Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia to nie masz wyjścia i musisz czekać aż Kasia wyjdzie ze szpitala i będzie mogła dać nam znać :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku mnie próbowali test oksytocyną - podali mi kroplówkę, ale skurcze się nie wzmocniły, a wręcz wyciszyły... Więc pozostaje czekać... No tak Sylwinka, Kruszyna macie rację - to najwcześniej w poniedziałek mogę iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam dziewczynki, jadę do mojej mamy się wygadać, bo jakaś chandra mnie dopadła wczoraj wieczorem i nie chce sobie pójść małpa jedna :P Potem zajrzę do teściowej bo mam po drodze, a po południu przyjedzie do mnie kuzynka której daaawno nie widziałam :) Buziaki dla Was, Polusia to mamy umowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA - GRATULACJE KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D szybko Ci poszlo :) jak wrocisz to musisz koniecznie napisac jak tzreba rodzic zeby tak szybko poszlo!!! super ze malenstwo zdrowe i taki duzy dzielny chlopczyk :D buziaki ogromniaste dla mlodej mamusi :) aska - dzieki za wyjasnienie,tak tez myslalam :) mały Nicpon fikal,bo na basen chcial isc hihi , ja tez uwielbiam plywac, najlepszy sport na swiecie to jest dla mnie :) ja wczoraj walczylam z brudem po stolarzu,przycinal w domu futryny z drzewa i pelno tego bylo, moj M 3 razy podloge myl,ja okna pomylam,firany popralam i dalsza czesc porzadkow dzisiaj,ale najwazniejsze ze fachowiec dal rade i fajnie wyglada,teraz czekamy na drzwi na wymiar:) dorka - czaaaary maaaary niech pecherzyki ladnie rosna i zarodek sie wygodnie zagniezdzi :) co Ty sie wiekiem dziecino przejmujesz,mi stuknie 31 we wrzesniu :p polusia - czyli nie poszlas na pierwszy ogien :) kasia,da Ci przepis jak szybko urodzic i bedziesz kolejna mamusia tutaj :) grazka - milego weekendu :) my dzis zmykamy na grilka do mojego brata,super ze sie ochlodzilo bo na glowie moglam jajka se usmazyc 2 dni temu ;) tak mi sie gotowal mozg ;) ps. chyba powoli zaczynam swirowac ze sprzataniem mieszkania,moze to juz ten syndrom wicia gniazda mnie dopada :p ale sprzatam poki mam sily i checi ;) kruszyna - ja dzisiaj mialam taka zarwana noc,obudzilam sie o 4 ,troche polazilam,pobulgotalo mi w brzuchu,cos zjadlam i znow zasnelam. :( udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomosci o Kasce!!!! Duzy i zdrowy synek...cudnie :) No i jak ladnie urzodzila 3 i pol godziny od przyjazdu do szpitala, pieknie!! Staranki z mezem pomogly :) Polusia na Ciebie przyjdzie czas jak Kaska wyjdzie ze szpitala, zeby mogla nas poinformowac co u Ciebie sie dzieje :) Wiec niech Aleks jeszcze czeka..... :) Mery dobre wiesci o Maksiu, niech nam rosnie nasz pierwszy chlopak na topiku i wraca jak najszybciej do domu z mama :) Buziaki dla reszty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorks_l
Kasia ogromne gratulacje! Szybko sprawnie do to poszlo no I oczywiscie gratulacje dla meza!to nasza umowa stoi ty rodzilas a is baraszkowalam of 3do 4 rano. Mery cudowne wiesci o twoim malenetwie! Zanim die obejrzysz bedzie jus a Sami a domku! Is wlasnie opalam sie w ogrodku na18 do lekarza. Dla wszystkich dzirwczynek wielka weekendowa buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) pisze z komorki wiec bedzie krotko. Czuje sie dobrze. Ciagnie mnie krocze bo bylo nacinane ale poza tym wszystko git. Wikus jest cudowny. Bardzo grzeczny. Tylko je i spi :) po powrocie opisze porod. Teraz tylko wspomne ze warto miec meza przy sobie. Polusia wysylam Ci fotke malego. Taki opuchniety narazie ale i tak jest cudny :) no i mozesz rodzic. Kontakt z forum mam jak widac. Buzka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDNY JEST!!!!!!! Kasiu super że napisałaś :D:D:D:D:D:D:D Dla takiego maleństwa warto wszystko :) Polusia dzięki za foteczkę, buziak dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka cudny Twoj synus, oh ja bym juz tez chciala trzymac w ramionach mojego, albo chociaz Twojego tak narazie :) Trzymajcie sie cieplutko i wypoczywajce :) Oczywiscie gratulacji dla mezusia, super ze sie spisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelke nasza :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23..........Aleksander aska.osa.........34..........06/09/09.............26..........Tomek Grażka23.........28..