Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

egz-i jak masz wynik bety...stresuje sie pewnie tak jak TY i mimo wszystko zaciskam kciuki i przesylam skonczone 16 tygodniowe wiruski:) Alicja-my tu trzymamy kciuki wiec nie ma mowy o jakims niepowodzeniu!! U mnie na razie bez zmian rone na wadze i w brzusku...zmieniam sie z dnia na dzien...:) wczoraj skonczylam 16 tydzien...1 kwietnia wizytka i moze poznam plec maluszka, juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak tylko na chwilkę, aby do EGZ napisiać!!! EGZ a ja jednak czuję, że to ten CUD na który tyle czekacie!!! 🌻 Modlę się o to dla Was!!! :) U mnie w sumie wszystko po staremu... staż mam przedłużony do 25.04.2010r. i na tym ma być koniec, zatem złożyłam też podanie o przyjęcie do pracy w tejże firmie. Zobaczymy co los przyniesie...??? Po prostu mam mętlik w głowie totalny... Buziaki słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Z wynikiem bety odezwę się późnym wieczorem, bo odbieram wyniki po 17 a potem lecę od razu na wizyte kontrolną do mojego endokrynologa a potem jak zdążę chcę pójść na rekolekcje wielkopostne (nasz rekolekcjonista w tym roku jest naprawdę bardzo mądrym i charyzmatycznym człowiekiem i aż się chce słuchać tego co mówi bo naprawdę nie owija w bawełnę i to wszystko jakoś tak dociera, pomimo że samo kazanie trwa ponad godzine!), także odezwę się ok.21.Ale wiecie co jestem dziwnie spokojna, wiem że wynik będzie niestety nieciążowy.Po prostu to byłby za duży cud, a ja już tyle razy po głowie dostałam, tyle razy byłam rozczarowana że jakoś w tą niespodziankę nie chce mi się wierzyć. Tylko kurcze zaczynam się martwić dlaczego nie mam @..Poza tym wyniki tarczycowe mam kiepskie i wczoraj jak je odebrałam to się załamałam i byłam przekonana że nie mam @ przez to że mi się tarczya rozregulowała. Zawsze w miare mieściłam się w normie, co prawda czasem przy granicy ale nigdy poza normę nie wyszłam ( a leki na tarczycę biorę już 5 lat) a wczoraj jak zobaczyłam wynik TSH 0,15 (kiedy miesiąc wcześniej miałam 2,1) to się za głowę złapałam-norma jest od 0.4 do 4. I od razu sprawdziłam w necie co oznacza taki nagły spadek TSH i od razu na pierwszej stronie wyskoczyło mi że to objaw...wczesnej ciąży:) Nieźle co?:) Ale kiedy robiłam ten wynik to ta ciąża byłaby około 5dniowa więc baaaardzo wczesna. Także naprawdę nie nastawiam się, i przede wszystkim chce to wszytsko wyjaśnić. Malutka-cieszę się że się odezwałaś.Trzymam kciuki żeby udało się z pracą i żeby Ci przedłużyli umowę! Całusy! Nadzieja-jak ten czas leci, już wkrótce będziesz wiedziała kto Ci tam broi w brzuchu:) Super! A w ogóle jak się czujesz? Wyniki jakieś robiłaś? Mdłości chyba za dużych nie masz co?A jakieś inne dolegliwości są? Odżywiaj się zdrowo i dbaj o siebie! Buźka mamuśko!:) Miłego dnia kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Z wynikiem bety odezwę się późnym wieczorem, bo odbieram wyniki po 17 a potem lecę od razu na wizyte kontrolną do mojego endokrynologa a potem jak zdążę chcę pójść na rekolekcje wielkopostne (nasz rekolekcjonista w tym roku jest naprawdę bardzo mądrym i charyzmatycznym człowiekiem i aż się chce słuchać tego co mówi bo naprawdę nie owija w bawełnę i to wszystko jakoś tak dociera, pomimo że samo kazanie trwa ponad godzine!), także odezwę się ok.21.Ale wiecie co jestem dziwnie spokojna, wiem że wynik będzie niestety nieciążowy.Po prostu to byłby za duży cud, a ja już tyle razy po głowie dostałam, tyle razy byłam rozczarowana że jakoś w tą niespodziankę nie chce mi się