Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Asiulka dzięki za odpowiedź, ja po in vitro to normalnie dotałam pierwszy okres i tez był bardzo obfity ale teraz ten pierwszy cykl po mi się wydłuża i już mnie to zaczyna wkurzać:) a tym że nie masz plamień to się nic nie przejmuj bo wcale ni muszą one wystąpić w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin27 jeszcze poczekam kilka dni może się coś rozkręci a jak nie to będę musiała zadzwonić może coś przepisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak zwykle cieszę się że jesteście...Tylko Wy potraficie mi przegadać do rozumu :) a w pierwszych dobach po transferze są jakieś sygnały które świadczą albo na tak albo na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- zaraz tam do Ciebie pojadę i dostaniesz klapsa! Przestań się denerwować, bo to wcale nie pomaga. Nie myśl o tym- co ma być to będzie! Ja znam mnóstwo ludzi którzy nawet nie wiedzą ,ze plamienie implantacyjne istnieje- jak pisałam,nie jest ono regułą. Dlatego nie myśl o tym i postaraj sie być dobrej myśli. Stres jest ostatnią rzeczą jakiej teraz potrzebujesz. Włącz sobie fajny filmik, zrób pyszną herbatkę z soczkiem malinowym i zapomnij o wszystkim co Cię martwi! Pamiętaj,ze każda kobieta jest inna i nie ma okreslonego schematu na wszystkie objawy. Buziaki dla Ciebie cieplutkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka u mnie w pierwszych dniach po transferze czułam się tradycyjnie jak na @:) Ale zaznaczam, że ogólnie czułam się do luftu:) Nakręcaj się pozytywnie, oglądaj miłe komedyjki i uprzyjemniaj sobie czas relaksując się i wyciszając:) Najważniejszy to spokój, pozytywne nastawienie i optymizm:) Chociaż wiadomo czasem reguły nie ma, ja jednak wierzę, że się uda i trzymam kciuki za dwie kreski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystal- hmmm, a może rzeczywiście zaciążyłaś naturalnie????? Ale byś miała piękny prezent na Mikołajki!! A nie czujesz się jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asilulka sygnałów nie wypatruj, czekaj spokojnie na test:) jeśli chodzi o fiołki to były ale ja tam w takie cuda nie wierze, po prostu rozregulowało mi się, mam nadzieje że wszystko wróci do normy w następnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin27 czuję że ta @ już się kręci gdzieś obok tylko nie może się zdecydować jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystal- ale jednak cuda się zdarzają i ja na pewno będę trzymała kciuki, żeby Tobie teraz się przytrafił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin27 dzięki:) cuda owszem zdarzają się tylko jakoś nigdy nie mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny! Z wielka radoscia powiadamiam,ze zaczely sie u mnie od wczoraj ciazowe mdlosci:) I chociaz nieprzyjemne to uczucie to jestem b.szczesliwa,bo to oznazca ze ciaza sie rozwija i z dnia na dzien coraz bardziej zaczyna do mnie docierac ze w koncu jestem w ciazy...:) oczywiscie odetchne troche dopiero po usg,ktorego juz nie moge sie doczekac:) mdlosci miaam caly wieczor i noc,prawie nie spalam,teraz rano znowu mnie mdli,ledwo wcisnelam kromke chleba z maslem a i tak stoi mi w gardle.do tego mam bolesne piersi i o rozmiar wieksze z czego maz b.zadowolony:) generalnie znosze te objawyz usmiehem-tyle lat na nie czekalam...:) Ale jak byscie mialy jakies dobre sposoby na mdlosci to chetnie skorzystam:) kaska59-gratulacje!!!:) a w ktorym dniu robilas bete? kiedy zamierzasz powtarzac? jeszcze raz gratuluje!!! trolewna-mam nadzieje,ze czujesz siejuz lepiej,bylas u lekarza? Przy lizniakah objawy ciazowe sa zwiekszone wiec stad pewnie to uczucie zmeczenia,wypoczywaj jak najwiecej! Super,ze masz juz za soba pierwszy trymestr:) asiulka-zgadzam sie z wszystkim tym co napisaly dziewczyny,oszczedny tryb zycia