Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Mam jeszcze jedną foteczkę od Kasi, ale nie dam rady przesłać jej na kompika, bo nie wiem jak tu włączyć bluetooth, a kabelka nie dostałam :( No i jak nie ma mojego M. to ja się gubie w tych sprawach :P Kruszyna ja też czytałam opinie na temat mojego szpitala i już zaczynałam się martwić, ale sama tam leżałam i wiem jak jest. Najlepiej isć zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki! SURI surowego kurczaka to nie powinno sie jesc, bo mozna sie niezle zatruc! Tutaj zawsze trabia aby kurczak nie byl nawet odrobine czerwony, to nie tak jak z czerwonym miesem, ktore moze byc niedosmazone. Dziwna bratowa! Kruszyna super ze z mezem sobie wyjasniliscie i teraz razem bedziecie sie cieszyc ciaza! Dla wszystkich wielkie buziaczki! Ja mialam super weekend! Dzis chodze z ogromnym bananem bo mialam najlepsze serduchowania od kad pamietam! W niedziele to normalnie o niczym innym nie moglam myslec ;) Oj dzialo sie, i dzis ukochany zapowiedzial ze zaraz po pracy kladziemy sie spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia i na ustach ma banana i gdzie indziej też :D:D:D:D:D:D a po pracy do łóżka i od nowa szkoda kłaść się spać :D:D:D teraz to się uda na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to ta bratowa od tylu jajek? fajne ma pomysły :D Gaga gratulacje 🌻 Polusia ale Aleksowi dobrze w Twoim brzuchu :) Dorka to z takiego serduchowania musi byc dzidzia :) Sylwinka nowy lekarz powie że bedzie chłopczyk ;) dobrze, że poradzisz się innego bo może cesarka nie bedzie potrzebna :) Kruszyna jak remont? ja jem śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga wielkie gratulacje! Polusia zaraz Aleksik wyjdzie!!! Nic sie nie martw! Sylwinka to spanie to tylko taka wymowka, aby mnie zaciagnac! Oj bedzie sie dzis dzialo, test rano poz, wiec nie odpuscimy! No jakby sie teraz udalo, to chyba dlatego ze wczorajsze przytulanki byly takie jakich jeszcze nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki koteczek :) A kiedy ty masz termin porodu? Sylwinka niech zostanie juz dziewczynka, aby madzia miala siostrzyczke, ale moze ci powie ze bez problemu mozecie miec trzecia dzidzie i od razu zabierzecie sie do roboty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka smacznego dziękuje że życzysz mi chłopczyka 👄 wróżka zawsze prawdę powie :) no właśnie co do tego mojego lekarza to powiem Wam że wczoraj rozmawiałam z kuzyna żoną i mówiła że jak rodziła w szpitalu to mój lekarz wszystkim pacjentką swoim proponował cesarki więc pewnie u mnie nawet nie potrzebna będzie cesarka :) dzisiaj w nocy jak wstałam na siusiu to mnie tak pęcherz zaczął boleć i brzuch że szłam zgięta w pół :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - no niezla jajcara z niej :p sylwinka - oo to super ze skonsultujesz z nowym ginem :) czasem co lekarz to inna opnia dorka - i tak trzymaj!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest w tym że Madzia chce siostrzyczkę no i Madzia zamiast mówić że tata chce synka to mówi że tata chce braciszka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka życzę Ci syna bo wiem, że bardzo pragniecie a Twojemu lekarzowi nie ufam. poradz się innego lekarza i bedziesz miała pewność czy cesarka jest wskazana a jak tak to czy bedziesz mogła miec 3 dziecko :) zawsze możesz wpaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam bardzo czasu pisac , moje ost 2 tyg w pracy sa bardzo pracujace teraz zjechała moja bratowa z mały m wiec mam zajecia jeszce dodatkowo gratuluje wszystkim rozpakowanym Dorka trzymam kciuki za serduchowanie u mnie zaczyna sie dzis 9 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 13 sierpnia i jak do 13 nie urodze to 13 sierpnia o 8,00 rano stawiam sie w szpitalu:)))na wywołanie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wpadka przy pracy zawsze może być :D:D:D:D:D:D:D:D Ania jak to szybko leci już 9 tydz a jak się czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🌼 U mnie remont pełną parą, koło okien już wykończenia z płyt gipsowych zrobione, sufit podwieszany przykręcony. Dzisiaj brat gipsuje ten sufit i ściany, bo niestety są do poprawki po gipsowaniu kilka lat temu. Jeszcze musimy na dachy zabezpieczyć jedno miejsce bo ściana w dziecięcym pokoju zamokła! Dobrze że to teraz się stało i zrobimy to w trakcie remontu i będzie git :) Za chwilę ma przyjść wujek na kawkę, a potem chcę na moment