Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🖐️:D:D:D:D:D ja dopiero wstałam :P:P Kruszyna Ty się nie obrażaj tylko wracaj tu bo kopa Ci zasadzę :P:P:D:D:D:D:D Polusia ja jeszcze śniadania nie zjadłam a Ty już o obiedzie myślisz :P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i czytam wszystko, ale musze chwilke odpoczac, zupelnie nie od was, ale psychicznie po tym co sie stalo. Czuje sie OK i wszystko jest super, ale czasami jeszcze do mnie to nie dochodzi. Caly weekend super, ale wieczorem usiadlam i tak strasznie smutno mi sie zrobilo... Zbieram powoli silki i chyba nie bedziemy robili przerwy... Tak mnie lolcia podbudowala, ze miala podobna sytuacje i zaraz im sie udalo :) Moze nam tez tak sie uda :) Buziaczki dla was wszystkich! PS Magda spoznione sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - nastepnym razem podwojnie sie bedziesz cieszyc i bedzie juz dobrze wszystko :)ja bym tez sie od razu starala teraz!!! :)buziaki ide gotowac golabki z mlodej kapusty :p kruszyna - oj nie smutaj sie i sama tez wiecej pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ladna pogode mamy:) sieze w domku, musze posprzatac jak zwykle i robic jakis dobry obiad Kruszyna co ja na to poradze, ze tu pusto...ja przynajmniej w weekend tu weszlam i cos napisalam, prawie nikogo nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia 👄 nie przestawaj się starać tylko atakuj banana a będzie wszystko dobrze tylko powiem ci jedno nie trzymaj w domu testów ciążowych które wyszły pozytywnie bo to jeszcze gorzej wpływa na człowieka ja przez jakiś czas miałam ten test w domu i co na niego spojrzałam to wszystko wracało z powrotem i płakałam wtedy i życzę Wam z całego ❤️ żeby jak najszybciej się udało i żebyście byli szczęśliwymi rodzicami 👄 mi dzisiaj mija rok od zabiegu łyżeczkowania :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy juz wyrzucilam... ale mam jeszcze wyniki bety w domu i kartke ktora napisalam ukochanemu... Nie mam serca wyrzucic, to byla taka szczesliwa chwila :D:D:D Rozmawialam z chlopakiem, i on powiedzial ze skoro ja jestem gotowa, to on tez, bo strasznei pragnie tej dzidzi. Mam jeszcze dwa tyg na zebranie sie w sobie :) a przeciez jak bedziemy sie przytulac to nie bede gumek urzywac ;) Sylwinka, przykro mi, najwazniejsze za dzidzia teraz zdrowo rosnie :) Jak to ktos napisal, nasze dzidzie nie umieraja, tylko zmieniaja date narodzin :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super masz chłopaka, że tak Cię wspiera :) Sylwinka ja już o obiadku myślałam, bo niestety znów mam tydzień bez surowego :( Mój żółądek znów się zbuntował i znowu wraca Nolpaza i dieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to właśnie Dorcia jest prawda ja zawsze sobie to powtarzałam że moje dziecko nie umarło tylko zmieniło datę narodzin :) a gumki to są w ogóle ble a ja cały czas mam ochotę na kaszankę z keczupem i teściowa mi w sobotę kupiła ale się najadłam :P:P a cały weekend objadałam się rzodkiewkami z ogródka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Tylko się przywitać chciałam. Zabieram się za poprawianie pracy lic. Tym razem ekscytujący temat dotyczący gruczołu krokowego :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, fuj,fuj! Ale masz g*wniany temat :D:D:D:D Wlasnie sie dowiedzialam ze moj super kupel sie oswiadczyl swojej ukochanej! Ale sie ciesze! A kruszyna krzyczala a teraz sama uciekla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, kolekny piekny i sloneczny dzien, my z mezusiem weekend poza domem spedzalismy, jak najwiecej lykalismy swiezego powietrza :) Dzis brzuch twardy i skurcze, wiec bede probowala lezec wiecej, choc Malenstwo ma ochote na zabawy :) Buziaki dla wszystkich bez wyjatku :) p.s. Aga fajne zdjecia na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to leż i wypoczywaj :) Pewnie po wczorajszych spacerkach tak. Ja na wieczór często mam twardy brzuszek, no ale nie da się tak cały dzień leżeć, bo bym się zanudziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna focha strzelila i uciekla ;) ale ja dzis tez cos zmierzlawa jestem,ta pogoda jest do d... pelno chmur i zadnego slonca,no co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest słoneczko i 23 