Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Magda na pewno nie jest Wam łatwo, ale ja wierzę, że to leczenie da dobry skutek. W końcu nie faszerowaliby Twojego męża, gdyby nie było szans. Życzę Wam udanego urlopu :) Trzymam kciuki! Dorcia czas Ci mija szybko, bo myślisz o wieczorku z chłopakiem ;) Kruszyna rozumiem Cię - ja już jestem po drzemce ;) Teraz wcinam sobie rybkę :) I myślę co by tu jeszcze zrobić, ale chyba dopiero jak te regaliki przywieziemy to będę miała co robić, więc pewnie jutro albo pojutrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia pracuj nad kolorami irokeza :D:D:D Oj juz mi sie marzy wieczorek i wczesny sen, nie ma to jak zasnac po serduchowaniu :D:D:D Jeszcze musze cos na obiad wymyslec, ale nie wiem co. Zostaly nam zeberka z wczoraj z grilla, ale ja nie przepadam, wiec chyba chlopakowi je odgrzeje a ja sobie zrobie kanapke ze smierdzacym serem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na wstepie magda nie załamuj sie moja kolezanka strała sie 5 lat od 3 lat leczył sie jej mąż a teraz maja pieknego zdrowego synka :) Ja starałam sie 9 mc i udało sie , ale bez lekow tez nic by nie było :) ja czuje sie od 4 dni dobrze ale nie zapeszam, bo ost 2 tyg tragednia , prawie codziennie bolała mnie głowa mdlosci miałam i ogolnie tragednia a tu do pracy trzeba było itd. od paru dni jest w sumie prawie oki tzn czasem jakas \"mdłość\" mam nadz ze juz mnie nie dopadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna patrz na to z tej strony, ze jak sa mdlosci to dobrze, znaczy ze wszystko jest OK! Mi w tym cyklu mija 7 miesiac staranek, sierpien bedzie 8 miesiacem i tyle jestem na lekach... Nie jest beznadziejnie bo niby owulacje mam, ale cos jednak nie zaskakuje... no zobaczymy, moze ten miesiac bedzie szczesliwy.... Anna moze troszke wolnego wez, aby sie zebrac w sobie, odpoczac i nabrac sil. Czy nie masz takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam juz do domku, moze wpadne wieczorkiem sprawdzic czy Kasia do nas nie napisala :) Milego wieczorku wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w koncu załapiesz wierze w to mocna jak nmi sie udało to i tobie :) a jesli chodzi o wolne to sie wybieram i to juz niedługo za 2 tygodnie czyli od 12 sierpnia ide na zwolnienie :) stwierdziłam ze piernicze wszystko dosc byłam dla pracy 24 h na dobe teraz mi sie cos nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Wstawac!!! Sniadanko podaje! Co tam u Was slychac? ja mialam przemily wieczor, pyszna kolacyjke z ukochanym potem kapiel i wczesnie do lozeczka ;) Polusia meldowac sie prosze jak nie jestes na porodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam pisze sama do siebie, ale jestem tak podekscytowana, moj brat jest z bratowa na porodowce, rodza razem w basenie! Juz niedlugo mam nadzieje dostane zdjecie malutkiej Hanusi! Ciesze sie conajmniej jakby to moja dzidzia byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa dorka :D ale super :D daj znac kiedy bedzie po :) jak sie dzidzia urodzi to potem juz Twoja kolej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, wczoraj super wieczor mialas a teraz ekscytujacy poranek, daj znac jak Mala juz sie urodzi, duzo sil dla brata i bratowej :) Polusia halo! Jak tam sie czujesz?? A Kaska w domku juz pewnie jest raem z synusiem...oh jak zazdroszcze :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno to jest zarazliwe jak sie duzo na malutkie dzidzie patrzy, wiec zamierzam sie przeprowadzic do brata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ja już byłam w sklepie, zamarynowałam mięsko na wieczór, brat kończy pierwszą porcję gipsu na suficie, mój tata był oczywiście zobaczyć jak mu idzie :) I kupiłam sobie gazetkę M jak Mama, ciekawe artykuły :) Dorcia zarażaj się od patrzenia, to podobno najlepszy sposób :D Ja właśnie wysłałam sms-ka mężusiowi żebyśmy jechali na basen w przyszłym tygodniu, jak trochę mieszkanie ogarniemy. Co prawda słabo pływam ale popluskać się uwielbiam :D Polusia odezwij się bo będziemy myślały że rodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gdzie sie Polusia podziewa? Kasi tez nie ma, moze Polusia tez jest na porodowce, a Kasia jest zbyt zajeta aby pisac. Juz na pewno jest z syneczkiem w domku! Super ma! Bratowa rodzi w basenie, to wyciagne od niej wszystko i napisze wam czy jest fajowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to super wieczor miałaś :) nie odpuszczajcie jeszcze przez kilka dni! powodzenia dla brata i bratowej :) daj znać jak malutka się urodzi :) Kruszyna też bym poszła na basen ale boje się że złapie jakąś infekcje :O Polusia odezwij się bo cały czas o Tobie myśle :) Kasiu jak Wiktorek? jak dojdziesz do siebie to opisz nam poród bo umieram z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........34..