Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

u mnie ok ;) noga już w normalnym rozmiarze ale wczoraj chciałam sobie kupić klapki bo byliśmy w centrum handlowym i były super wyprzedaże takich ze skóry i nogi nie umiałam włożyć :( stwierdziłam że chyba jednak w tym roku nie kupię nowych :) jeszcze dwa miesiące - chyba zacznę odliczać dni na spotkanie z tym łobuzem co tak kopie, że aż brzuch mnie boli ;) Dorcia to dobry znak :) teraz musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia z mężem wczoraj trochę lepiej było, wygoniłam go do malowania żeby bratu trochę pomógł :P Grażka mnie już stopy i palce u rąk puchną, ciężko się czasem wbić w klapki jak jest upał. Dobrze że rodzę jesień/zima :P A Tobie nie zazdroszczę, ale co zrobić, trzeba to przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to nie ciekawie masz niedulo z ta noga.... no i uplay nie pomagaja! ale te dwa miesiace szybko zleca i zaraz bedziesz miec synusia przy sobie! no i to wsztko wynagrodzi, spuchniete nogi, nieprzespne noce :) Kruszyna widze ze Ty spodnie nosisz w malzenstwie :) Fajnie! A jak ty sie czujesz? Brzusio rosnie? Ciekawe jak Tosia juz sie tak dlugo nie odzywala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia żeby Twoją ciekawość zaspokoić wysyłam Ci na maila fotkę brzuszka, przed chwilą zrobiłam bo wrzucałam na 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero od kilku dni taki jest :) Cieszę się bo w końcu widać że jestem w ciąży :) Ciebie też to niedługo czeka, zobaczysz :D:D:D:D Po takich starankach i naszym dopingu napewno :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Dorcia to dobry znak jak Cię sutki bolą :D dziękuje za banana bardzo je lubię :D Kruszyna fajnie że macie już wszystko pomalowane i skończone :) Grażka dziękujemy za zupkę była smaczna :) 👄 Asia coś nie możemy się zgadać na gg :D:D:D:D:D a wczoraj wieczorem źle się czułam chyba mała mi uciskała na żołądek bo mi nie dobrze było i znowu wymiotowałam nawet kolacji nie jadłam bo nie miałam ochoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do sklepu bo mi się wegeta skończyła a muszę zupę doprawić :) Smaka mi wczoraj narobiłyście tą jarzynową i dziś też zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka biedulo ty zawsze masz jakies przeboje... z madzia tez tak mialas, ze tyle wymoitowalas? A lepiej sie dzis czujesz? no mi jeszcze kilka dni czekania zostalo ale juz mam koszmary w nocy o neg tastach itp... no nic czekam i pewnie bede testowac jak juz sie bedzie duzo spozniac... wiec nie wiem czy wyjdzie mi plan testowania w chlopaka urodziny, bo to tylko dzien po terminie @. Oj tchorz sie zrobilam :) Kruszyna to tak z dnia na dzien brzuszek sie pojawil? Slodko wyglada! A jak Asia ze skorczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia z Madzią tak nie miałam o wiele lepiej się czułam niż teraz ani głowa mnie nie bolała wyniki idealne wymioty były na początku tylko i w 6 miesiącu wymiotowałam jak zjadłam rybę a teraz w tej ciąży bóle głowy do tej pory wymioty mam jakieś bakterie w moczu i zawsze coś ale wiadomo każda ciąża jest inna :O Dorcia jak Ci się śnią testy neg to znaczy że wyjdzie pozytywny zobaczysz ja to wiem :) kiedyś mi się śniło że lekarz powiedział że na 100% będzie dziewczynka a później mi się śniło że miałam synka i z Pawłem poszliśmy z nim na spacer i nam go porwali ja też mam dziwne te sny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwinka z tego co zawsze opisujesz to mala troche daje Ci w kosc.... Ale juz niedlugo! Chyba nam sie sni to o czym intensywnie gdzies myslimy w podswiadomosci... Ja zawsze mam dobre sny, kolorowe i tylko kilka dni przed @ pojawiaja sie jakies koszmarki... No mam nadzieje Sylwinka ze juz mala nie bedzie ci figli platala i nie bedziesz sie juz z toaleta przytulac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochani Mam pytanie , może pomozecie mi . 