Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

gratulacje raz jeszcze Gaga :) Cos te porody w uk dlugie i konczace sie cc, no ale najwazniejsze ze juz jestescie w domku i cieszycie sie swoim towarzystwem :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga gratuluję :) Super, że Szymuś już jest z Tobą, choć faktycznie bardzo długi poród miałaś. Śpiochy wstawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Polusia Ty jeszcze w domu? jak się czujesz? Kasiu fajnie, że karmisz :) ja też już bym chciała ;) dzięki za odp. ja mam kilka ubranek na 56 i jeszcze dokupie cos na wyjscie ze szpitala w tym rozm. Wczoraj kupiliśmy łóżeczko, materac, wanienkę, przewijak, pieluchy i jeszcze prześcieradło gratis dostaliśmy :) nie umiem się już doczekać tego kochanego szkraba :) wstawać spiochy:) Dorka jak staranka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki! Grazka, ale nakupowlas! To juz jestes gotowa! Super! Kasia cudownie ze twoj maluszek do cyca przylepiony :D:D A Polusia dzielnie czeka, a my z Toba! U nas staranka super, coprawda ja wczoraj jak weszlam do lozka to w sek zasnelam, ale chlopak mi nie dal i sam zaatakowal! No wiec wykorzystalismy wszystko na MAX! Wiecej juz sie nie dalo! dzis juz chyba zrobie sobie przerwe, bo juz nie daje radu :D:D:D Widzialam wczoraj moja bratanice, jest poprostu przecudowna! Malutka bardzo, bo ma niecale 3kg, ale za to dluga :) Ma male pyzy, i czekoladowe wloski! Jest przepiekna! Jestem zakochana! Bratowa dzielnie sie trzyma po cesarce, boli ja ale jak patrzy na Hanie to mowi ze doslownie zapomina o bolu, bo widok wlasnej dzidzi wszystko wynagradza! Oczywiscie dzis znow jade do niej do szpitala, aby sama nie lezala :) no i malutka wysciskac! Mialam ja juz na raczkach i zmienialam jej pieluszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu współczuję zmęczenia, ale czego się nie robi dla malucha, nawet cały dzień z cyckami na wierzchu można być :D:D:D:D Dorcia przewijaj, przytulaj, aż się zarazisz :D No i będziesz miała wprawę jak własny maluszek się pojawi :D:D:D:D Grażka 🌼 Ja już nie mogę się takich zakupów doczekać!!! Ale tak do 8 m-ca nie chcę zapeszać i nic nie będę kupować :) Moja mama odłożyła mi ubranka po Julci, części z nich nawet mała nie założyła bo za dużo było tych malutkich ciuszków i szybko wyrosła :) Dostałam nawet pościel do łóżeczka i ochraniacze na szczebelki, śliczne po prostu, ale wolę żeby to było narazie u mojej mamy. A ja nieżywa jestem.... Wczoraj znów mąż z bananem strajkowali :( No i zasnąć nie mogłam, tak mnie mała kopała że czułam ją wszędzie. Jak zasnęłam to trzeba było wstać siku ehhh Kupię sobie nocnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ty masz za malo banana a ja az za duzo :D:D Ale super, ja lubie duzo :D:D:D Dziewczyny, nie wiem czy w pl ostrzegaja o tym, ale tutaj zalecaja nie zakladac tych ochraniaczy na szczebeliki przez pierwsze tyg dzidzi, bo groza podobno przegrzaniem.... W szpitalu naczytalam sie wczoraj pelno plakatow do okola jest obwieszonych! Podobno jak sie ma te ochraniacze, to nie ma przeplywu powietrza tak jak bez i temperatura w lozeczku moze sie podniesc i dzieci sie przegrzewaja, co jest bardzo niebezpieczne.... Asia moze ty wiesz cos wiecej na ten temat? Czy to wszystko panika, czy na prawde powinno sie uwazac? Moja bratowa nawet w szkole rodzenia ostrzegali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dla mnie to bzdury :P A ochraniacze są różne, ja mam takie dość niskie, z milutkiego materiału. Lepiej je założyć niż maluch ma sobie główkę poobijać :P Poza tym dziecko staje się coraz bardziej ruchliwe już po 3 miesiącach, potem zaczyna się obracać w łóżeczku na wszystkie strony. Może te ostrzeżenia dotyczą tylko pierwszych tygodni w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko pierwszych kilku tygodni... Pozniej jak sie zaczyna juz ruszac to sa zalecane. Na tych plakatach pisali o noworodkach. Zaciekawilo mnie to, bo nigdy wczesniej o tym nie slyszalam... wiec postanowilam wam napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - z pierwszymi tygodniami i tymi ochraniaczami - mogę się zgodzić. Wtedy nie są potrzebne nawet :) Ale nie słyszałam nic o tym co pisałaś, ciekawe... Ja właśnie wsuwam