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............27.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....21.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka No ja też mam mieszane uczucia co do basenu, ale do tej pory mnie nic nie złapało, więc myślę że będzie oki :) Jeszcze w ciąży na basenie nie byłam :) Ciekawe jak Kasia, pewnie niedługo się do nas odezwie i opisze poród :) Też bym chciała tak krótko rodzić :P Póki co przyłapałam męża na studiowaniu technik masażu pleców podczas porodu hihi :D:D:D Pociesznie wyglądał jak się zorientował że patrzę jak wertuje zdjęcia i opisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę umyć gary bo mi się wczoraj nie chciało :P A wieczorem mnie mąż dopadł i znów poszłam spać późno, ale za to jaka zrelaksowana hihi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Polusia pewnie zastosowała metodę 3x seks i jest już na porodówce :D:D:D:D:D:D:D Dorcia Ty to wiesz też metoda 3xseks :D:D:D:D:D a ja się dobrze czuję jak na razie tylko mnie zgaga męczy trochę :) a wczoraj nie odpisałam bo wieczorem nie miałam dostępu do neta :) acha i napisz jak bratowa urodzi :D Magduż mam nadzieję że po kuracji męża się uda Wam i zostaniecie rodzicami trzymam kciuki :D:D:D:D Aniu najważniejsze że się dobrze czujesz :D Suri a Ty robiłaś te racuszki :D Grażka nie Ty jedna się boisz ja też w ciąży bym nie poszła na basen bo bym się bała że coś złapię :) Kruszyna mój to zamiast masażu pleców to by wolał masaż z przodu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Kruszyna, smieszny ten twoj maz :) niech studiuje techniki masazu podczas ciazy a dopiero pozniej podczas porodu... jeszcze jest chwilka :D:D:D Grazka, nie odpuszcze a raczej chlopak nie odpusci :D:D:D Wczoraj mi napisal z magnesow na lodowce czy mam ochote na szapmpana, kapiel a potem dlugi sex :D:D:D Usmialam sie i napuscilam wode do wanny :D:D:D Ciezarowki a jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia techniki masażu z przodu to on ma w jednym palcu a raczej bananie :D:D:D:D Ja po wczorajszych wygibasach mam tyle energii że szok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to tak jak ja wczoraj :D:D:D Dzis zbieram energie na wieczor, ale nie moge sie na tym skupic bo ciagle mysle o bratowej :D:D:D Moj ma opanowany masaz tylu ale dolu, ponizej placow :D:D:D bo z przodu to malo jest co masowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakiś dziwny humor dzisiaj :O wczoraj do późna czytałam książkę z nadzieją że dziś dłużej pośpie a tu już przed 8 zadzwoniła moja siostra z pytaniem: śpisz jeszcze? i teraz chodze jakaś zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety codziennie nie mam treningu jak mąż w trasie a banan nie chce ze mną zostać wszędzie jedzie z panem :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - o wlasnie zapomnialam napisac,racuszki robilam i wyszly pyszne :) takie lekko kwaskowate jablka dodalam, pychotka :p grazka, kruszyna - ja sie z basenem lamalam do pierwszej wizyty na basenie, teraz myje sie dokladnie na basenie,potem jesczez raz w domu i mam nadzieje ze ok bedzie :) moj gin bardzo polecal mi basen i mowi ze jedynie jak ktos ma duze sklonnosci do grzybicy to by odradzal,ale tak to mowi ze basen najlepszy w ciazy :) aska - Ty bedziesz rodzila w wodzie przez 2 fazy porodu czy tylka ta pierwsza faze?? u mnie w szpitalu przy drugiej faze kaza wyjsc z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka moze drzemka sie przyda i poprawi cie sie humor :D:D:D A jak nie poprawi sie do wieczora to atak na meza i od razu sie lepiej poczujesz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie na porodówce - byłam na badaniach krwi rano i potem do siostry wstąpiłam, bo miała w niedziele imieniny ;) Pochodziłam sobie i teraz mnie plecy bolą :p Teraz zabieram się za jakiś obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×