wierzyć. Tylko kurcze zaczynam się martwić dlaczego nie mam @..Poza tym wyniki tarczycowe mam kiepskie i wczoraj jak je odebrałam to się załamałam i byłam przekonana że nie mam @ przez to że mi się tarczya rozregulowała. Zawsze w miare mieściłam się w normie, co prawda czasem przy granicy ale nigdy poza normę nie wyszłam ( a leki na tarczycę biorę już 5 lat) a wczoraj jak zobaczyłam wynik TSH 0,15 (kiedy miesiąc wcześniej miałam 2,1) to się za głowę złapałam-norma jest od 0.4 do 4. I od razu sprawdziłam w necie co oznacza taki nagły spadek TSH i od razu na pierwszej stronie wyskoczyło mi że to objaw...wczesnej ciąży:) Nieźle co?:) Ale kiedy robiłam ten wynik to ta ciąża byłaby około 5dniowa więc baaaardzo wczesna. Także naprawdę nie nastawiam się, i przede wszystkim chce to wszytsko wyjaśnić. Malutka-cieszę się że się odezwałaś.Trzymam kciuki żeby udało się z pracą i żeby Ci przedłużyli umowę! Całusy! Nadzieja-jak ten czas leci, już wkrótce będziesz wiedziała kto Ci tam broi w brzuchu:) Super! A w ogóle jak się czujesz? Wyniki jakieś robiłaś? Mdłości chyba za dużych nie masz co?A jakieś inne dolegliwości są? Odżywiaj się zdrowo i dbaj o siebie! Buźka mamuśko!:) Miłego dnia kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Z wynikiem bety odezwę się późnym wieczorem, bo odbieram wyniki po 17 a potem lecę od razu na wizyte kontrolną do mojego endokrynologa a potem jak zdążę chcę pójść na rekolekcje wielkopostne (nasz rekolekcjonista w tym roku jest naprawdę bardzo mądrym i charyzmatycznym człowiekiem i aż się chce słuchać tego co mówi bo naprawdę nie owija w bawełnę i to wszystko jakoś tak dociera, pomimo że samo kazanie trwa ponad godzine!), także odezwę się ok.21.Ale wiecie co jestem dziwnie spokojna, wiem że wynik będzie niestety nieciążowy.Po prostu to byłby za duży cud, a ja już tyle razy po głowie dostałam, tyle razy byłam rozczarowana że jakoś w tą niespodziankę nie chce mi się wierzyć. Tylko kurcze zaczynam się martwić dlaczego nie mam @..Poza tym wyniki tarczycowe mam kiepskie i wczoraj jak je odebrałam to się załamałam i byłam przekonana że nie mam @ przez to że mi się tarczya rozregulowała. Zawsze w miare mieściłam się w normie, co prawda czasem przy granicy ale nigdy poza normę nie wyszłam ( a leki na tarczycę biorę już 5 lat) a wczoraj jak zobaczyłam wynik TSH 0,15 (kiedy miesiąc wcześniej miałam 2,1) to się za głowę złapałam-norma jest od 0.4 do 4. I od razu sprawdziłam w necie co oznacza taki nagły spadek TSH i od razu na pierwszej stronie wyskoczyło mi że to objaw...wczesnej ciąży:) Nieźle co?:) Ale kiedy robiłam ten wynik to ta ciąża byłaby około 5dniowa więc baaaardzo wczesna. Także naprawdę nie nastawiam się, i przede wszystkim chce to wszytsko wyjaśnić. Malutka-cieszę się że się odezwałaś.Trzymam kciuki żeby udało się z pracą i żeby Ci przedłużyli umowę! Całusy! Nadzieja-jak ten czas leci, już wkrótce będziesz wiedziała kto Ci tam broi w brzuchu:) Super! A w ogóle jak się czujesz? Wyniki jakieś robiłaś? Mdłości chyba za dużych nie masz co?A jakieś inne dolegliwości są? Odżywiaj się zdrowo i dbaj o siebie! Buźka mamuśko!:) Miłego dnia kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, miałam probelm z wysłanie posta i aż trzy razy mi zapisało...ups :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