michałki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Kasiu Wiktorek jest słodkim ślicznym chłopczykiem :) Grażka 👄 Kruszyna niegrzeczny banan co on sobie myśli :D:D:D:D Gaga jeszcze raz gratuluję :D z tymi ochraniaczami nie zgodzę się jako doświadczona mama powiem że moja Madzia miała od samego początku ochraniacz i nic sie nie stało za to jestem przeciwko zakładaniu baldachimu na łóżeczko bo wtedy nie ma dostępu powietrza a przede wszystkim sie kurz na nim trzyma :) dobra dziewczyny ja lecę nie wiem czy dzisiaj wrócę jeszcze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga - gratulacje :) grazka - daliscie czadu z zakupami :) ja wczoraj dostalam troszke ciuszkow od szwagierki,ale jeszcze najlepsze zakupy przed nami :) juz nie moge sie doczekac dorka - nie ma zmiluj sie, kawa na pobudzenie i nie obijac mi sie tam ;) a mala Hania musi byc sliczna :)jak ja dzis zobaczysz napewno sily na ukochanego wroca :) polusia - wczoraj czytalam ze kobiete w 9 m-cu denerwuje jak sie pytaja "Ty dalej w dwupaku??" ja nie bede o to pytac,dzidzia sama zdecyduje kiedy sie urodzic ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra miała ochraniacz w łózeczku jeden dzień ;) nie widziała Emilki i bardziej jej przeszkadzał więc sama mi go odradza tak samo jak baldachim. narazie pościeli jeszcze nie kupiłam i zastanawiam się nad tymi ochraniaczami :) Dorka jak już Hanię wyściskałaś to teraz czekam na dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja słyszałam kiedyś, że nie powinno się tych ochraniaczy przez 1 miesiąc zakładać, bo jest mniejszy przepływ powietrza i może nawet spodować zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. Eh jakiś zły dzień dzisiaj mam - nie wyspałam się, męczy mnie katar, bo niestety pyli się coś, w ogóle jakaś taka rozbita się czuję :( Jakiś zły dzień mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz doczytalam,biedactwo :( ja jak sie nie wyspie tez do tylu chodze pol dnia,moze spacerek maly sobie zrob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia teraz to już masz pełne prawo czuć się źle i mieć zły dzień. Ale może szybko przejdzie, czekaj, zaraz Ci jakiś wierszyk wymyślę na poprawę humorku.... Muszę tylko chwilę pomyśleć.... Paulinka dzielna mała z dużym brzuchem wytrzymała niewygody i humory złe odejdą, oddalą się. Irokez już przygotowany na różowo pomalowany :) Do szpitala torba pełna będzie dzielna, będzie dzielna. Synek wypchnie się na świat z mamą zawrze taki pakt żeby w nocy ładnie spać i cycucha pięknie ssać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri takie większe zakupy mamy za sobą ale jeszcze dużo rzeczy musimy kupić. Radość jest wielka z takich zakupów :) Sylwinka a czemu już uciekasz? Polusia 🌻 na poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia po takich zarazkach od małej Hani i takich przytulankach to już musiało się udać! I super że chłopak też dzielnie atakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja jestem marketingowcem, na reklamie też trochę się znam, ale na wydawaniu książek i tomików poezjii nie bardzo :P SZUKAM WYDAWCY :D:D:D:D Jest ktoś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BANANOWE PRZYGODY DORCI :D:D:D Dorcia Dorcia rozbrykana od samego rana wsiada na banana Jajo było już dojrzałe ale jej raz nie wystarczyło wcale I ponownie atak był póki banan jeszcze żył :P Hopsasa hopsasa majstrują już bobasa Zarazków się nałykała będzie wkrótce dzidzia mała! Banan jeszcze uśmiechnięty dla poprawy, dla zachęty chwycił Dorkę w swe ramiona by mieć pewność że podoła :P Hopsasa hopsasa majstrują już bobasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka bo muszę zrobić obiadek a później popiorę ciuszki dla swojego maleństwa i jest też moja mama :) Kruszyna Ty nasza poetko ja wydam Twoje wiersze :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - :D jestem pelna podziwu co do Twojej tworczosci :) a wydawcy jeszcze beda sie bic o te wiersze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna Twoje wiersze od razu poprawiają humorek :) Na razie się spróbuję zdrzemnąć, bo na spacerek trochę za gorąco, już jest koło 30 stopni - znowu się ugotujemy z siostrą dzisiaj popołudniu, jak mnie będzie zawoziła do mojego gina :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×