Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witajcie Ja na chwileczkę dosłownie napisać co u mnie. Czuję się nadal kiepsko. Może troszkę mniejszy mam katar, ale nadal nie jest ok. Oczy szczypią i łazawią, nos zapchany. Odebrałam dziś wyniki morfologii. Niestety HGB spadło z 10,8 na 10,2 :( Zwalam to jednak na tą chorobę i osłabiony organizm. Jutro idziemy po południu pierwszy raz do tego nowego gina. Zobaczymy jak to będzie. Podejrzymy Wikusia na USG :) Z tego cieszymy się najbardziej. Mam plan, by nie mówić lekarzowi o płci - niech sam powie co on widzi. Zobaczymy czy się pokryje z tym, co mówił lekarz w 21tc na USG 3D :) Zmieniam też tabelkę, bo skończyliśmy 32 tygodnie: STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn Wracam do pracy. Tak - dalej poprawiam te nieszczęsne prace. Buźka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co sie dzieje dziewuszki, wszystkie mi sie sypiecie :D:D Ale moze to dlatego ze juz coraz wam ciezej z tymi dzidziuszkami :D:D:D Uaktualniam tabelke ;) ale w sumie sama nie wiem do konca kiedy @ ma przyjsc.... STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, że życzycie nam zdrówka :) Już dziś jest lepiej ale najgorsza była niedziela :( właśnie wróciłam od kuzynki bo moja chrzesnica dzisiaj ma 4 urodzinki. Dziewczyny może Was zaskoczę ale rozumiem Kruszyne. Ja też postanowiłam sobie, że bede mniej pisała bo nie chce robić przykrości starającym się, szczególnie bo ostanich tragicznych wiadomościach. ale nie opuszczam Was na dobre, bede pisać od czasu do czasu co u mnie i czytać co u Was :) tylko, że na codzienne pisanie czasami nie mam ochoty a czasami siły. Cały czas jednak trzymam kciuki za Dorkę, Anne, Magdę, Agi, Novidę, Neti i Tosię i wierzę, że uda Wam się szybko zajść w ciążę i urodzić zdrowego bobasa :) Dorka powiedz jak sytuacja w pracy? szef wie, że się starasz dalej? ide robić obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn dziś koncze 21 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef wie ze stracilam dzidzie ale nie wie ze sie dalej bede starac ;) Wiecie co, to ja tez zmykam... Wyglada na to ze nie za bardzo chce sie tutaj wszystkim pisac... z roznych powodow... Oczywiscie bede wpadac od czasu do czasu, ale nie zamierzam pisac sama do siebie.... buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale ja nie zmykam, ja po prostu bede mniej pisać o mojej ciąży. Wiem, że Kruszyna też bedzie się oddzywać jak lepiej się poczuje :) Ja robie spaghetti :) a jutro mnie nie bedzie bo mamy z Mężem 3 rocznice ślubu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - tez slyszalam ze te bole glowy czesciej wystepuja jak sie ma miec chlopczyka,u mnie by sie to zgadzalo :) aska - sloneczko dotarlo i przeblyskuje zza chmur :) a co do tego pisania czy nie pisania to jakos troche nie rozumiem was,przeciez jak komus ma byc przykro to niech poprostu nie czyta,ale nie uwazam zeby mozna przykrosc sprawic komus pisaniem jak sie dzis ktos czuje i co tam u dzidzi, patrze tu z mojej perspektywy bo zanim zaszlam w ciaze i zobaczylam te IIna tescie cieszylam sie czytaniem jak dziewczyny pisaly o swoich dzidziach i wogole jak to jest byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI my calkowicie na tych samych falach odbieramy :D:D:D Ja strasznie lubie czytac o wszystkich waszych ciazowych dolegliwosciach, ruchach dzidzi i wszystkim! zawsze mi to poprawia humor i przeciez po to ten topik jest! A jak ktos jest nie w humorze i go to przygnebia, to niech zamyka oczka jak czyta ;) Nie wyobrazam sobie, ze jak mi sie uda, to mialabym ta czesc pomijac! To przeciez