Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Cze... Egz ja @ spodziewam sie na poczatku stycznia ale nie wiem kiedy sie organizm pozbiera.Po ostatniej stymulacji mialam 45 dniowe cykle. Dzis maz przywiezie mi wyniki badan immunologicznych.Ciekawe jak wyszly... Nadiewa pokaz sie bo juz sie troche martwimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wpadam do Was w przerwie między robieniem ryby po grecku i świątecznego bigosu:) Ryba wyszła ok a bigos przede mną,dostałam fajny przepis od koleżanki z pracy,więc mam nadzieje,ze jutro będzie wszystkim smakować na naszej wigilii dla przyjaciół:) A teraz do rzeczy:) Nadiewa,muszę Cię upomnieć kobitko droga-co to za ponure myśli?? Zamartwianie się nic nie da,a na pewno WSZYSTKO będzie dobrze więc zakazuję Ci mieć jakiekolwiek pesymistyczne wizje!To jest naprawde bardzo wczesna ciąża i zobaczenie serduszka tak wcześnie w dużej mierze zależy od sprawności lekarza i sprzętu. Tak więc głowa do góry :) Jako pierwsza z nas zaszłaś w ciążę i wierzę że zaczarowałaś ten topik:) Saro koniecznie daj znać jak wyszły badania...napisz ,będę czekać i tu zaglądać. Mam nadzieję,że @ szybko nadejdzie (chociaż w ogóle to życzę Ci żeby za jakiś czas nie przychodziła przez 9 m-cy!!) i że będziesz mogła zacząć kolejne starania. Jejku,tak bym chciała żeby ten nowy rok był dla nas wszystkich szczęsliwy... To uciekam do bigosu:) Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa zgadzam się z egz30!! Twoja ciąża jest bardzo, bardzo wczesna! i serduszka miało prawo jeszcze nie być!!! Saro jak wyniki ?? egz30 trzymam kciuki za Twoje IUI ;) U mnie nic nowego! przygotowania do Świąt! w między czasie staranka, a właśvciwie narazie seks dla czystej przyjemności, bo do owulki jeszcze parę dni! jakby się udało zaciążyć to mialabym prezent dla męża na jego urodziny, bo 10.01 mam termin @, a to dokładnie urodzinki mojego męża! i to ćwierć wiecze ;) Pozdrawiam!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa Kochana nie zamartwiaj się na zapas bo to i tak nic nie da a tym bardziej teraz jest to niewskazane. Nie Tobie jednej nie jest dane aby zobaczyć w 5 czy 6 tygodniu ciąży serce dziecka. Wiele kobiet musi czekać do 8 tygodnia. Ja wierzę że wszystko będzie dobrze i że to będą najwspanialsze święta. Wiem że TY i tak będziesz miała swoje złe myśli ale trzeba sobie samemu mówić np. \"to jest za wczesna ciąża i dlatego nic nie widać\" czy \"Eh niemądra jestem po co ja się zamartwiam\" Trzeba żyć nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit,to widzę że my mamy podobne cykle,tzn w tym samym czasie,bo ja też do owulacji mam jeszcze parę dni i też ok.8-10 I będę nie czekać na @ :) Ale próbujemy już teraz,kto wie co się wydarzy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tylko na chwilke.Niestety nie mam jeszcze wynikow bo ponoc zabraklo im odczynnikow...Zaczynaja mnie wk....ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam dziś u ginki! mam 3 piękne pęcherzyki. jutro mam dostać zastrzyk na ich pęknięcie, bo w tamtym cyklu same nie pękły! no i mamy się starać, starać i jeszcze raz starać! zaczynając od dziś, kończąc w czwartek ;) mój mąz się cieszy, ja trochę gorzej, bo cztery dni z rzędu to dla mnie dużo ;) no, ale czego się nie robi dla dzidziolka! egz a jak Twoja wizyta ?? Sara 😡 brak mi słów! co to za labolatorium bez odczynników 😠 Resztę serdecznie pozdrawiam i już dziś życzę Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ale miałam dzisiaj dzień, ufff..Praktycznie od 7 do 17 siedziałam dzis w klinice u swojego lekarza (dobrze że nie musiałam dziś być w pracy!) Rano robiłam badanie hormonów a potem na 10 wizyta kontrolna u gina i na usg okazało się że IUI ma być dziś i to w miare szybko ( a zaplanowana była dopiero na środę na 14 dc, dziś