Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia! Polusia! Polusia! Mam nadzieję że szybko urodzi, że już nie będzie się męczyła :) Ale suuuper :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja odezwę się później, bo muszę uciekać :P Za to dla wszystkich, a szczególnie dla Kasi - Łączniczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze pomyślą że Polusia wróciła dopiero z Woodstock :D:D:D:D:D:D ja czekam i nigdzie nie uciekam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja później musze jechać na zakupy ale kciuki bede trzymać za Polusie cały czas :) ide zrobic sobie sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooluuusiaaaa, poooluuuuusiaaaa :) kibicuje mocno :) ja raz kompa wylaczyc musze bo konczymy pokoik malegom ale zazdroszcze polusi ze to juz :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie dobre wiesci z rana!!!! Super! Tak myslalam ze to juz zaraz bedzie po tym co Polusia wczoraj pisala! POLUSIA PRZYJ! PRZYJ!!!! Kasia dawaj znac jak tylko cos bedziesz wiecej wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście dam znać. Narazie cisza. A ja myślę nad kupnem laktatora. Piersi bolą, mleko kapie. W dień jeszcze git, ale w nocy jest strasznie bo mały rzadziej je. Może więc powinnam odciągać? Boję się stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST!! URODZIŁA!! Właśnie dostałam wiadomość :) Aleks przyszedł na świat o 8:25. Waży 3725g, mierzy 54cm, dostał 10pkt. Mama jest zmęczona i obolała, ale szczęśliwa. Tatuś dużo pomagał i też dzielnie wszystko zniósł :) GRATULUJEMY POLUSIA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, wielkie gratulacje! Dzielna mamuska no i tatus tez oczywiscie! Sliczny malutki i ile wloskow ma! Kasia dzieki za szybki przekaz informacji! Moge juz puscic te kciuki, bo juz mnie bola :D:D:D Kasia moja bratowa odciaga, bo tez jej leci to mleko w nocy i mowi ze bola ja piersi, no i polozna radzila odciagac, aby nie doszlo do zapalenia. Sylwinka, a ja super ;) A jak wy! No co za cudowny dzien! Tak sie ciesze ze Polusia juz ma malenstwo! To teraz ktora nastepna w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na Asię i Sylwinkę, czekamy na wrzesień :) Zmykam na zakupy, odezwe się później jak bede miała siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........30..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Zmieniam tydzien i wpisałam Polusie do tabelki zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a Ty wpisuj sie z powrotem do tabelki, bo jak nie to przyjade i Ci nastukam!!!! Skad mam wiedziec kiedy masz termin? Mi nie przeszkadza ze jestem sama na gorze, wiec wracaj do tabelki natychmiast! ciekawe jak Mery maluszek? Mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie zabierac go do domku :) Magda, daj znac co i jak u Ciebie slychac po wakacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka masz racje, Sylwinka ma być w tabelce. Mam nadzieję, że się nie obrazi jak ją wpisze :P ;) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Sylwinka25.......34...........18.09.2009..........25......dziewczynka Grażka23.........30..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka jako siostra masz prawo podejmnowac za nia decyzje :D:D:D No przeciez nie mozna sie do konca w tych wszystkich datach polapac i dlatego tabelka jest super!!!! Dobrze zrobilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tabelka zostaje to Sylwinka musi w niej być :) a jak się wypisze to ja znów ją wpisze więc niech uważa :P :) juz teraz na serio zmykam na większe zakupy z siostrą :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie suuuuuuuper wiesci z rana :) Polusia GRATULACJE!! Po tych wszystkich szpitalnych perypetiach, nalezal sie taki krotki porod... Teraz duzo odpoczynku dla mamy, taty i Aleksa :) U mnie dzis lepsza noc :) Skurcze byly ale nie takie silne i wymiotowalam troche, ale jak zasnelm w koncu to w tej samej pozycji sie obudzialam, wiec milo :) Teraz uciekam na basen choc na godzinke :) Kaska powinnas odciagac pokarm, przyniesie Tobie to ulge, tylko tez nie zaczesto, bo nie produkowalo sie pokarmu jeszcze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wpisanie do tabelki :D:D:D:D Dorcia już sie nie wypisze obiecuję bo nie chce mieć skopanego tyłka bo co by na porodówce powiedzieli jakbym miała siny tyłeczek :P :D:D:D:D a też się super dzisiaj czuję :D ciekawe która z nas pierwsza urodzi albo Asia albo ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde! Co za dzień! POLUSIA KOCHANA GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 Cieszę się że szybko poszło i Aleks też duży chłopak :D:D:D:D Ja dziś mam dzień wkurwiania się :( Kupiliśmy drogą, lateksową farbę, miała starczyć 1 duża puszka... Wczoraj dokupiliśmy jeszcze jedną bo brakło, a dziś okazało się że i tak za mało :( I w ten sposób finansowo będzie ciężko, bardzo ciężko :( Za chwilę jadę z bratem po tą pieprzoną farbę, szkoda że z innej firmy już nie można dokupić... A wczoraj mieliśmy kupić karnisze, ale mój mąż gorzej niż baba, taki niezdecydowany, a mnie słuchać nie chciał. Więc dupa. Dobrze że dzięki Polusi chociaż jedna dobra wiadomość dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja jestem! bylam na spotkaniu i sie przedluzylo :(:(:( Zaraz bede musiala isc sobie cos kupic do jedzenia, bo doslownie przymieram glodem!!! A Sylwinka chyba banana dzis atakowala bo taki dobry humorek ma! Kruszyna oj tak to jest z remontami..... Mi sie sufit na leb wali, drzwi nowe drewniane mi zamokly.... oj niefajnie! Ale co tam, naprawimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, kupiłam farbę tego samego koloru, tej samej firmy i jest zupełnie inna w malowaniu, tzn lepsza... Chyba świeża dostawa była po prostu :P Acha! Wczoraj dostałam kwiaty od męża, tak bez okazji - byłam w szoku :D:D:D Mówił że to na przeprosiny że czasem jest taki upierdliwy dla swoich dziewczyn :D:D:D No i wieczór mieliśmy bardzo udany :P Oglądaliśmy film "Gran Torino" - polecam, naprawdę super film i ambitny jak na reżyserię Eastwooda :) Idę się położyć na chwilę, głowa znów daje o sobie znać, ale na szczęście nie boli bardzo. Pogoda za oknem jak pod psem, właśnie zaczęło lać i zrobiło się okropnie ciemno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×