a przede wszystkim spokojna i zrelaksowana glowa! Staraj sie czyms zajac,zeby jak najmniej myslec o tym czy sie uda czy nie.Nie ma jednego sprawdonego spoobu na sukces-jednym dziewczynom udaje jak duzo leza a innym jak wracaja do pracy i maja zajeta glowe.Wiec sie nie stresuj,ze powinnas robic to czy tamto,rob to co wprawia Cie w dory nastroj i nastaw sie pozytywnie:) Codziennie wyobrazaj sobie ze sie udalo i jakie to cudowne uczucie:) ja tak robilam:) Aha,ja zadnej specjalnej diety nie przestzegalam,ale staralam sie jesc zdrowo,nie przesadzaj z tym bialkiem.Trzymam kciuki!!! tosia-mysle o Tobie,odezwij sie! Misia-przykro mi,ze synek ma klopoty z pluckami.ale on jest taki dzielny i silny (po rodzicach!),ze ze wszystkim sobie poradzi!:) A ile juz majaTowje dzieci?Jak corcia? Dziadkowie Wam pomagaja? Sciskam goraco cala Wasza rodzinke!:) Dosia-jak remont i powrot do pracy? Inka,Alicja,Guzia=tradyyjnie buziaki dla Was!:) witam nowe dziewczyny,mam nadzieje,ze jak najszybciej uda sie Wam splnic to najwieksze marzenie! Trzymam kciuki! calusy,milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też miałam zapytać o Tosię. Mam nadzieję ,ze wszystko u niej w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystal-mi po ivf tez bardzo @ sie opznila,ostalam 42 dnia a zwykle mam 26 dnioe cykle,jak za tydz nie dostaniesz to idz do gin,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz- słyszałam opinie, ze na mdłości jest dobry imbir ( w czystej postaci lub przetworach, jak ciastka cukierki itd). Podobno działa bardzo dobrze! Bardzo się cieszę, ze masz mdłości( i to nie jest złe życzenie, tylko oznacza, ze z maluchami wszystko ok!)) i objawy pełną parą! Super,że Wam się w końcu udało! Buziaki i pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te wszystkie bledy,chyba za szybko pisze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katrin! to wysle meza dzis pp jakies imbirowe pzysmaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz!!! no to zycze ci wielkiego pawia :) chociaż jeden trzeba by było zaliczyć :) :) bez obrazy :) ojejciu aż mam ochote cie przytulić. Jedz często w małych ilościach, nie odmawiaj sobie ciążowych zachcianek, unikaj potraw po których cię mdli. Z rana jak tylko wstaniesz sięgnij po krakersa wtedy mdłości sie nie rozkręcą. Ja miałam bardzo niewielkie mdłośći tylko od czasu do czasu, no ale każda z nas przechodzi ciążę inaczej. A co do mojej pracy to niestety się pochrzaniło wszystko i juz to jest nieaktualne i ma doła. Na szczęscie jestem w trakcie zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych po których mam szansę na dobrą, stałą pracę i dobrze płatną, ale musze jeszcze na to poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz spróbuj pić herbatkę imbirową, ssać pastylki imbirowe Lokomotiv (bezpieczne dla kobiet w ciąży) oraz przegryzać migdały , mi pomogło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja po transferze miałam tak wzdęty brzuch iż miałam wrażenie, że zaraz uniosę się w powietrze jak balon :P poza tym cały czas coś mnie kuło z boku jak na @. Grunt to pozytywne myślenie i zajęcie głowy czymś innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge tlyko czytac książek bo wtedy najbardziej myślę, ale jak gra TV i siedzę z laptopkiem to jest ok :) wiec wyglada na to że będę Was regularnie męczyć swoimi postami hehehe kocham Was i Waszą cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - żadnych krwawień ani plamień nie przywołuj, będzie wszystko dobrze, tak czuję :) egz - huuuuuraaaaaaaaaaaa :) w takim razie życzę jeszcze większych mdłości ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Egz codziennie zagladam zeby uslyszec nowosci od Ciebie. Suuuuuuper :):) Powodzenia dla innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×