Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imflyinghigh

CIĄŻAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?????!!

Polecane posty

uprawiałam petting z chlopakiem w dni płodne,bylismy w ubraniach on chyba nie dotykal siebie bo mial jeansy teraz czekam na miesiaczke ma przyjsc za pare dni boje sie bola mnie piersi a jedna piers jest bardziej powiekszona i wyczuwam w niej jakies gródki a w drugiej jest wszystko okej brzuch mnie strasznie boli i mam stan podgoraczkowy:( boje sie okropnie prosze poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choruje na jakas psychoze.. po pettingu poszlam do łazienki i musiałamm sie wypłukacc prysznicem!! nie wiem co mam robicc zeby tak nei bylo bo strasznie sie boje i tego czy jest mozliwe zaplodnienie bo mogl miec cos na palcach i tego ze choruje na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_
nie jesteś w ciąży..... chyba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acdesss
na drugi raz bierz do geby i zagryz chlebem, to przynajmniej będziesz najedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie jeśli twój partner nie dostykał swojego penisa w ogóle to nie mógł przenieść nasienia do twojej pochwy. więc w ciąży nie jesteś, a jak się będziesz aż tak stresować to nerwicy dostaniesz. o opózniających się miesiączkach z tego powodu nie wspomnę. Nie piszesz ile masz lat, ale moja rada jest taka: idz do ginekologa i poproś o tabletki antykoncepcyjne i przestaniesz się tak stresować. Wtedy nawet jeśli dojdzie do przeniesienia spermy to szanse na zapłodnienie będa prawie żadne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×