jest takie ekscytujace! ale nie mam zamiaru sama do siebie pisac... jezeli wszyscy beda tylko wpadac od czasu do czasu to ja tez :( a szkoda, bo na prawde mi z Wami dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ja bede pisala :) i Ty tez pisz bo bardzo Ci kibicuje caly czas i wierze ze sie uda :) hmmm ale faktycznie jak ktos mialby wpadac z "obowiazku" to bez sensu,ja pisze bo fajnie sie czyta co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - dobry plan :) ja tez tak zrobilam po prenatalnych w 12 tyg,mojemu ginowi nie powiedzialam o plci i sam wypatrzyl chlopczyka :) kuruj sie imbirem,swinstwo ale zwalcza grypska i bakterie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI to bedziemy pisac same do siebie :D:D:D:D Oczywiscie wierze, ze nic sie nie zmieni i nadal ciezarne beda pisac o swoich odczuciach, samopoczuciach, a staraczki beda infomowac o postepach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - zrobimy tu sztuczny tlum same ;) hihi narobimy podszywaczy i gitara :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju o co Wam wszystkim chodzi:/ ??? jak to czytam to mi sie calkiem odechciewa pisac!!!!!!!!! przestancie..kto chce i ma wole to niech pisze, niezaleznie o czym! mi przykrosc wieksza sprawia opryszczka na moich ustach, ktora mni emartwi bardzo, a nie Wasze pisanie o ciazach! wiec wybor nalezy do Was:] pozdrawiam za 20 min spadam do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mnie tez nie raz pobolewa głowa i ciekawe czy się u mnie to sprawdzi :D:D:D:D:D:D Grażka i Kruszyna ja naprawdę na kopie Wam do tyłka macie pisać i koniec ja miałam wzloty i upadki ale nigdy nie przeszło mi przez myśl żeby Was opuścić i nie pisać z Wami ja będę pisać czy to komuś się podoba czy nie polubiłam Was i ciężko by było się rozstać z Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka a kiedy znow do gina idziesz??ciekawe czy to chlopczyk u Ciebie bedzie :) na ogorki malosolne masz ochote??ja tyle tego jem ze az mi glupio,ale moze nie przytyje tyle co bym przez slodycze przytyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam do domku powoli i na 8 do kosmetyczki :) Ale bede piekna jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri do gina idę 24 czerwca a ochotę mam ostatnio na kaszankę z ketchupem i rzodkiewki zajadam a wczoraj słodkie zjadłam i wszystko zwymiotowałam nie mogę coś słodkiego jeść a no i brzuch mam niżej niż z Madzią bo sama teściowa zauważyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się dzieje?? Pisać, pisać jak najwięcej :) Ja wiem, że ja się średnio udzielam, ale tłumaczyłam się nie raz. A czytać Was uwielbiam :) Ja powinnam skończyć pracę o 19, ale jeszcze siedzę. Miałam chyba ze 100 telefonów odnośnie poprawiania prac. Wszystkie na ten weekend! Od trzeciego telefonu mówiłam, że kto pierwszy ten lepszy. Do reszty będę dzwonić i mówić, że nie dam rady :) Wiem, wredna jestem, ale dnia nie wydłużę. Zaraz zmykam do domku, kurować się dalej. A jutro dzień krótszy, bo wizyta u gina mnie czeka :) Buźka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Novida dopiero teraz doczytałam :( .... strasznie mi przykro ... :( przytulam Was z całego serca ❤️ Pozdrawiam cały wątek bez wyjątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nikogo nie ma :) a juz najwyzszy czas tu zajrzec:) ja si emecze bnardzo z opryszczka wargowa:( mam po lewej stronie 2 a wokol nich mniejsze:( od tego boli mnie lewa czesc twarzy jakby mi ktos piescia tam dal:( uzywam compeed ale musze ich sporo zuzywac dziennie, wieczorem pasta biala, jakos zwalcza bol, ale twarz rozbolala mnie