Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

chcemy jak Pola będzie miała 9-10 miesiecy bo wiesz Dosiu...to moze potrwać i 5 lat, i moze nam zarodków zabraknąć i różnie może być a moje jajniki ostatnio kiepsko współpracowaly wiec czekac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka czasami warto pomyslec na zas ze wszystkim;) jeszcze masz mozliwosc bo masz zarodki, to skorzystac trzeba. a chyba z tego, co kojarze, to placi sie za trzymanie zarodkow, to po co czekac i dac im wecej w portfel;) a to prawda, ze panikara jestem!!!!:p w ogole musze powiedziec, ze wczoraj nie wzielam tabletki anty i od razu lepiej sie czulam...nie wiem, czy wspominalam o tym wczesniej, ale od tych tabletek piersi to mi wysadza:/ jest to taki bol i w ogole w pachwinach jakbym miala jakies zakwasy, jak ja nie cwicze. no i nie wzielam i powaznie lepiej:) takze chyba moje ostatnie opkawowanie z yasminelle. z tego, co kojarze to od kwietnia ja biore zeszlego roku, to calkiem mozliwe, ze mam jakies zaburzenia hormonalne. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja........
cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale może niektóre z was mnie pamiętają ;) Postanowiłam, tak jak Egz, podzielić sie z wami radosną nowiną. Jestem w ciąży :) Dzisiaj byłam na pierwszym usg i zobaczyłam moją kruszynkę. Tak sie złożyło, że robiłyśmy z Egz in vitro prawie równocześnie. Jej ciąża jest 5 dni "starsza" od mojej. Mam nadzieję, że ten rok 2013 będzie dla nas szczęsliwy, bo obie starałyśmy się o dziecko 7 lat. Asiulka - gratulacje z okazji urodzin Poli :) Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje:) fajnie poczytac, ze komus udalo sie:) trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie rzeczy to od razu papa mi sie uśmiecha :D Alicja pamietam cię dobrze-GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi32
EGZ dziękuję za odpowiedź, ja mam przygotowania podobne:) tylko mi niestety po m-cu brania biosteronu FSH nie chciało spaść:( dołączyłam zioła nr 3 ojca sroki podobno działają cuda, na bocianie jest dziewczyna która ostatnio miała dwie stymulacje i niestety nie było co transferować z powodu niskiej rezerwy jajnikowej, a na ziołach zaciążyła naturalnie w drugim cyklu picia.SZOK. Alicja- GRATULUJĘ!!!!!! Coś ten 2013 rok zapowiada się na szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja na szybko, akurat chłopacy śpią:) Moje wielkie gratulacje dla Egz, tak się cieszę, z całego serca, że Wam się udało, dr M jest cudowny:) Dla mnie Biały na zawsze pozostanie szczęśliwym miastem gdzie poczynają się dzieciątka:) Wiedziałam, że Ci się uda, u tego lekarza udaje się każdej:) I chciałam zgodzić się z Egz, że dbanie o siebie przed podejściem bardzo dużo daje. My też przed samym programem zaczęliśmy prowadzić dosyć mocno "higieniczny tryb życia" - jeśli można to tak nazwać. Zaczęłam biegać, schudłam trochę, i ogólnie poczułam się lepiej i zdrowiej. Przy całym tym staraniu, człowiek zapomina o sobie, a to ważne, aby czuć się dobrze, jeść zdrowo, żeby mieć tą świadomość, że dało się z siebie wszystko:) - ta świadomość bardzo pomaga. Egz bliźniaki to wyzwanie, mówię Ci, ale jak tak na nie patrzę, to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i mam nadzieję, że niedługo będę Cię pouczać co i jak:) Cieszę się, że jeszcze raz spróbowałaś, jesteś wielkim wsparciem dla wszystkich dziewczyn. Alicjo Ciebie też pamiętam i gratuję:) To wspaniała nowina:) Mam nadzieję, że ten rok będzie cudownym rokiem obfitującym w same ciąże i piękne narodziny:) Asiulka jestem pełna podziwu, że tak szybko decydujecie się na następne, nie boisz się, że uda się podwójnie? Spójrz na nas:) I wtedy będziesz miała mega roboty:) Dziewczyny podczytuję Was i życzę Wam wszystkiego najlepszego, postaram się więcej napisać następnym razem bo mi już jedno maleństwo zaczyna płakać:) U nas jakoś leci, troszkę jeden z chłopaków ma problemy z napięciem mięśniowym i biegam na rehabilitacje i masaże, a wtedy problem co z drugim dzieckiem, ale jakoś dajemy radę... Jak to w życiu, jeden to aniołek a drugi diabełek:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Alicja ja tez Cię pamiętam Gratuluje serdecznie i pozdrawiam. Bede trzymac kciuki za was obie z Egz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Alicja ja tez Cię pamiętam Gratuluje serdecznie i pozdrawiam. Bede trzymac kciuki za was obie z Egz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja kochana!!!! Gratulacje!!! Superowo!!! Czad ze hej wracajcie tu dziewczyny i piszcie na biezaco!!! Trolewna ja chce transfer jednego zarodka dlatego musze ostro pogadac z lekarzem...jakie sa procedury itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - co za wspaniala wiadomosc, poplakalam sie ze szczescia! Cudownie I to jeszcze podwojne szczescie:-) zycze ci kochana abysmy niedlugo wymienialy sie poradamy na temat wychowania blizniakow:-) bedzie dobrze, zycze twoim malenstwom duzo zdrowka, sciskam mocno wasza trojke,.trzymaj sie zdrowo. Maz musi pewnie skakac z radsci! Alicja- dziewczyno,co za wspaniala wiadomosc! Razem z Egz sprawilyscie, ze moja dzisiejsza deprecha zniknela bez sladu:-)tak sie ciesze, nie wiedzialam, ze teraz podchodzilas do ivf. Alu kochana zasluzylas na ta ciaze I ciesz sie kochana wszystko bedzie dobrze, zycze aby kruszynka zdrowo rosla. Wielki buziak I usciski:-) Pozdrawiam pozostale wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - co za wspaniala wiadomosc, poplakalam sie ze szczescia! Cudownie I to jeszcze podwojne szczescie:-) zycze ci kochana abysmy niedlugo wymienialy sie poradamy na temat wychowania blizniakow:-) bedzie dobrze, zycze twoim malenstwom duzo zdrowka, sciskam mocno wasza trojke,.trzymaj sie zdrowo. Maz musi pewnie skakac z radsci! Alicja- dziewczyno,co za wspaniala wiadomosc! Razem z Egz sprawilyscie, ze moja dzisiejsza deprecha zniknela bez sladu:-)tak sie ciesze, nie wiedzialam, ze teraz podchodzilas do ivf. Alu kochana zasluzylas na ta ciaze I ciesz sie kochana wszystko bedzie dobrze, zycze aby kruszynka zdrowo rosla. Wielki buziak I usciski:-) Pozdrawiam pozostale wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwac chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. jesteś - zaraz po Sarze -największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację któe moge przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłas, więc jestes kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę zeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdeznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniadze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie, z racji tego ze stało się coś dla mnie b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły postanowiłam się odezwać chyba po 1,5 roku. Egz30- Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Witajcie! z racji tego, ze stało się coś b. ważnego, tj. EGZ30 i ALICJA zaciążyły, postanowiłam sie odezwać po chyba 1,5 roku. Egz30 - Ty wiesz, jak ogromnie Ci gratuluję i zawsze wierzyłam ze się uda, tylko data była nieznana.. Ściskam Waszą trójkę z całych sił i wiem, ze tym razem wszystko będzie dobrze - nie ma innej opcji. Jesteś - zaraz po Sarze - największym wsparciem psychicznym dla starających się . Nie było tutaj większego. ogromnie się cieszę i wiem ze w tym nowym lepszym roku zostaniesz Matką na całego;) Alicjo- dla Ciebie również ogromne gratulację które mogę przekazać tą drogą! wiem ze było Ci b. ciężko i swoje tez przeszłaś, więc jesteś kolejnym dowodem ze nie można się poddawać! życzę żeby cała ciąża przebiegła spokojnie i żebyś mogła cieszyć się tym wspaniałym czasem! bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!! Staraczki - nie traćcie nadzieji, dopóki możecie, macie siły, pieniądze i zdrowie to walczcie, bo nagroda jest słodka i wynagradza na pewno wszystko. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja........
Dziewczyny, bardzo wam dziękuję z całego serca. Aż mi łzy w oczach staneły ze wzruszenia. Jesteście kochane :) Ja, oczywiście jestem bardzo szczęsliwa, ale ta radośc miesza się ze strachem, bo jestem dopiero na początku drogi i jeszcze kawał jej przede mną. Inka - wielkie buziaki dla ciebie. Jestem przekonana, że i na ciebie przyjdzie czas. I wtedy spełni się moje przeczucie, że my w trójkę (ja, Egz i ty) dobrniemy do celu w podobnym czasie. Trzymam mocno kciuki :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Alicja i dla Was najserdeczniejsze gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny podczytuję to forum od dawna i przyznam się szczerze, że z zapartym tchem czytałam wszystkie posty. EGZ - wierzyłam w Ciebie i wierzę, że donosisz ciążę i spełnisz swoje największe marzenie. SARA2009 - Twoja historia pokazała mi, że muszę walczyć do samego końca. Dziewczyny gratuluję Wam z całego serca, życzę Wam poprostu szczęścia. Niech Wasze trudności jakie musiałyście przejść w staraniu o maluszki, obrócą się teraz w same dobre chwile w Waszym życiu. Ponadto pozdrawiam wszystkie forumowiczki tego tematu i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brzoskwinka, stopkę niestety też masz bogatą :( masz hasimoto czy zwykłą niedoczynność? gdzie się leczysz? jakie są szanse na IUI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brzoskwinka, stopkę niestety też masz bogatą :( masz hasimoto czy zwykłą niedoczynność? gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła niedoczynność na podstawie wyników, miałam usg tarczycy i wszystko na szczęście jest dobrze akurat z jej fizyczną budową. Ale jak zauważyłaś stopka bogata, więc nie ma za bardzo się z czego cieszyć :( Bardzo prawdopodobne, że będę mieć za miesiąc IUI. Mam już za sobą 3 cykle po laparoskopii, wprawdzie nie monitorowane, ale miałam samoistne miesiączki, więc teoretycznie owulacja była (tak twierdzi lekarz, przed resekcją samoistnych miesiączek nie miałam wcale). Ostatniej miesiączki nie dostałam :( nie ma ciąży, jajniki chyba w tym cyklu odmówiły pracy. Mam wywołany okres proverą, obecny cykl będę monitorowana bez stymulacji i jeśli nie będzie efektów to następny będzie stymulowany, przygotowujący do IUI. Mojej pierwszej IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Alicja gratuluję :):), życzę ci spokojnej i bezproblemowej ciąży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mam kolezankę która przy jednym niedrożnym jajowodzie i po poronieniu zaszła w ciążę po pierwszym IUI zeby było zabawniej, chcieli drugie dziecko i mają już 7 IUI nieudanych...takze za pierwszym zarem łatwiej zaskoczy jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa polecam przed zabiegiem koniecznie ocejrzyjcie film z Jennifer Lopez "plan B" tak jest smiesznie przedstawiony zabieg IUI i u mnie dokładnie tak wesoło było za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×