Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

:P:P:P Kruszyna :P:P:P te języki oczywiście za stronke :P:D u mnie wczoraj też nic nie było, mąż chciał ale ja jestem twarda - co drugi dzien i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, powiem Ci że całkiem miło by było, gdyby się u mnie fasolinka rozgościła... :) Grażka - o Ty terrorystko! Tożto prawie jak znęcanie się nad chłopem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy od rana na nogach :p:p:p Ja za chwilkę idę na uczelnie po kartę egzaminacyjną :( Ale nie mogłam tu do was nie zajrzeć orzed wyjściem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś wyczytałam że od spermy powiększają się piersi a mój M mówi no to dalej bierzemy się do powiększania :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie sprosne juz od rana :) To lubie :) U mnie tez wczoraj juz nic, chyba sie na kilka dni wyszalelismy. Ja sie wczoraj paskudnie czulam, wiec nie chcialam sie zmuszac... w sumie moze powinnam, bo buzka wyszla w nd. No coz jak sie nie uda to bede wiedziala dlaczego :) Sylwinka, a o Tobie to nie moge przestac myslec! musi sie teraz udac! Jeszcze tylko kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a dzisiaj już lepiej się czujesz? Mam nadzieję, że się udało tym razem i bedziesz miec fasolkę :) Przecież plemniki mogą 3 dni czekać na swoją robote :) Mnie dzisiaj boli głowa ale mam nadzieję, że do wieczora przestanie :o Sylwinek ja też myśle ciągle o Tobie:) Ty musisz byc w ciązy i zarazisz nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj prawie się nie odzywam... Pracy dużo, głowa boli mnie bardzo... Ktoś mnie chyba zaraził :P Może mi niedługo przejdzie, bo skupić się nie mogę nad niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała wczoraj spojrzała na księżyc i mówi mamo zobacz tam babcia mieszka ta ze Słupcy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba za mało :P Dzisiaj nadrobie i jutro bede jak nowa :D Kruszyna bólem głowy zaraziła nas Dorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na listonoszke bo chyba dzisiaj przyniesie testy owulacyjne:) od poniedziałku bede testowac i czekac na królową owulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak :) Zapomniałam :) Sylwinek przyniesiesz mi śniadanie do łóżka jutro bo jak nie bede umiała wstac to umre z głodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nie umrzesz, bo my tu od rana serwujemy kanapki, kawkę, herbatkę itp :):):) A ja wczoraj piwo sobie wypiłam, po jednym mam dość, taka ekonomiczna jestem bo mało piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to tak jak ja :D oszczędne dziewczyny z nas :) po dwóch piwach nie wiem jak sie nazywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyniosę Ci dużą kanapkę i herbatkę z cytryną a na deser banana z bitą śmietaną :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna i Grażka to zawsze na szyi miejcie powieszone tabliczki z adresem to po 5 piwach będziecie wiedzieć jak się nazywacie :P ja to jedno wypije i już mi nie dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ją mam ją jest moja stronka :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kowalska, czy pani wie, ze moj maz to 300 procentowy impotent ? - 300 procentowy ? - Ano tak, Do wczoraj to on byl 100 procentowy, ale wczoraj spadl z drabiny, zlamal sobie palec i zebami odgryzl jezyk... Przychodzi syn i pyta się ojca: -Tatusiu a co lepiej zrobić, iść do wojska czy się hajtnąć? Na to ojciec: -No synuś, jak się hajtniesz to masz przesrane a jak pójdziesz do wojska to masz dwie opcje, albo pójdziesz na wojnę albo nie, jak nie pójdziesz synuś to masz przesrane a jak pójdziesz to masz dwie opcje, albo zginiesz albo przeżyjesz, jak przeżyjesz to masz przesrane, a jak zginiesz, to masz dwie opcje: albo zostawią cię na polu bitwy, albo zakopią pod jakimś drzewem, jak cię zostawią na polu bitwy to masz przesrane, a jak cię zakopią pod drzewem, to masz dwie opcje: albo cię wykopią, albo będziesz sobie tak rósł z tym drzewem i rósł, jak cię wykopią, to masz przesrane, a jak będziesz sobie tak rósł, to masz dwie opcje: albo cię przerobią na gazetę albo na blok, jak cie przerobią na blok to masz przesrane, a jak na gazetę to masz dwie opcje: albo ponownie przerobią cię na zeszyt albo na papier toaletowy, jak przerobią cię na zeszyt, to masz przesrane, a jak na papier toaletowy to masz dwie opcje: albo trafisz do męskiego kibla, albo do damskiego, jak trafisz do męskiego to masz przesrane, a jak trafisz do damskiego kibla, to masz dwie opcje: albo baba cię weźmie od tyłu, albo od przodu, jak cię weźmie synku od tyłu to masz przesrane, a jak od przodu to tak jak byś się hajtnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×