04.08 w dniu spodziewanej miesiaczki robiłam sobie test z krwi na obecność hcg wyszedł ujemny. Było to około 18, 19 dzień od stosunku. czy uwazacie że za wcześnie go zrobiłam czy też jest ten wynik wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja dzis super wyspana jestem :) Skurcze bylo kilka ale malo bolesne, i do lazienki tylko 4 razy zajrzec musialam, wiec noc przespana prawie idealnie jak na 9 miesiac :) :) Dorka ciesza mnie te Twoje wrazliwe suteczki :) :) oh pamietam te swoje 9 miesiecy temu, no i zycze by byly tym samym objawem :) Grazka wspolczuje z ta noga, kurcze mi nic nie puchnie przez cala ciaze, wiec mam szczescie... Kruszyna najwazniejsze ze malowanie zakonczone, teraz spokojnie bedziesz sprzatac, a potem zakupicie jakies fajne mebelki.... Sylwinka, a Ty znowu wymiotowalas, kurcze, moze sprobuj zmienic swoja diete, albo godziny jedzenia, no juz sama nie wiem.... U mnie dzis piekna pogoda, mam wiec mnostwo energii wiec bede malowac drzwi, i sprzatac i sprzatac :) Mam manie sprzatania od kilku tyg, maz sie smieje ze boi sie do pracy isc, bo jak wraca to wszystko jest albo przemalowane albo tak czyste ze prawie niewidoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelkowe zmiany :) Bo zaczelismy 37 tydzien :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........36..........06/09/09............26............Tomek Sylwinka25.......34...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........30..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mysle ze wiarygodny... Asia dzis pelna optymizmu i dobrego nastroju! Mojego chlopaka siostra cale mieszkanie wymalowala w 9 miesiacu! nie mogla usiedziec tyle energii miala, no i chyba tez chciala aby jej czas szybciej zlecial :) Ja wlasnie probuje sie pobudzic do pracy kawunia :) tylko ciasteczka mi brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez w tym miesiacu malowalam pokoje :) niezla gimnastyka przedporodowa :) a teraz tylko kilka drzwi mi zostalo :) Chyba swiadosmosc ciezarnych dziala i chce sie miec wszystko czyste i odswiezone itd :) Sylwinka zeby to tak porod szybko sie zjawaial , no ale niestety trzeba przemeczyc najpierw te falszywe skurcze, dziwne sampoczucia itd zeby dojsc do upragnionych regularnych skurczy zakonczonych porodem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no pewnie tak! chce sie zrobic wszystko idealne dla malego szkraba, nowe, czysciutkie! No i tez szybciej czas mija jak sie jest samej w domku :) A jakie kolory masz u synka w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, kolorki to 2 sciany zoltego i 2 sciany zielone, to sa takie delikatne, pastelowe odcienie, no i sa naklejki z Kubusia Puchatka :) Wyglada uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to slicznie! Ja bardzo lubie delikatne, pastelowe kolorki, takie uspokajajace sa :) Znow zaczyna mnie glowa tlic! no przeciez co jest grane? Ja tu mam plany wieczorem wskakiwac do samochodu i jechac moja Hanie odwiedzic, ale jak mi sie bol rozkreci to chyba znow sie zaszyje w domku :( U nas dzis tez piekne slonko, ale ma padac wieczorem wiec duchota straszna :) Ale ja tak wole niz jak jest zimno i szaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila przerwy na zimna szkalneczke wody... :) Dorka ja tez wole juz taka pogde niz gdy jest szaro.... Super pogode dzis mam goraco, strasznie az milo :) A pranie schnie w godzinke :) Dorka pij duuuuzo wody na te Twoje bole glowy, mam nadzieje ze przejdzie, i bedizesz mogla odwiedzic mala Hanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wlasnie zauwazylam ze dokladnie miesiac Ci zostal do daty porodu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff wróciłam. Byłam w sklepie, potem z mamą i Julką u lekarza, mała ma biegunkę i się odwadnia, dostała skierowanie do szpitala :( Nic a nic nie chce pić ani jeść, nawet na siłę się nie da :( Przyjechałam do domu i musiałam jechać po taśmę malarską bo brat stwierdził że jeszcze kilka poprawek trzeba po malowaniu zrobić, żeby było idealnie wszystko zrobione :) Byłam jeszcze w aptece po pojemnik na mocz i przy okazji wzięłam ulotkę ze szkoły rodzenia w moim mieście, muszę poczytać :) Jutro o 7 rano mam badania, oby ta morfologia dobrze wyszła... bo o żelazo się obawiam... A teraz wsuwam danio waniliowe :P Asia już niedługo i Ciebie będziemy dopingować na porodówce :):):):) Suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna zmachalam sie czytajac to co napisalas :D:D:D No zaraz bedziemy Asi i Sylwince dopingowac!!! Oj bedzie weslolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis konczyłam remament w pracy i juz tylko 3 dni roboty mi zostały:) gadałam tez z moja kierowniczka regionalna aby wszystko dopiac na ostatni guzik , no i juz potem bede tylko rosnac i rosnac ....:) dzis czuam sie swietnie 1 dzien od nie pamietam kiedy och zeby wiecej takich było,.... Dorka trzymam kciuki aby sie teraz udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anna! A ja mam nadzieje ze juz tylko super dni przed Toba i juz nie bedziesz sie zle czula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×