju i kurzy się strasznie. Także stoi, ale nie używam jeszcze. Ważne jednak, że już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wysłałam Ci zaproszenie na n-k :) Zdjęcie super :) Ślicznie wyglądasz a brzusio już duży :) też chce już taki mieć :) tak jak Asia napisała też widze stożek :) super wyglądasz i taka chudziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ale wielgasny ten Twoj brzusio! Super wygladasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Jeszcze 2 tygodnie temu wszyscy mówili, że mam mały brzuch, a przez te 2 tygodnie normalnie bebech mi wylazł, że hoho. A chudzinka byłam zawsze - co widzicie na innych fotkach sprzed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, chcialabym jeszcze twoj brzusio zobaczyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×