iść do mojej mamy zobaczyć moje dzieciaczki :) A jak wrócę to się odezwę :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to tez masz juz zaraz rozwiazanie! Super! Mam nadzieje ze Maja wczesniej sie narodzi i nie bedzie wywolywana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam ze sklepu - wstąpiłam jeszcze do dziecięcego, bo chciałam dokupić pieluszki flanelowe jeszcze i oczywiście nie mogłam się oprzeć słodkiemu welurkowemu pajacykowi, ale to już na 68 cm, więc będzie miał Aleksik na na zimę/wiosnę :) Spacerek super, bo nie jest gorąco tylko tak ciepło i przyjemnie :) A teraz mnie łapią skurcze :p Koteczku mnie próbowali wywoływać, ale oksytocyna nie podziałała... No, więc czekam z niecierpliwością :P I zaraz sobie znajdę jakieś zajęcie - może to go pospieszy, jak będzie wiedział, że już porządek i wszystko gotowe? :p Sylwinka dobrze, że skonsultujesz się z innym lekarzem - skoro tak jak mówisz ten Twój w szpitalu wszystkim mamusiom proponuje cesarkę to dziwne co najmniej. Lekarze raczej są przeciwni, ostatnio nawet gdzieś mówili, że dziewczyny teraz to nieodpowiedzialne i ogólnie nastawione na swoją wygodę, bo bez powodu sobie życzą cesarkę. Kruszyna super, że remont tak szybko idzie :) Widzę,że miałaś tak jak moja koleżanka z tym dachem. Tylko ona miała jakiegoś pecha i 3 razy poprawiali zanim przestało podmakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a co to za skorcze... moze sie znow zaczyna, ale teraz juz na dobre.... Z tego co opisujesz to super spacerek mialas! U nas dzis paskudna pogoda, leje caly czas i zimno :( wlasnie zrobilam sobie kawke siekiere, aby mnie na nogi postawila. Jakas slaba jestem i prawie zemdlalam w pociagu, ale to z duchoty.... Polusia a wzroki juz wyhaftowane nad lozeczko? Moze Aleksik czeka jak skonczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie chyba jeszcze nie, za słabo jakoś tak... Ale biorę się za odkurzanie - jakoś od paru dni mnie denerwuje nawet najmniejszy bałagan :p Pieluszki już się piorą, jak wyschną to będzie prasowanie ;) A obrazki? Kubuś Puchatek skończony, Tygrysek w trakcie ;) Jak skończę to zrobię fotki aparatem i się pochwalę :) Dorcia to znowu dzisiaj w nocy nie będę mogła usnąć, jak się będzie u Ciebie działo :P A ja mówię, że do ubikacji muszę, a to Wasze staranka mnie budzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia my będziemy cały dach robić, ale to w sierpniu/wrześniu dopiero, bo kasy musimy mieć więcej. A teraz po prostu trzeba zabezpieczyć w jednym miejscu żeby remont pokoju dla małej nie poszedł na marne. Ale mam brata specjaliste i teściu też pomoże więc spoko :) Dorcia u mnie fajna pogoda, nie ma upału ale jest ciepło i słonko świeci, jak chcesz to Ci trochę wyślę słońca :) Ja właśnie robię pomidorową, bo jakoś innego pomysłu nie miałam, a że wszyscy lubią to nikt się nie obrazi że znów pomidorowa na obiad :P Czekam tylko aż się zupka ugotuje i zmykam do mamy na chwilę, bo wujek się trochę zasiedział no i jeszcze w domu jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to ja chętnie na pomidorową wpadnę ;P To jedna z niewielu zup, które lubię :P Super, że ma kto Wam zrobić z dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki doradźcie mi coś na zaparcia.... Całą noc mnie brzuch bolał z niestrawności i 2 dni nie mogłam się załatwić... Wstydliwy problem, ale kurcze męczy mnie to bardzo... Jabłka nie pomagają, rodzynki też nie, może macie jakieś pomysły...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Ty tez sie zabieraj do roboty to Aleksik sie zaraz urodzi :) Zobacz jak Kasi sprawnie poszlo ;) Kruszyna ja poprosze o talerzyk, pomidorowka to moja ulubiona!!! Kurcze remont calego dachu... to juz powazna sprawa i chyba strasznie kosztowna! No ja dzis bede atakowac z kazdej strony, a ochote mam niesamowita :) :D:D:D Dawno takiego napiecia nie mialam i akurat ukochany tez teraz w takim samym nastroju, wiec super sie zlozylo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Super nowina...Gaga GRATULACJE :) Dorka, no to pieknie..weekendowe przytulanki byly...a teraz dalszy ciag namietnego tygodnia.... wiec jedz i pij zeby duuuzo energii miec :) Polusia, Aleks ma jeszcze troche czasu do terminu wiec grzecznie czeka az mama wszystko skonczy przygotowywac :) Widzisz jaki madry synus :) Ja zaraz uciekam na basen.... aTomus jak zawsze szaleje, musze go zmeczyc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×