Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja sobie pogadałam z babcią, bo przyszła na chwilkę i przyniosła mi przy okazji ciśnieniomierz, bo chciałam sprawdzić czy przy tych opuchnięciach nie mam podwyższonego ciśnienia. Ale nie - jest takie jak zawsze na wizytach u lekarza :) A przy okazji dostałam wędlinkę na kolacje :p Nie ma to jak babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mówiłam pielęgniarce w laboratorium że nie wiem czy dam rade to wypić bo zawsze wymiotuje po słodkim i się śmiała że dosyć że w ciąży jestem to jeszcze mnie tak męczą :D Kasia z tym sokiem to było dobre ale najważniejsze że z innej firmy był :D u nas dzisiaj zaczyna się Festiwal Jarocin 2009 ale będzie wesoło śmiałam się do teściowej że muszę sobie irokeza zrobić i iść :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zrób irokeza, ale takiego ukrytego :P Będziesz potem w szpitalu ładniej wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia zrobię sobie dzisiaj żebym na wizycie w środę ładnie wyglądać ale się lekarz zdziwi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że przychodnia jest blisko szpitala bo w razie czego to go zdążą uratować :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobie na staranka, takiego rozowego, albo w kolorach teczy! Moze przyniesie szczescie!!!! Kasia to masz wesolo z rodzinka! Niech ci stopy wymasuja :D:D:D Jak im sie nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich chciałam powiedzieć, że 15 07 2009 o godzinie 13.20 urodziłam synka Maksymilianka ma 1300 kg 38 centymetrów w 28 tc stan jest cięzki ale stabilny dostał 8 punktów jest w Poznaniu w klinice dla wcześniaków pani doktor która się nim opiekuje powiedziała że jak na takiego maluszka jest silny i radzi sobie dobrze Jak znajde chwike to napisze co u nas teraz cały czas będe w poznaniu zamieszkam u przyjaciółki żeby być przy malutkim jak najwięcej Ja czuję się dobrze dokuczają tylko himoroidy które wyszły po porodzie ale dam sobie rade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wielkie gratulacje ze juz masz synusia!!! Nie mogl sie juz doczekac aby wyjsc na ten swiat! Na pewno wszystko bedzie dobrze, skoro malutki silny i dostal 8 punktow! Na pewno jest ci ciezko ze nie mozesz zabrac maluszka do domu, ale bedziesz blisko niego caly czas! Wielka buzka i pisz koniecznie jak malutki sie czuje jak bedziesz miala chwilke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........38...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........36...........07.08.2009.........22.... ....Aleksander aska.osa.........32..........06/09/09.............26.... .......Tomek Grażka23.........27..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............26.........22.10.2009..........30 ........Dawid anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27.......15.07.2009..............MAKSYMILIAN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery gratuluję synka. A skoro dostał 8 pkt i pani doktor mówi, że jest silny to będzie dobrze. Najważniejsze, ze ma dobrą opiekę i że mam mamę przy sobie. Mojego męża brat urodził się też mniej więcej w tym tygodniu - teraz ma 18 lat i w ogóle nie widać,że wcześniakiem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................10.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........38...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........36...........07.08.2009.........22.... ....Aleksander aska.osa.........32..........06/09/09.............26.... .......Tomek Grażka23.........27..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............26.........22.10.2009..........30 ........Dawid anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27.......15.07.2009..............MAKSYMILIAN Wlasnie spojrzalam ze jakby sie teraz udalo, to mialabym najlepszy prezent urodzinowy dla chlopaka, bo ma urodzinki 12 sierpnia! Mery moja przyjaciolka tez ma wczesniaka, corcia urodzila sie w 6.5miesiacu! Teraz ma ponad roczek i nie ma zadnej roznicy! Wazna jest dobra opieka i milosc mamy! Moja kolezanka cale dnie z nia w szpitalu byla, malutka wyszla po 1,5 miesiaca , kiedy lekarze mieli pewnosc ze juz nic jej nie zagraza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebudzilam sie na dobre wiesci :) Mery kochan GRATULACJE I DUZO ZDROWKA DLA WAS 😘 Malutki Twoj synus, ale pieknie dostal 8 punktow, wiec teraz niech ladnie rosnie i wraca szybko z mama do domku. Dorka super prezent dla chlopaka, duzo przytulanek i musi sie spelnic! Bedziemy wszystkie trzymac kciuki, wiec nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery gratulacje kochana. Synek silny więc już niedługo będziecie razem w domu. Zdrówka życzę :) Coś mi mówiło, że nie ja pierwsza urodzę :) A ja musiałam wyjechać po mamę do pracy, a potem zajechałyśmy do sklepu zrobić te zakupy na jutro. Niestety za kierownicą to ja już jeździć nie będę. Ledwo dojechałam w ten ukrop. Teraz podobno jestem fioletowa na twarzy, pot ze mnie cieknie, a ja mam gęsią skórkę. Moczę sobie nogi, bo przez tą godzinkę napuchły strasznie. Dodatkowo mama powiedziała, że podobno każda kobieta przed samym porodem się zmienia. Chodzi o twarz. Jest bardziej opuchnięta i jakaś taka inna. Stwierdziła, że ja właśnie jakoś od wczoraj inaczej wyglądam i tego jutrzejszego grilla to robię chyba po to, żeby na nim urodzić. Ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, co sie przejmujsz! Wszyscy moga gadac co chca, a Ty i tak urodzisz dopiero kiedy synus zdecuduje! Nawet ty nie specjalnie masz wplyw :):):):):):) no chyba ze pobaraszkujesz z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia 🌻 wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, miłości i spełnienia tego największego marzenia 👄🌻❤️ Mery gratulacje 🌻 niech malutki Maksymilianek rośnie zdrowy i szybko wracajcie do domu ❤️ Tak szybko co u mnie; wczoraj cały dzien bylam u siostry i przyjechałam obładowana strasznie, same malutkie ciuszki dla Igorka i okazało się że mało musze kupić bo rózowe ciuszki zostawiłam i dużo jest zielonych, żółtych i białych :) dzis znów siostra była u mnie i wlasnie pojechała, odwiedził mnie też mój chrzestny więc się nie nudziłam. Siostra zrobiła mi dzisiaj fajnie pazurki u stóp :) a Emilka mówi TATA :):) i BABA :) no i jeszcze z takich nowości to wczoraj miałam pierwszy raz humory ciązowe i nie rozmawiam ze swoim M :O tzn rozmawiam przez telefon ale w domu to raczej nie ;) więc M ma ze mną wesoło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baraszkowanie dozwolone przez lekarza (oby bez "wtrysku :D ), ale sił mi brak. Oj jak się marnie czuję teraz. Byłam fioletowa na twarzy, teraz mi mówią, że biała jestem. Normalnie zmieniam się jak ten tęczowy irokez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wikuś wie kiedy wyjść a jak fajnie bedzie na grillu to kto wie może będzie chciał poznać wszystkich zaproszonych ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka już widzę 7 osób na porodówce + ja :D Ale bym doping miała "przyj", "przyj", "przyj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to super dzien mialas z siostra i malutka! Ja juz nie moge sie doczekac jak skoncze prace! Marnie sie czuje :(Gardlo coraz bardziej mi dokocza i glowa zaczela mnie bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie leżę i odpoczywam. Coś mnie pobolewa brzuch i skurcze mnie łapią, ale na razie takie 2 silne miałam w odstępie 2 godzin. A miałam posprzątać łazienkę :P Skończyło się na umyciu kibelka i resztę mój M. zrobił zanim poszedł na praktyki na uczelnię :p Kasia to może dlatego tak popuchłam? No i zauważyłam, że brzuszek coraz niżej - bardzo to odczuwam jak siedzę, bo muszę tak śmiesznie z nogami na bokac siedzieć :P Dorcia jeszcze troszkę i do domku :) A w weekend się podleczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pousia ja już okrakiem siedzę gdzieś od tygodnia :) Napisz mi proszę jak wyglądały te skurcze? To właśnie takie kujnięcia były, ale silne? Czy bolało w jakimś miejscu ileś sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bołały mocno tak trochę jak na @, ale promieniowało do pleców. A tak całkiem nisko to jakby mi ktoś jakieś igiełki wbijał. No i brzuszek wyjątkowo twardy był - chyba takich silnych skurczów to nie miałam jeszcze. No ale dzisiaj już nie zażywam magnezu - może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo trwał taki ból? Bo mi nie promieniuje do pleców, ale kilka razy dziennie boli jak na @. Aż się ręką za brzuch łapię tak rwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie patrzyłam na zegarek, ale sam brzuszek był twardy krótko - jakąś minutkę, a bolało dłużej. Ale tak coraz słabiej, jakby to po prostu powoli puszczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to, że ja też mam skurcze. Tylko może ze 2 razy dopiero coś mnie w krzyżu bolało. Tak, to sam brzuch, szczególnie mocno dół brzucha jak na @ i przy tym często rwanie w pochwie. Ale ewidentnie czuję główkę malucha jak rozpycha szyjkę i wtedy boli i aż rozporek się unosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz! W pracy zrobili mi niespodzianke i dostalam prezenty i tort :) kochanych mam ludzi w pracy :D:D:D buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo dokładnie - dzisiaj do południa to czułam jak się tam układał główką. Mam nadzieję, że nie powtórzy się znowu po 2 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×