No witam kochani, wreszcie sie obudziliście i zaczeliście pisać. Egz ty to potrafisz dawać emocje i wzbudzać napięcie na topiku :) :) lae by było gdyby sie okazało ze to jest to!! Boże jak ja bym chciała zeby taki cud przytrafił sie własnie teraz tutaj. No ale wszystko sie dzis okarze. Oczywiście lepiej sie nie nakrecać. A co do twoich wyników tarczycowych no to mi wygląda na nadczynnośc tarczycy a to nie dobrze. Na szczęscie są odpowiednie leki na to. Nie wiem czy to cie pocieszy ale moja mama miała uaktywnienie nadczynnosci tarczycy własnie jak była ze mną w ciąży. Miała wycinany płat tarczycy.To prawda ze bywa tak ze ciąża jest jakby aktywatorem takich reakcji oczywiscie winą są hormony. Z drugiej strony fakt ze miałas in vitro mogło zachwiać twoja gospodarką hormonalna. Na szczęście jestes pod kontrola endokrynologa. Guziu-współczuje twojemu męzowi, migrena to straszne cholerstwo. Czynnikami ktore nasilają migrene sa m.in kawa, czekolada, zółty ser, czerwone wino, osty dźwięk, ostre światło. Pomyślcie o ćwiczeniach relaksacyjnych, akupunkturze, masażu. Często jest tak ze ból głowy nasila sie podczas stresu ale taz co dziwne moze pojawić sie kiedy własnie stes opadnie . Najlepiej udac sie do dobrego neurologa. Alicja no to do boju!!! nic sie nie bój, zazdroszcze ci ze to juz i ze jestes juz coraz bliżej powstania twoich małych istotek. a ja dzis dzwoniłam do mojego lekarza zeby ustalić ja ma przebiega moj protokół. Narazie zapisał sobie tylko ktory mam dzien cyklu i mam do niego zadzwonic w czwartek. wtedy mi powie kiedy mam dokładnie przyjąc zastrzyk z diphereliny i ew. kiedy rozpocznie sie stymulacja. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jednak niepotrzebnie robiłam wczoraj betę, właśnie zaczyna mi się @...Tzn.pojawiły się te plamienia.No niestety, to by było za piękne żeby było prawdziwe..Niby się nie nastawiałam a jednak troszę przykro jest..:( No trudno, trzeba zbierać siły na podejście czerwcowe w Bocianie. Teraz się tylko martwię że mi się cykl rozregulował po ivf tak jak Ince. No i jeszcze te złe wyniki tarczycowe. Wskazują teraz na nadczynność a wcześniej miałam zawsze wyniki wskazujące na niedoczynność, a jak brałam leki to w zasadzie wyniki były ok. Dobrze że idę dziś do endokrynologa-muszę dowiedzieć się co się dzieje. Odbiore wyniki bety ale to tylko formalność.No nic, trzeba próbować dalej... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Egz - kochana, ja jednak dalej trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - szkoda, ze to jednak nie ciaza, wiem jak to jest podswiadomie liczymy na cud a potem choc niby nie liczylysmy na nic to jednak boli, Sciskam mocno :) Nie martw sie ten szczesliwy dzien musi nadejsc i nadejdzie :) dzieki za slowa pocieszenia :) Alicja - trzymam kciuki za twoja stymulacjie no i za caly proces, moze juz w kwietniu bedziesz chodzic z fasolka w brzuszku :) tego ci zycze ! Wiesz juz kiedy mam pick up ? Dzieki za pamiec Guziu - mam nadzieje, ze wasze "turbulencje" zdrowotne to nic powaznego i wszystko szybciutko wroci do normy, bo przeciez zaraz wieselisko :) Pozdrawiam i dziekuje za cieple slowa :) Dosia - ty kolejna zaraz zaczniesz procedure, tym razem musi sie udac, przeciez to ma byc nasz szczesliwy rok !!! wiec nie moze byc inaczej jak tylko topikowy zlobek :) Trzymam kciuki :) Georgio - pozdrawiam was, przykro mi czytac, ze zona ma koplikacje z endo :( trzymam kciuki, zeby to cholersto dalo sie opanowac i zeby udalo sie wam zaciazyc, to musi byc szczesliwy rok, wiec wszystko dobrze sie skonczy, pozdrawiam :) Malutka - pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam za ciebie kciuki, zobaczysz wszystko bedzie dobrze, musi byc dobrze :) Staraj sie nie myslec o przeszlosci, przyszlosc jest duzo bardziej ciekawa zobaczysz :) Nadzieja - pozdrawiam Was, twoje malenstwo rosnie pewnie jakmna drozdzach:) Pochwal sie po wizycie czy to chlopczyk czy dziewczynka, masz jakies przeczucia ? Pozdrawiam wszystkie pozostale dziewczyny :) Co u mnie ? sama nie wiem, troche trudny czas, wiec wybaczcie, ze nie czesto sie udzielam. Tyle rzeczy na raz musze jakos ogarnac, ze sama nie wiem ... jak sie cos wyjasni w spr IVF to dam zanac. Mam obiecana pozyczke, ale nie chce nic mowic na pewno, bo nie chce zapeszac. Jutro mam spotkanie z lekarzem, zobaczymy co mi powie. Saro -pozdrawiam i mam nadzieje, ze jestes juz razem ze swoja coreczka :) szczesliwa mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wracam od lekarza. Wynik bety tak jak myślałam-0. Już jak jechałam po wynik @ się rozkręciła więc nie spodziewałam się innego.Ja już przestałam wierzyć że uda się naturalnie,za długo się staramy, już prawie 5 lat..więc w cuda nie wierzę. Jestem teraz nastawiona na białystok i bardzo liczę że nam tam pomogą. Byłam też u endokrynologa i okazało się że ten chwilowy spadek TSH to nic poważnego, najwazniejsze że FT4 mam w normie więc jest ok. Mam ciągle brać tą dawkę leku którą biorę już od dawna i która trzyma moją tarczycę w normie. Następna kontrola za 3 miesiące. No i ta moja endokrynolog, do której chodze od wielu lat i która zna moją historię i bardzo trzyma za nas kciuki, zasugerowała że może jednak trzeba będzie pomyśleć o komórce dawczyni...Ta chemia niestety bardzo odbiła się na moim organiźmie:( Przed chemią zaszłam dwa razy w ciążę praktycznie bez problemu tyle że nie były to prawidłowe ciąże.A po tej chemii staramy się regularnie co miesiąc już 2,5 roku i nic..:( Nie jest to łatwa decyzja,zobaczymy co powiedzą nam w Bocianie. Nie napiszę już nic więcej bo padam ze zmęczenia, dziś cały dzień mnie głowa bolała i marzę już tylko o wyrku. Dzięki że jesteście ze mną...Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Egz - bardzo mi przykro :( no ale dobrze, że przynajmniej te wyniki tarczycy to nic złego. Trzymaj się cieplutko, już nieługo czerwiec i będziesz dalej walczyć o swoje szczęście. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Wiesz co Egz, tak sobie mysle,ze jeżeli by (odpukać) okazało by sie ze twoje komórki beda niewłasciwe do rozwoju ciąży, to decyzja o komórce dawczyni moze nie jest taka zła. Wiesz ze my z mężem musieliśmy sie zdecydowac na taka opcję z tą różnica ze plemniczki sa od dawcy. Ale to ostatecznośc, puki co może nie trzeba bedzie sie na to decydować, ale może łatwiej ci bedzie z myślą ze istnieje jeszcze inna droga do upragnionego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
"masz dostęp do tego baardzo rzadkiego leku"? A to ciekawe (baardzo) Rośnie nam genialne pokolenie młodych pseudofarmaceutów! Dopiero szukałeś pracy: http://pruszczgdanski.olx.pl/apteka-praca-iid-17959212 a już kradniesz i wynosisz z apteki bardzo rzadkie leki i się na tym dorabiasz? Genialne! A może akurat tobie sprzedają ten lek jakimś cudnym trafem bez recepty? I masz go na pęczki? Zdradź proszę w jakiej aptece pracujesz, niech dziewczyny wiedzą przynajmniej z jakiego źródła kupują tak drogi lek? Żal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
Nie wążne w jakiej aptece pracuje ,ale gwarantuje Ci że lek jest autentyczny i wcale go nie kradne , tylko kilka opakowań kupiłem pelnopłatnie. pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
