Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

uważam ,że kobieta w ciąży tworzy taką jednośc z dzieciątkiem, że aż trudno uwierzyć dopiero po urodzeniu kiedy dziecko dorasta różne sytuacje na to wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czytalam wlasnie o tym, ze to co jemy w ciazy i najbardziej nam smakuje to przejma nasze dzieciaczki, jakie to niesamowite :) A ja tak kochalam wszytkie placki i czekolady a teraz bleeee..... Dorka ja tam swoje wiem :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze mama ze mana wcinala slodkie i nie lubila kwasnego, a normalnie to wszystko kwasne jadla no i ja taka sama jestem :) a tak a propo jablecznika, to dzis na obiad zjadlam, bo zostalo mi troche z wczoraj :) ukochany mi zrobil wieczorem, bo wie ze uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego początku przerwałam prace studia ale czego się nie robi dla swojego dziecka mąż czesto mi się pyta czy na pewno chce przechodzić takie męki po raz 3 ale wiecie jakie jest to uczucie silniejsze od wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no mam nadzieje ze to nie sugestia i moj wlasny organizm nie plata mi figli... mery to z dwojka tak sie meczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tego niestety nigdy nie wiemy :( dopoki testu nie ujrzymy, ale ja tam wierze w to co wierze, nie chce Cie nakrecac za duzo, ale swoje wiem :) Przecieciez to byl moj wielki plan, Sylwinka, Kruszynka a zaraz poetm TY, a ja sie przeciez nigdy nie myle, zapytaj mojego meza :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga ciaża tak samo od 6-7 tydzień lekarz mi powiedział, że kazda ciąża będzie tak wyglądać szkoda tylko, że ta druga zakończeła się w 12 tygodniu:( zawsze się zastanawiałam dlaczego dopiero od 6-7 tygodnia a nie od początku mam te dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery u wiekszosci kobiet mdlosci czy nudnosci zaczynaja sie w 6 tyg a czasem nawet w 8..... mi sie zaczelo w 6 tyg... Mery a wiesz dlaczego Twoja ciaza zakonczyla sie w 12tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi :( Asia, no skoro twoj maz tak mowi to musi cos w tym byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisałam już o tym pani doktor nie dopatrzyła się infekcji narządów rodnych i dużo by tu opowiadać i doszło do poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, juz pamietam. Teraz na pewno juz nie bedzie takich przypadlosci i bledow lekarza, o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no faktycznie pamietam, teraz. Bardzo mi przykro, ale wierze ze uda Ci sie juz niedlugo, oby w tym cyklu, mialas ladna owulke, i tez tak pozno jak ja, kiedy zaciazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zmieniłam lekarza była pani doktor nie przyznała się do swojego błędu a przyznał mi racje co do moich podejrzeń lekarz u którego miałam komisje lekarską zresztą wtedy jak usłyszał nazwisko lekarki dał mi rade" żebym zmieniła lekarza bo ta pani nigdy nie powinna być ginekologiem "cytuje jego słowa najgorsze jest to ,że u nas w mieście ponad 50% kobiet chodzi właśnie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie nakręcam się za bardzo ale tak w głębi serca mam nadzieje że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy która będzie następna bo jak narazie to z cyklu na cykl przybywa nam cięzarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o bledach lekarskich to moglabym Wam opowiadac, ile razy znieczulalam pacjentow do operacji gdzie chirurg w ogole nie wiedzial co robi itd. Z mojego zawodowego doswiadcznia 50% lekarzy nadaje sie do mycia ubikacji gdzies na dworcach a nie do medycyny.... Dlatego zawsze warto miec zaufanego lekarza, a do tego nigdy do konca nie ufac, jak cos sie czuje ze jest nie tak itd isc do innego, zeby zobaczyc co on powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery teraz najgorszy czas czekania... ja staram sie nie nakrecac i nie dopatrywac, ale trudno jest zupelnie zapomniec, w szczegolnisci jak cos kuje, boli itd :) najwazniejsze ze zrobilysmy wszystko co w naszej mocy, aby sie udalo. no a jak nie, to jest przeciez nastepny miesiac :) ALe mocno trzymam aby nam sie teraz udalo a nie za miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten rok szczesliwy bedzie, i kazda po kolei bedzie w ciazy i nasza tabelka staraczek zniknie na dobre, a wszystkie bedziemy pisac o mdlosciach itd.... Wlasnie pije herbate imbirowa, super dziala na mdlosci, lekarz mi polecil, fajnie ze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko, żeby powiedziec dobranoc :) musiałam nadrobic wszystko to co pisałyście i już spac mi sie chce :) boli mnie dzisiaj brzuch, ciekawe co jutro test pokaze :) mam nadzieję, że piękną owulację :) papa słoneczka moje, do jutra :):)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka fajnie by było prawie w jednym czasie byśmy były w......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakluje raz kiedys, ale takich ciaglych i silnych nie ma, wiec tak sie ciesze i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam swoich zaufanych w polsce, i jezdze do nich ale cala ciaze bede prowadzic w anglii, bo przeciez nie bede latac :) no mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo zlego, a jak bedzie to pojde tutaj prywatnie, bo w pl wszystko zawsze prywanie. tutaj prywatna opieka jest super, ale sporo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka snow kolorowych i owulki! Bo juz czas najwyzszy zeby wszytkie zaciazyly, wiec duzo przytulanek jak test wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ,że imbir pomaga na mdłości mój mąż ostatnio kupił mi liptona z imbirem i jaśminem zapytałam po co mi taka herbata powiedział przyda ci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mery super by bylo! Jeszcze grazka by zaraz do nas dolaczyla, bo jutro bedzie miala piekna owu! oj jakbym bardzo chciala! ja wlasnie popijam pyszna zielona herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak maz doinformowany :) grazka dawaj jutro znac jak bedzie owu! no przyjemnych staranke zycze! SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spryciarz ten Twoj maz Mery :) super pomyslal :) Mi nawet o dziwo ta imbirowa bardzo smakuje, nigdy bym nie pmyslala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super aśka ,że już coraz lepiej teraz tylko same miłe chwile przed tobą aby do porodu dorka zobaczysz doczekamy się i my jeszcz nie będziemy miały siły podejść do komputera bo nam mdłości strasznie będa dokuczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×