wieczorem, to od wczoraj nabralo takich rozmiarow, a jeszcze rano czulam taki lekki bol, poczatki, ni ebylo widac, a teraz koszmar:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotarlam wlasnie do pracy :) u nas powoli pogoda sie psuje :( super akurat na slub na pt :( mam letnia sukienke, na ktora nie za bardzo mam co narzucic :( Ale moze jeszcze slonko sie utrzyma. Suri moze do Ciebie przeszlo :D:D:D:D Agi wiem jakie paskudne sa opryszczki, sama mam od czasu do czsu. Ja zawsze uzywam zoviarx jest zdecydowanie najlepszy! chwila i mija! Sylwinka, no mam nadzieje ze czai sie tam u Ciebie chlopaczek :) Kasia powodzenia dzis u lekarza! Daj znac co i jak! buzak! PS dzieki neti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna agi :( ja tez niecierpie opryszczek :(,moze wspomagaj sie jeszcze witamina B complex mi kiedys lekarz tak doradzil dorka - u nas slonce niby przeblyskuje,ale prawdziwe upaly podobno od niedzieli,w granicach 30 stopni maja byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biedna biedna;( niech sie to juz skonczy, bo wygladam tragicznie, planuje kupic wakacje na zimowe miesiace, ale nie wiem gdzie oprocz egiptu jest bardzo cieplo .... mysle nad styczniem, na 7 dni. Byle nei daleko, najwyzej 5h lotu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem :) Musiałam jechać na uczelnię odebrać indeks i kartę egzaminacyjną :) Oczywiście zgubili 1 mój dowód wpłaty i musiałam latać po kampusie, żeby mi w księgowości wydrukowali wpłaty... No ale załatwiłam :) Agi nie fajnie jest mieć opryszczkę :( ja miałam ze 2 tygodnie temu i bolało jak nie wiem i niestety tylko te plasterki compeed, bo podobno zovirax niewskazany... Ale faktycznie jest lepszy od plasterków. Dorcia to trzymam kciuki, żeby pogoda się utrzymała :) U nas dzisiaj taka zmienna, raz chmury raz słońce. Niby duszno, ale zimny wiatr i nie wiadomo jak się ubrać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Polusia ale ja raczej nie jestem w ciazy, stosuje te plastry, zoviraxem posmarowalam raz cienko, bo nie wyrabiam, mam je megarozmiarow, boli mnie cala twarz;( kuzwaaa ladna pogoda przynajmniej, ale co z tego. wszystko schrzanione, jem jak sierota, a pije przez rurke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia 24 czerwca się dowiem albo zostanie do porodu słodką niespodzianką któż tam siedzi w brzuszku :D:D:D a jak Ty się czujesz 🌻 Aga ja zawsze smarowałam pastą do zębów opryszczke i wracaj szybko do zdrowia 🌻 a skąd Ty wiesz że nie jesteś w ciąży co może jesteś jasnowidzem :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Suri nie strasz że takie upały mają być u nas :D Polusia a po co się ubierać można iść przecież nago no nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) faktycznie slonko sie dzis zagubilo, ale i tak strasznie cieplo u mnie, noc nie przespana, bo byl upal taki ze Malenstwo cala noc kopalo, i te malo przyjemne skurcze do tego..... ale poczytalam ksiazke i jakos pol nocy zlecialo, wiec rano odsypialam :) Agus, ja nigdy opryszczki nie mialam wiec nie wiem jak to boli i skutecznych metod tez nie znam, ale wyobrazam sobie ze musi to byc strasznie malo fajne, wiec oby szybko zniknela :) Sylwinka, no ladne apetyty dostajesz..kaszanke :)) Ja caly czas bym jadla slodkie i nic wiecej, ale nie jem bo moje wzody zoladka by mnie zabily, ale misa nie jem w ogole juz chyba z pol roku :) Malenstwo nie lubi....... Za poltora tygodnia usg :)) p.s. Dziewczyny mieszkajace w anglii znacie moze jakas dobra firme kurierska, zeby przywiezc paczke z PL do Uk, taka 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×