bez komentarza:O Zamiast bazować na ludzkim nieszczęściu i windować ceny napisz może gdzie sprzedają (legalnie, BEZ RECEPTY i pełnopłatnie) pregnyl??? Sama jestem bardzo ciekawa. Gdzie jest tak, że pacjentki go nie mogą dostać a początkujący aptekarz może sobie go ot tak kupić w celu rozprowadzania. A wiesz, że trzeba go przechowywać w niskich temperaturach? Jak zamierzasz go przesłać komuś na drugim krańcu Polski? W kopercie bąbelkowej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
wiem że tak go należy przechowywać. Szanowna Pani zapewniam Panią że ludzie mają większe problemy zdrowotne i gdyby chodziło tu ożycie ludzkie oddałbym go nawet za bombonierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
tak jasne, a ponieważ nie chodzi o żadną chorobę, ale o "fanaberię" jaką jest chęć posiadania dziecka, to skoro "napalone desperatki" są w stanie oddać wszystko za możliwość zajścia w ciążę, to niech bulą-prawda? Człowieku, to co proponujesz powinno być karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
Posiadanie tego leku nie jest karalne...A cz Pani należy do tych"desperatek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
niestety (dla Pana NIESTETY) nie jestem "desperatką" gotową zasilić Pana porftel. Ale wystarczająco długo starałam się o dziecko, aby rozumieć ile są w stanie zrobić kobiety (i ich faceci) aby osiągnąć wymarzony cel. Posiadanie pregnylu nie jest karalne, ale jego rozprowadzania (pomijam już to, że po tak lichwiarskich cenach) już chyba niespecjalnie jest legalne prawda? Nawet początkujący farmaceuta powinien wiedzieć co nieco o prawie farmaceutycznym! http://wiadomoscihandlowe.pl/content/view/16632/237/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorujcie takich ludzi
jak uczynny. Szkoda na nich jednego słowa. Zgłoszę jego posty do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorujcie takich ludzi
do "do uczynnego" - w jaki sposób namierzyłaś, że to on? nie znam się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
Szanowna Pani Jest owszem karalne, jednakże proszę mi wierzyć że znam kilka takich przybadków (nie chodzi tu akurat o Pregnyl) sądy nie podejmują się takich spraw -niska szkodliwość czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
jak namierzyłam? wklepałam w wyszukiwarkę jego nr telefonu i samo wyszło ogłoszenie, że szuka pracy. A jeżeli jest niska szkodliwość czynu i czujesz się w związku z tym bezkarny, to znaczy, że wolno Ci naginać i łamać prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
Szanowna Pani Każdy radzi sobie tak jak może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorujcie takich ludzi
A, podał numer telefonu, nie zauważyłam. Menda po prostu czuje się bezkarna, a moralną stroną sprawy się nie przejmuje. Za to "gorące pozdrowienia" dla "pań" hipokryta umie przesyłać :O Zgłosiłam posty do usunięcia, może znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynny
Szanowna Pani Przecież ja nikogo nie zmuszam do zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczynnego
jasne, ale dlaczego bazując na nieszczęściu par bezskutecznie walczących latami o dziecko? Miałbyś serce sprzedać po takiej cenie ów lek na przykład egz gdyby go potrzebowała i poszukiwała (egz sorrki, ale to tylko taki przykład), która jest po chemii, która stara się tyle lat o dziecko... Mam nadzieję chłopie, że Ci się kiedyś takie postępowanie odbije i wyjdzie bokiem! I że nigdy nie będziesz musiał płacić za lek, którego sam będziesz potrzebował potrójną cenę tylko dlatego że ktoś będzie próbował sobie "jakoś radzić". Świetnie rozpoczynasz własną karierę zawodową- pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×