Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

do ucha nie próbowałam nowy sposób żeby zajść w ciążę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny wyciągamy banany i do ucha wkładamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ leniuchy :P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czy ja zawsze muszę rozpoczynać dyżur na kaffe :P macie kawkę herbatkę i ciasteczko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tak Twoja rola :P:P:P Ja od rana próbuję sprzątać, ale nienajlepiej się czuję :/ Całe rano bolał mnie brzuszek i ogólnie jakoś osłabiona jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Sluchajcie rano wlaczam TV i tam ciagle trabia o Sylwince i jej ciazy! Milka szkoda ze przyszla, a nie ma co, troche poczekasz i znow staranka! teraz na pewno sie uda! Polcia, ja chyba tam do ciebie zaraz przyjade i ta miotla cie pogonie jak bedziesz sprzatac z bolem brzucha! musisz sie oszczedzac. u mnie byla spokojna noc bo nie czulam sie najlepiej, i dzis na tescie owu buzki nie bylo... hmmmm ciekawe kiedy bedzie... mam nadzieje ze jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie macie te telewizory chyba made in china bo ja nic nie widziałam i nie słyszałam :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy najlepsze telewizory! moze powinnas sobie nowy kupic, bo masz pszestarzale jakies wiadomosci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wrócę bo lecę do sklepu po telewizor nowej generacji :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie będę to wyrzucicie telewizor przez okno zrobicie to dla mnie :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady, bo dobre wiedomosci tam przekazuja, wiec trzeba sluchac! Lec dziewczyno, bo wszystkie Ci wykupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciałam i nie mają już powiedzieli mi że były takie trzy i wykupiły a te dziewczyny z kaffe były :P a dowiedziałam się czegoś że te wiadomości podawała Grażka i jej 2 wspólniczki :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj mnie nie było ,ale jestem na bieżąco co do mojego wpisu do tabelki to wpisałam termin @która była tak że od wtorku testy owu... i staranko zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która zaczyna przytulanko od przyszłego tygodnia może będziemy się dopingować albo wymieniać doświadczeniami:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Polusia, zadnego sprzatania, odpoczywaj i raz jeszcze odpoczywaj... Moja kolejna noc nienajgorsza, burzesz nie bolal :) Sylwinka o Tobie to mowia nawet na angielskich stacjach :) Dorka, cierpliwie czekaj, a zobaczysz ze sie oplaci :) Mery, le[oej bylo by gdybys podala w tabelce date spodziwanej, bo wtedy latwiej nam wzystkim sie orientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczynki Wy zamiast tu pisać o mojej ciąży i rozgadywać na kaffe to lepiej szykujcie mi wyprawką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade we wtorek na szkolenie z pracy i to akurat wtedy kiedy lekarz zaleciła dwa dni przerwy a potem juz w czwartek po przyjeździe mamy działać przez 5 dni z rzędu:) także dołanczam sie do starajacych w nast tyg od czwartku do poniedziałku,az bedziemy miec zakwasy, a wszystkie kijanki leniwe ujrzą światło dzienne:) Strasznie sie nastawiłam po tej wizycie u lekarza ,jeszce tylko mam w 29 dni zrobić poziom prolaktyny i czegoś tam. MAm nadz ze beda oki.Wspóczuje dziewczynom do ktorych przyszły @ wiem jak to jest , ja to sie normalnie prawie załamuje, udaje przed mężem dobry humor wtedy ale tak naprawde w środku to sie we mnie wszystko sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jzu nadzieje ze do nikogo juz @ nie przyjdzie :) i nie bedziemy musialy sie smucic :D Wlasnie ide na lampke wina z kumpelkami, wroce zrelaksowana i zaatakuje ukochaneg :) no i mam nadzie ze jutro mi sie buzka pokaze na tescie owu! Za reszte trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. przepraszam ale nie czytam was na biezaco bo nie mam jak, teraz czesto komputer okupuje moj 3 latek a ja spie:) bardzo senne jestem... co tam u was bo nie jestem na biezaco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. MERY27...............31.01...................3.......Wrze snia.....27....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......12...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........10...............06.08.2009............ . ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......10...............08.08.2009............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09........... .....21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? Asiaaaa.......9............16,08,2009................... ..22..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu wczoraj pisałyście, a ja już spałam :p Usnęłam zaraz jak zaczęłam oglądać \"Był sobie chłopiec\" :p Brzusio się uspokoił na razie :) Ale póki co leżę sobie. Dopiero koło 13 idziemy na obiadek do moich rodziców - mniam tuńczyk z marcheweczką i makaronek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wracam po długim czasie. Wczoraj miałam owulację... Staranka 2 dni przed owulacją były i w sama owulację. jak test owulacyjny pokazał 2 czerwone krechy to odczekałam 24 godziny i do dzieła :D Mam wielką nadzieję, ze coś z tego wyjdzie... Gniło mi się, ze robiłam test ciążowy, ale nie pamiętam jaki był wynik... Właśnie oglądam sobie \"opowieści o narodzinach\" na Zone Reality-polecam, leci kilka odcinków pod rząd :D Pozdrawiam was i od usłyszenia w dniu spodziewanej miesiączki czyli 25 stycznia:D Udanych staranek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×