mam 12 dc). Mam 2 okazałe pęcherzyki:) cieszę się bo poprzednio miałam tylko 1, dostałam też dziś zastrzyk (pregnyl) na ich pęknięcie. Gin kazał szybko sprowadzać męza z pract,ale kurcze teraz w tych korkach przedświątecznych to wcale nie było takie proste,więc przyjechał na tyle późno że mój lekarz musiał już wyjść i IUI zrobił mi inny lekarz po południu. Ale kurcze przez to że myśleliśmy że IUI bęzie w środę nie mieliśmy praktycznie żadnej abstynencji,tzn,lekarz zawsze karze powstrzymywać się przez 2-3 dni a my wczoraj wieczorem się staraliśmy sami o dziecko:) i przerwa była tylko 12godzin i niestety przez to żołnierzyki były dość słabej jakości i były problemy z ich płynnością,po prostu miały za mało czasu na odbudowanie się:( Kurcze martwie się tym, ale mam nadzieje,że będzie ok.A może akurat udało nam się wczoraj począć potomstwo bez żadnych ingerencji?:) Oby tak było!!!!! Teraz muszę iść w środe (24 XII) na usg sprawdzić czy pecherzyki pękły i powiedzą mi kiedy mam zacząć brać luteine. No i czekanie do ok.8 I na nie przyjście @. Ale wiecie co,IUI robiła mi babka lekarz i myślałam że kobieta to będzie bardziej delikatna w badaniu i wykonywaniu zabiegu ale kurcze zrobiła to tak boleśnie że aż mi łzy w oczach stanęły.Kurka,tak jakby nie było kobietą i nie wiedziała że trzeba delikatanie się z ciałem obchodzić. No ale po raz pierwszy pozwolono mi poleżeć po IUI ok.30min,może to coś pomogło. Jak tam sobie leżałam to modliłam się żeby tym razem się udało...Eh.. Gawit-bardzo się cieszę że urosły Ci aż 3 pecherzyki:) To masz już naparwdę bardzo dużą szansę że się uda!!:) Trzymam kciuki!Będziemy w tym samym czasie się testować:) A starać będziecie się w święta,więc wypoczęciu,w pogodnym nastroju..Bedzie dobrze!:) Sara-pisz jak wyniki!!! Nadiewa-co u Ciebie???? Trzymam kciuki za jutrzejsze USG,obyś dostała najpiękniejszy prezent na swoje urodziny!!!!!Na pewno się denerwujesz ale będzie dobrze:) Czekam na relację! To ściskam wszystkich,pa,pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy i składnię ale piszę w wyrku i jakoś mi tak ręka ucieka:)Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 to będziemy razem testowały! mam nadzieję, że obu nam się uda i 2009 zacznie się dla nas szczęśliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. No widze ze starania na pelnych obrotach:) Egz, gawit pieknie sie spisujecie:)Bardzo mocno trzymam za Was kciuki.Ale Wam fajnie... Nadiewa STO LAT ,STO LAT NIECH ZYJE,ZYJE NAM,STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!!! Kochana z okazji urodzin zycze Ci przede wszystkim zdrowego dzidziusia,poza tym duzo szczescia,pieniedzy wora,zero trosk i zmartwien oraz spelnienia wszystkich marzen!!! Ps.czekamy na dobre wiesci! A WAM WSZYSTKIM MOJE KOCHANE TOPOWICZKI CHCE JUZ DZIS ZYCZYC ZDROWYCH,POGODNYCH,SZCZESLIWYCH ORAZ OWOCNYCH:) SWIAT BOZEGO NARODZENIA .MOZE ZA ROK O TEJ PORZE SPOTKAMY SIE TU WSZYSTKIE Z MALUCHAMI NA REKU BO PRZECIEZ WIEKSZOSC Z NAS TUTAJ, MA TYLKO TO JEDNO MARZENIE... WESOLYCH SWIAT!!! FAJNIE ZE WAS MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również idąc za przykładem naszej kochanej Sary dołączam się do życzeń:) Nadiewa- chyba nie muszę mówić czego Ci życzę z okazji urodzin.. tego byś za rok o tej porze spędzała święta w powiększonej rodzinie:) Jestem przekonana,że tak właśnie będzie!!!!!Czekam na newsy po wizycie! A Wam wszystkim kochane dziewczyny i sobie również życzę wytrwałości i siły w dążeniu do realizacji naszych marzeń, żebyśmy za jakiś czas rozmawiały już tylko o pieluchach,kaszkach i smoczkach:) Żebyśmy po tych wszystkich trudach cieszyły się ze swoich zdrowych, wspaniałych dzieci! WESOŁYCH RODZINNYCH ŚWIĄT!!!!!!!! Ściskam i całuję wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączam do zyczeń! nadiewa kochana życzę Ci tego samego co dziewczynki!!!! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A Wam moje kochane Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli dużo śniegu napada. Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa,wiem że swietujesz urodziny ale ja tu sie caly czas denerwuje jak bylo dzis na Twoim USG??? Było już słychać serduszko?????????? Oderwij się na chwile od tortu urodzinowego i napisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa- super że wszystko zmierza w dobrym kierunku:) Cieszę się i trzymam za nas wszystkich kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa tak sie ciesze!!!Widzisz wszystko sie uklada:)Bardzo jestem szczesliwa z Twojego powodu:) A ja znow nie moge spac:( Musialam tu przyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa tak się cieszę!!! normalnie az mi łezki lecą!!! kochana super!!!!!!!!!!!!!! serduszko bije to i zarodek tam jest! na bank!!! jest dobrze! ❤️ Jeszcze raz dziewczynki Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ja tylko na chwilke,chciałam tylko napisać że dziś byłam na wizycie u gina i na usg wyszło że pęcherzyki pękły po IUI więc jest ok:) Teraz czekam z niecierpliwością i nadzieją... Buziaki świąteczne dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 to zaciskam mocno paluszki! My już po kolacji leży objedzeni ;) wybieramy się na Pasterkę! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 i jak ? masz jakieś przeczucia ? jejku ja to bym już test chciała robić! a tak bardzo boję się rozczarowania! nie chcę się nakręcać! eh jak ja wytrzymam do 10.01 ?? pozdrawiam dziewczyny! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Jak tam po świętach? Ja jakieś 3 kg grubsza..:) Cieszę się że już zacznie się wkrótce nowy rok,ten obecny nie był dla mnie zbyt dobry, liczę że w Nowym Roku wszystkie spełnimy swoje największe marzenie.... Gawit-ja nie mam żadnych przeczuć..też boję się nastawić zbyt pozytywnie żeby się nie rozczarować. Nie wiem jak to będzie, bo chociaż miałam 2 pęcherzyki to niestety nasienie mojego M nie było tym razem zbyt dobre i nie mieliśmy nawet kiedy poprawić i samemu się postarać bo po IUI od razu wyjeżdzaliśmy i w gościach nie bylo sposobności na staranka.Więc nie wiem naprawde, nie mam żadnych objawów tylko dziś bardzo bolał mnie lewy jajnik,praktycznie przez 2 godz dość mocno mnie bolało, myślałam nawet że to wyrostek ale mama mnie uspokoiła że to nie w ty miejscu:) Trzeba było uważać na biologii:) Ja mogę testować już mniej więcej od 6 do 8 stycznia-tak powiedział lekarz. Jejku,jak ja bym chciała żeby się udało tym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę tego wszystkim oczekującym!:) Sara-co u Ciebie? @ przyszła? Nadiewa-piękne miałaś święta co?:) Zaczęły się już jakies objawy? Piszcie dziewczyny! Pozdrawiam ,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyslali mi wyniki badań... Tak zle jeszcze nie bylo,kosmiczny interferon...:( Super prezent na NOWY ROK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad 2006
saro...nie zalamuj sie...uwierz mi,ze wiele zalezy od twego nastawienia,od twojej wiar!!!!!!!Uda sie rozumiesz????? Staralam sie o dziecko kilka lat...potem badania...diagnoza:Niedrozne jajniki..cysty na jajnikach..u meza brak ruchomych plemnikow..masakra jednym slowe:(zalamalam sie kiedy nasze ostatnie pieniadze poszly na kolejny 4 juz zabieg in vitro...zalamka totalna..kiedy zrobilam test...negatywny. Zaczelam szalec..malo nie doszlo do rozwodu!!!!! terapia malzenska pomogla..uswiadomilismy sobie,ze damy rade..nawet bez dziecka...po kilu latach chcialam adoptowac szkraba..udalo sie:)zamieszkal z nami 18 miesieczny Bronus:):)oszalalam na jego punkcie:) po 7 miesiacach od przybycia Broncia..okazalo sie ,ze jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam pojecia jak i co...zawsze kochalismy sie bez zabezpieczenia....a tu nagle taka rewelacja!!!!!!!!!!!! Dzis mamy piekna dwojeczke:) Zycze tobie i twojemu mezowi spelnienia marzen!!!!!!!!!Pamieyaj..wiara czyni cuda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