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............26.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....21.........04.12.2009..........23.........dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia piekne malenstwo! Perfekcyjny maly chlopczyk! Napatrzec sie nie moge! Jeszcze raz wielkie gratulacje dla ciebie I meza. JuZ nie moge sie doczekac opisu porodu! Polusia super ze zdjecie przslalas! Ja juz wrocilam od gina I jest super bo mam 23mm pecherzyk ,endometrium 10, uroslo od ostatniej wizyty wiec jest szansa.jutro z lozka nie wychodzimy. Nastepna wizyta we wt. Pecherzyka ma juz nie byc! Zmykam na grila bo robimy sobie a ukochanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........34..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........28..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............27.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....21.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Wiktorek jest przekochany :D ja juz bym tez chciala moje malenstwo w ramionach :) Kasia - czekamy na Twoj powrot i opis porodu :) dorka - oj to faaajnie :) sciskam kciuki strasznie mocno :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja właśnie robię sałatkę jarzynową, coś mnie tak wzięło :D Potem jedziemy na zakupy stanikowe, bo mi cycki z wszystkich biustonoszy wyłażą :P A po południu przyjdą teściowie.... No tak średnio mi to pasuje, ale co zrobić :P Udanej niedzieli Wam życzę, buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mialam gosci, ukochanego siostra z dwojka dzieci! cudne sa! rano upieklam im czekoladowe babeczki i sie pobawilismy no i poszli :( Planow na niedziele nie mamy zadnych, ukochany w kuchni jakies specjalosci przygotowuje a ja zaraz zakladam kostium i ide sie opalac do ogrodka z ksiazeczka :) a wieczorkiem beda szalenstwa! test owu neg, ale co tam i tak bedziemy szalec! mam nadzieje ze ta gin dobrze tam wszystko wypatrzyla, bo nie byla zbyt lotna... dziwnie, bo doslownie juz konczyla usg i dopiero wtedy zauwazyla ten duzy pecherzyk i zazatowala ze trzeba wszystko dokladnie sprawdzac, na co ja jej odpowiedzialam ze no chyba tak, bo przeciez po to przychodze... a szkoda gadac, ale najwazniejsze ze jest! milej niedzieli wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... my z mezusiem dzis mamy leniwa niedziele :) Dorka pecherzyk rosnie i to najwazniejsze wiec przytulanki i przytulanki teraz! Duzo milosci wiec zycze :) Kasilka jutro juz bedzie w domku z synusiem i mezusiem...suuuuuuper... mam nadzieje ze wypoczela a Wikus grzecznie slucha mamy :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że weekendy były udane :) Mnie trochę wczoraj wymęczyła upierdliwość teściowej, no ale dałam radę :) Mąż też był nią zmęczony :P Poważnie rozmawiałam z mężem, bo ostatnio mieliśmy sporo nieporozumień, głównie w temacie ciąży i dziecka. Ale wszystko mi wyjaśnił, przeprosił. Faceci jednak inaczej do tych spraw podchodzą, niby się nie interesował, a jednak czytał troszkę np o tym jak mąż może masować plecy podczas porodu :):):) Wstawać śpioszki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D ja już nie śpię od 5 jestem rannym ptaszkiem :P:P Kruszynka zawsze rozmowa jest najlepszym wyjściem w małżeństwie :) Kasiu Wiktorek jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest: 30 żabek i ropucha? - Teściowa wiesza firanki. Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana największe marzenie? - Obrobić bank i zostawić odciski palców teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kruszyna - jak to fajnie jak tak z nami znowu piszesz :D sylwinka - ja chyba zaczne ukladac kawaly o bratowych,wczoraj prawie mnie otrula :p bylismy u nich na dzialce na urodzinach,zaserwowala mi kuraka z frytkownicy,ktory w srodku byl surowy (zjadlam z wierzchu a potem poprosilam zeby jeszcze mi go dosmazyla, zdziwila sie i dosmazyla i dodala ze w ciazy to moge surowe jesc nawet tatar - oburzylam sie lekko ale co bede gadac) ,myslalam ze mi brzuch rozerwie tak mnie zabolal,jakby mial peknac no i rozwalil mnie jej tekst ze jak sie ma zgage to wlosy dziecku rosna ;) to znaczy ze moje bedzie lyse??haha moja mama dodala ze ona wogole nie miala zgagi a jakos wlosow duzo mialam po narodzeniu,jejku zadziwia mnie ta moja bratowa dzisiaj musze obmyslic jakis dietetyczny,zdrowy obiadek, bo tego tluszczu wczoraj bylo mi za duzo :p macie jakis pomysl na zdrowszy obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kasiu gratulacje :) 🌻 jaki Wiktorek jest sliczny :) Super, że tak szybko urodziłaś :) My w sobotę pracowaliśmy w pokoju Igorka :) jest pomalowany, okno umyte,roleta i firanka wisi :) jeszcze tylko musze panele umyć dzisiaj i musimy jechać po listwy wykonczeniowe do paneli i M zamocuje :) dobra zabieram się za robotę ;) bede zaglądać i czekać na opis porodu Kasi :) Teraz Polusia czas na Ciebie:) jak się czujesz? dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - hahaha wlasnie wyobrazilam sobie jakby dziecko wygladalo po narodzeniu z taka fryzura, ale kto wie moze bratowa ma racje i zaraz po narodzeniu zamiast karmic bedziesz pletla warkocze malej :D kruszyna - a chcecie chodzic do szkoly rodzenia??moj M tez musi sie nauczyc masazy przy porodzie , no i wogole co to robic w tym calym bolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu po porodzie uplotę jej warkoczyka :D:D:D a z tym mięsem to ona jakaś chora jest w ciąży surowego się nie je mogłaś jej dać żeby sama zjadła surowego kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri o szkole rodzenia już rozmawialiśmy, chyba się zdecydujemy :) No i czytałam opinie o szpitalach w naszym mieście - masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja wciąż w dwupaku :p Czuję się w sumie nieźle tylko od wczoraj coś mnie mocno kłuje w prawym boku... I wstaję w nocy do ubikacji dosłownie co pół godziny... No nic za jakieś pół godzinki idę na zakupy - spacerek mi dobrze zrobi :) Suri to mój Aleks też by miał dłuuuugie włosy, bo mnie ciągle zgaga męczy - wczoraj to aż usnąć nie mogłam... A bratową się nie przejmuj - mnie babcia w piątek ciśnienie podniosła :P Przyszła złożyć mi życzenia na urodziny, ale co się na narzekała to jej. A potem do mojego taty zadzwoniła, że czemu oni mnie nie pilnują, że ja w ogóle nic nie jem, kiedy wreszcie poprzestawiamy meble, itp.itd :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - ona sama wpierniczala te kuraki a karmi jeszcze dziecko!!! fujjjj, biedne malenstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna cała nasza służba zdrowia niestety :(w każdym szpitalu się coś znajdzie acha zapomniałam Wam powiedzieć że przed wizytą u mojego gina wybieram się do lekarza ginekologa w Jarocinie i zobaczymy co on powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wiadomość wspaniałą w sobotę o godz 23:15 przez cc urodził się synuś Gagi :D:D:D:D:D 🌻Gaga Gratuluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×