stopnie :D a na 18 zabieram córcie do cyrku :D:D pójdziecie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja się chętnie wybiorę :p Straaaasznie dawno nie byłam ;) Ostatnio się śmiałam, że fajnie będe miała teraz, bo i do zoo i do cyrku i do kina na bajki będę mogła chodzić z Maluszkiem i nikt się nie będzie dziwił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce do cyrku! Ja dzis ide do fryzjera, podetne sobie wlosy :) mialam isc ostatnio, ale wszystko bylo zajete! Po pracy ide na lampke szampana aby uczcic zareczyny kumpla i zaraz po ide do salonu :D:D:D U nas dzis cieplutko, ale slonko troche sie chowa za chmury :( Jutro ma byc ladnie :):) no i caly weekend byl przepiekny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodźcie cała ekipa z kaffe jak wejdzie do cyrku to wszyscy pouciekają :D:D:D dobra dziewczynki mnie już dzisiaj nie będzie idę teraz do sklepu kupić ryby bo jutro robie rybę po japońsku swojemu mężowi bo ma zachcianki w ciąży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja nie mogę coś słodkiego jeść dzisiaj jak zjadłam to wszystko w łazience zostawiłam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj z okazji dnia dziecka!:) z tej okazji upilam bilety na koncert Placebo uwielbiam aaaaaa!!!!!!!!!! ciesze sie jak dziecko, o to chodzilo:) wczoraj bylismy w Portsmouth wylegiwac sie na plazy:) bylo super! Asia dzieki :) ! Dorka duzo radosci i samych przyjemnoci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam tą nieszczęsną pracę. Niestety przeziębienie daje coraz bardziej o sobie znać. Siedzę i ryczę - tzn oczy mi tak łzawią. Nos zatkany na dodatek więc wyglądam cudownie. Jeszcze mnie głowa boli. Dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, ty powinnas sie w lozku wygrzewac i odpoczywac a nie pisac o kroczu :) Agi super bedzie koncert! To sobie zrobiliscie prezent! Ja na lepsze samopoczucie zapisalam sie dzis do fryzjera a jutro do kosmetyczki na paznokcie i podkercanie rzes.... ciekawa jestem jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no i dobrze, nalezy Ci sie ttaki maly relaks! nie wiem jak to wyglada, ale chyba spoko;] KAsia a Ty lezec powinnas, wspolczuje Ci:) i nie chce sie zarazic:) a teraz musze posprzatac sypialnie jeszcze i zaczne robic udka karmelizowane:):) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dostalas powera :) Ja mialam takiego w niedziele rano :) cale mieszkanie doslownie wylizalam :D:D:D:D:D i teraz mam sliczniutko i czysciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę sprzątać, ale to się nadal mija z celem :( Remont mnie wykańcza niestety. Ale jak już zrobimy wszystko, to będę musiała szybciutko wszystko wymyć więc mam plan - zaproszę Was i jak wpadniecie wszystkie to migiem się zrobi, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! Wszystko bedzie na blysk!!! Ja jak bede miala dzidzie to kupie jej takie spioszki z polerkami i jak bedzie sie uczyc raczkowac to przy okazji bedzie mi podlogi polerowac :D:D Wyobrazam sobie jak upierdliwy i meczacy jest taki kurz! Zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram powolutku. Mam nadzieję, że mąż przyjedzie szybciej po mnie i od razu kładę się do łóżka. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pracy , Dorka trzymaj sie trzymam kciuki :) jak byście zajrzały dwie str wstecz to napisałam cos o wynikach mojego męża, i jakby ktoras miała pojecie o tym to mogła by sie podzielic w srode mam wizyte , ale to juz inna sprawa , jesetm zmeczona lece spac bo jutro na rano mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Anna poszukaj w necie informacji o wynikach takiego badania, jest tego mnóstwo bo sama czytałam. Najpewniejsze są informacje ze stron medycznych itp. Ja dziś jestem w pracy, pogoda jak pod psem :( Wczoraj wieczorem miałam jeszcze wizytę u dentysty, brrrr. Piersi zaczęły znowu boleć, może to od przyciasnego biustonosza czy coś....? Dziś po pracy jadę odwiedzić teściową, bo dawno u niej nie byłam. A dla Wszystkich przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj w pracy i mam jej duzo:) a pogoda za oknem piekna:)!! mialam isc na koncert, ale moj maz ma jakies zebranie po pracy i kicha, nie pojdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×