Witam wszystkie dziewczyny. Czytam was czasami, ale postanowiłam napisać bo moj mąż też nie ma w nasieniu plemników. Zdecydowaliśmy się na inseminację nasieniem dawcy, nie miałam żadnych obiekcji. Dwie inseminacje się nie powiodły, mimo że ja jestem zdrowa. W międzyczasie zgłosiliśmy się do ośrodka adopcyjnego. Myśleliśmy też o in vitro. KIedy miałam dzwonić do ginekologa, zadzwoniono z ośrodka adopcyjnego. Dziś jesteśmy rodzicami trzymiesięcznego chłopczyka. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara-bardzo mi przykro z powodu tych badań:( A co na ten temat mówi lekarz? Chociaż pewnie jeszcze nie miałaś kiedy z nim porozmawiać... Ale tak jak piszą dziewczyny-trzeba mieć nadzieję!!! Ja sobie ciągle to powtarzam od 3 lat..Ale kurcze dziś znowu z tą nadzieją krucho bo znowu pojawiły się delikatne plamienia:( Co prawda bardzo lekkie,ale jednak..Tak jak po poprzedniej IUI też parę dni przed @ miałam te plamienia,może to jeszcze nic straconego,ale nie wiem,boje sie że znowu nic z tego nie wyszło:( Miałam wyrzuty sumienia bo wczoraj na imprezie sylwestrowej może niepotrzebnie tańczyłam (ale ja uwielbiam bawić się z moim mężem,z przyjaciółmi,impreza była super,wypiłam tylko 1 lampkę wina więc chyba nie mogłam zaszkodzić,zresztą przecież nie mogę siedzieć cały czas w domu i się zamartwiać ) Eh...jeśli się nie uda to podchodzę do 3 IUI,ale jak sobie pomyśle że znowu trzeba biegać czasem dwa razy dziennie do lekarza,robić wyniki,USG,znowu te tabletki.. to mi łzy napływają:( No nic to,trzeba brać się w garść i walczyć dalej.MUSI SIĘ UDAĆ W TYM ROKU!!!!! Nie ma innej opcji i ni dopuszczam do siebie mysli że może być inaczej!!!!!!!!! Kurcze, są 365 dni w roku no to chyba którys z nich MUSI być szczęśliwy!!!!!!!!!! Tego życzę nam wszystkim z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gawit-a jak u Ciebie? Masz jakieś przeczucia,objawy?? Nadiewa-jak się czujesz???? Nic się nie odzywasz, wszystko ok?? Pozdrawiam wszystkich i życzę spełnienia marzeń, radości,zdrowia i cudownego macierzyństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "mama listopad 2006" I "Paoli"-dzięki że napisałyście, jejku zawsze sobie myślę jakie to niesprawiedliwe i trudne że czasem ludzie muszą tyle przejść i wycierpieć żeby doczekać się maleństwa..Ale fajnie że już jesteście mamami:) Pozdrawiam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa-nia martw się na zapas!!! Nie bój się o ten kaszel,jak ciąza jest zdrowa to byle kaszel jej nie zaszkodzi. A jak bedziesz u gina to poproś żeby przepisał Ci jakies leki na ten kaszel. Jesli chodzi o ząb to kurcze szkoda ze Cie akurat teraz zaczął boleć, mam nadzieje,ze mówiłas dentyscie o ciąży, żeby wybrał lżejsze znieczulenie, a z tego co wiem to ze wszytskich leków przeciwbólowych to apap nie jest taki straszny dla ciązy. A jesli chodzi o te mdłości to nie wiem, może pojawiły sie tylko na chwile żeby Cie przygotować na większe mdłości które zaraz mogą nadejść:) Wiesz, taka cisza przed burzą hormonalną:) Na pewno wszytsko będzie dobrze i jeszcze bedziesz żałować ze te mdłosci masz,niektóre kobeity nie mają ich cała ciąze i wszytsko jest ok. Także głowa do góry, daj znać jak po wizycie, dla mnie 6 to te ż trudna data bo będę chyba robic test wtedy... Nadiewa a Ty mialas jakies plamienia po drugiej IUI, takie zabarwione na rózowo? Bo ja mam upławy w takim wlasnie różowym odcieniu, boje sie ze to oznanak nadchodzącej @:( Tfu,tfu oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×