Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Może w weekend wybierzemy się z moim narzeczonym na zakupki jakieś to go namówię na ta książkę :):):) Ja na szczęście mam obie babci i obydwóch dziadków. Szczególnie dobry kontakt mam z babcią od strony mamy - ale ona ma dopiero 67 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babunia poprostu nieba by mi uchylila jakby mogla :) jak do nich jade to sie automatycznie czuje jak dziecko, bo wszystko podane, guziki popszyszywane itd. Uwielbiam ich ponad wszystko! Nic sie nie martwcie bo wasze babunie z nieba na was patrza i wam pomagaja :) ja wiem ze jak moja odejdzie to bedzie moim aniolkiem, mam juz z nia taki uklad :) Asia jak znajdziesz ta ksiazke po ang to daj znac :) Jakos mi sie slabo robi... dziwnie sie czuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, daj innym sznse! Przeciez nie mozesz zaczynac wszystkich stronek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, widze topic aktywny i bardzo ladnie! :) mam pytanie juz do zaciązonych ja mam teraz 16 tydzien ale w ogole nie bola mnie piersi na poczatku owszem, ale teraz tylko sutki mam wrazliwe i chciaalm zapytac jak to u was jest?? chcialam pogratulowac 2 kresek przyszlym mamuskom :D co do dziadków, ja mam tylko babcie 80 lat, moj maz ma wszystkich dziadkow wiec tyle fajnie :) ide zrobic sobie kawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja zauważyłam, że od paru dni coraz mniej mnie bolą piersi, a sutki faktycznie są bardziej wrażliwe. Momentami mam w ogóle wrażenie jakby mnie aż swędziały - dziwnie tak. Sylwinka nie bądź taka - podziel się :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka mi to piersi tylko rosna z tego co widze i sutki mam bardzo wrazliwe i to wszystko :) Moja jedna babcie zmarly zaraz po 60tce, a jeden dziadek nie doczekal 60 urodzin, a drugi mial 75lat, bo byl kilkanascie lat starszy od babci, uwielbiam ich wspominac czy ogladac zdjecia albo film z pierwszej komunii, gdzie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, sylwinki skarb goni twoj :) jakos bedziecie po sobie zaraz rodzic :) ale fajowo! Kruszyna, teraz czekamy na Twoje zdjatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra i babcia to już powiedziały, że w następnym roku wezmą maluszka na wakcje - tradycyjnie (czyli tak samo jak byłyśmy z siostrą małe) do Szczawy - to nie daleko Łącka, Limanowej :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Sylwinka oglądałam właśnie Wasze maleństwa :) Powiem Wam, że aż mi się łezka kręci jak widzę takie zdjęcia :):):) Mój maluszek będzie już trochę większy jak pójdę we wtorek następny, bo to już 13 tydzień będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu doczytałam wszystko co napisałyście :) Wspomniana książka zapowiada się ciekawie. Jest nawet dostępna na allegro: http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wk%C4%85+przez+9+miesi%C4%99cy Ja wczoraj tak się źle czułam, że padłam koło 20 i już nie wychodziłam z łóżka do rana. Usnęłam bardzo szybko. Dziś już czuję się lepiej. Żabka mnie piersi nadal bolą, są wrażliwe na dotyk itd. Sutki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, napewno nie ma wiecej niz 4 tyg pomiedzy naszymi dzidzusiami, juz nie moge sie doczekac kiedy Sylwinka bedzie znala date porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, to juz bedzie taki fajny duzy Twoj Skarb :) :) Kasia, dobrze ze wypoczelas i wyspalas sie, zycze wiec duzo energii dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bedzie super za kilka miesiecy jak bedziecie poznawac plec dzieci itd! Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczyny dla mnie to dziwne bo ogolnie piersi az tak mi sie nie powiekszyly jak to mowia,a konczy mi 4 miesiac, szkoda ze nie rosna :) teraz mnie nie bola wczesniej je dotknac to byla masakra :) za to teraz sutki mnie tak swedza ze heeeeej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję aśka, przyda się. Dzieciaki mają ferie i mam po prostu tłumy. Ale dam radę :) Polusia dzidziuś będzie pewnie wielkościowo podobny do mojego w prawie 12tc, tzn trochę większy, ale tak fajnie już na USG widać całego maluszka :) Oczywiście musisz się pochwalić fotką tak jak to zrobiłam ja i inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja liczę, że płeć poznam w połowie marca. Będę wtedy po 20tc i idziemy na USG 4D :) Mi piersi urosły. Musiałam kupować nowe staniki bo w stare nie wchodziłam. Z tego akurat się cieszę, bo miałam małe B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka wiekszosci kobiet w ciazy bol piersi znika po pierwszym trymestrze, bo wlasnie w pierwszych trzech miesiacach zachodzi tam najwiecej zmian. Napewno zaczna teraz Tobie rosnac, razem z przybierana waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja mam tak samo. Tyle, że mnie piersi urosły, co nie do końca mnie cieszy, bo i tak miałam D75 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a ja chyba nie widzialam Twojego malenstwa.... Bo juz jedno USG mialas? Ale super bedziesz wszystko widziec na tym nastepnym 4d :)koniecznie tez musisz przeslac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja poproszę foteczkę na maila :) Też zamierzam się wybrać koło 20 tygodnia na USG 4D, co prawda ceny w Krakowie są zawrotne, ale obiło mi sie o uszy, że robią w szpitalu na Kopernika, a wybieram się do lekarza z tego szpitala. Nawiasem mówiąc ten lekarz to mnie odbierał jak się urodziłam :p:p:p Zawsze to dobrze mieć lekarza, który pracuje w szpitalu. A do mojej pani doktor też będę chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×