Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wyslalam wam takie zdjecie ze stycznia, juz sie dzidzia umiescila u mnie w brzuszku wtedy ale nie wiedzialam o tym :) jak bede miala jakies brzuchate zdjecie to napewno tez wysle,no i mam nadzieje ze wyslecie mi swoje tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Twoje Malenstwo+wody+powiekszona 1000krotnie macica+lozysko+wiecej krazacej krwi itd maja wiecej niz 3 kg wiec z jedzeniem nic wspolnego to nie ma... Na jedzenia mozna zrzucic jak sie wazy wiecej niz 15kg :) Sylwinka moze mialas zapasy nagromadzone, zalezy z jakiej wagi startowalas, dziecko sie tym zywi, bo wymiary ma prawidlowe, zdrowo rosnie, wiec moze schudlas a mala rosnie wiec ogolny bilans na 3 :) Do sklepu czas isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kryjomu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie żartuję proszę sie nie obrażać :) dziewczyny właśnie teściowa mi odebrała wyniki glukozy i na czczo mam 85 mg% a po wypiciu glukozy po 1h 142 mg% badanie moczu : odczyn zasadowy Ketony ślad nabłonki płaskie nieliczne bakterie liczne składniki mineralne: Kryształy trójfosforanu amonowo nieliczne a reszta jest dobra martwi mnie ta glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ale z Ciebie laska, a jaka chudziutka i smukla....fajnie zobaczyc Ciebie :) Wysylam tez swoje zdjecia ale z brzuchasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mojej koleżanki powiedział właśnie że to też zależy od jedzenia a jaka jest prawda to nie wiem nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - wyslalam sylwinka - naczczo norma do 90 a po 1h do 140 to masz chyba ok ta glukoze ja mialam naczczo 69 a po 1h 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri miło Cię "poznać". Sympatyczna kobitka z Ciebie :) A jakie fajne fajne makarony wiszą w Twoich oknach :) Sylwinka wg mojego laboratorium norma jest od 70 do 110. Jeśli Ty w ogóle słodyczy nie jadasz to ja nie wiem skąd taki wynik u Ciebie. Mocz ja też ostatnio miałam kiepski. Martwiłam się bakteriami, pamiętasz? A lekarz dał mi Furagin 3x2 tabletki i jutro znów sikam z rana, żeby zobaczyć, czy coś pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri fajnie Cię zobaczyć :) sliczna z Ciebie dziewczyna, chętnie zobacze Cię z brzuszkiem :) Ja wysłałam Ci teraz dwa moje zdjęcia, więcej z brzucholem tez musze sobie zrobic bo to fajna pamiątka. u mnie się rozpadało, akurat jak chce wyjść :( Sylwinka skoro dzidzia rośnie to tylko się cieszyć że tak mało przybierasz na wadze, bedziesz miała mnie do zrzucania jak urodzisz :) ja juz mam duzy brzusio, ostatnio jak byłam w sklepie to sprzedawczyni mi powiedziała, że nareszcie coś widać :D a mąż chodzi za mną i powtarza, że zjadłam małego chłopczyka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - super Ci z brzuszkiem :) wogole laska z Ciebie ze hej :) a dzidzia chyba do M bedzie podobna ;) super zdjecie malenstwa!!! grazka - Ty na wysoka bardzo wygladasz:) ale tez fajnie Ci z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri chyba tylko wyglądam :) mam 165 cm wzrostu więc nie aż tak dużo :) zrób zdjecie z brzuszkiem i wyślij do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tylko to 142 mg% to jest po wypiciu glukozy po 1h a norma po wypiciu glukozy jest do 140 mg%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, mój się śmieje, że przemycam arbuzy :D Suri moje foto pewnie widziałaś, ale wysłałam jakieś w razie gdybyś jednak nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka trochę masz za wysoką glukoze ale tylko troszeczkę więc czekaj co lekarz powie. Może się tak zdarzyc że bedziesz musiała jeszcze raz pić :O Kasia hihih dobre z tymi arbuzami :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI super zdjecie! Tez czekam na takie z brzuszkiem :D:D:D Czytam tak super ksiazke ze normalnie nie moge sie oderwac! Wlasnie czytalam podczas przerwy - mam tylko godz - patrze a tu 1.5 zlecialo :D:D:D No coz przerwe sobie przedluzylam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - Ty chudzinka przeciez jestes :) tylko brzuszek masz fajnie bylo Was zobaczyc :) ide wziasc sie za obiadek :p maly juz kopie ze glodny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI super zdjecie! Tez czekam na takie z brzuszkiem :D:D:D Czytam tak super ksiazke ze normalnie nie moge sie oderwac! Wlasnie czytalam podczas przerwy - mam tylko godz - patrze a tu 1.5 zlecialo :D:D:D No coz przerwe sobie przedluzylam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja w sobotę zaczełam czytać też super książkę i musiałam przestac bo mąż mnie na spacer wyciągał a pozniej robiliśmy tego grilla więc jak wczoraj siadłam to nie umiałam przestac jej czytac ;) skonczyłam o 23 :) musze kupic już drugą część :) polecam Wam tą książkę \"Biała Masajka\" a Dorka Ty co czytasz? Ja długo nie umiałam wejsc na kafe i poleciałam do piekarni i na zakupy. wzieło mnie na słodkie i kupiłam kinderki, teraz je jem :) chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the kite runner, Khaled Hosseini po polsku to chyba jest chlopiec z latawcem! niesamowita ksiazka! nie czesto mi sie zdarza, abym sie oderwac nie mogla! Czytam nawet jak spaceruje rano do pracy! Polecam jak wam sie nudzi! Polusia zamilkla, moze jest na porodowce juz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdzieś dorwę te książki to przeczytam :) Mi książki donosi koleżanka :) Moja biblioteka jest bardzo uboga więc prosze innych o pożyczenie i czytam, czytam, czytam :D A że żyjemy już kilka mies bez TV to czytam codziennie wieczorkiem :) A Polusi własnie nie ma, dlatego ją wołam. Może biega po oddziale z irokezem na wierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chetnie takiego kinderka bym zjadla! Ja wcianam czeresnie i popijam kawka... a pozniej sie dziwie czemu mnie do kibelka gna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Sylwinka :) Polusia przyjdzie i nas opierdzieli za te żarty :) Dziewczyny OBIAAAAAAAAD!!!! Dziś do stołu podano u mnie barszczyk czerwony z młodych buraczków :) Cały dzień dziś jem. Jeszcze mama chałkę przyniosła. Taką mięciutką, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×