Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkab

jestem przerazona i smutna bo wysylam te CV

Polecane posty

Gość kasienkab

chodze na te rozmowy i mam wrazenie, ze wiekszosc jest dla pozoru a zaprosili mnie z ciekawosci i bo sie wydalam sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialem ale po 15 rozmowie dostalem prace ( szczegół ze znow jej nie mam ). czasem tosciema ale czasem naprawde szukaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
juz itych ludzi nie trawie , tych od rekrutacji, wiesz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsi sa rekruterzy ci to mysla ze pana boga za nogi chwycili. czasy sa szmatławe , stanowiska szmatławe , rekrutacja ma wiele etapów na byle jakie stanowiska jakby premiera szukali. wielka sciema i zadęcie . polska wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasadnicze pytanie jakie
kończyliście kierunki ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz szczytem głupoty jest nazywanie stanowisk w sposob sugerujacy co innego niz sie za tym kryje np.: konsultant telesprzedaży = akwizytor (telemarketer). robią ludziom wode z mozgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechec ona
ja tez :( ja sie juz w ogole zniechecilam :( nie potrafie siebie 'sprzedac' nie potrafie mowic o tym bo z gory wydaje mi sie to glupie i zlaosne a do tego mam poczucie jakby to byl jakis cyrk, przeciez i tak poprzednik powie mi co mam robic i bede tak robic, co ja mam mu mowic, z espiewam, tancze i zongluje w tym samym czasie, biegam na rzesach a stopami parze kawe skoro i tak robota wyjdzie w praniu i wiele rzeczy bedzie tak jak chce to pracodawca miec zalatwione :/ chore :O za kazdym zawsze potrafilam sie wstawic, wszystko dla innych zalatwic, zawsze wydawalo mi sie, z epowinnam byla zostac adwokatem bo naprawde bylam dobra w takich rzeczach ale jezeli idzie o mnie to klapa :O mam ochote wstac i powiedziec potencjalnemu pracodawcy by przestal sciemniac i zachowywac sie jak na jakims amerykanskim filmiku o prowadzeniu firmy i niech mnie zatrudni to sie przekona o tym jaka jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy sprzedaz telefoniczna ma cos wspolnego z konsultowaniem czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ja tez od poltorej tygodnia szukam pracy:( jeszcze zadnej rozmowy nie mialam w ty czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankama
u mnie była dzis kolezanka i mówi że była na 3 i za każdym razem babka wkłada do wielkiej teki jej cv a w tej tece już ponad 40 zgłoszen ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tanczysz do muzyki jaka ci zagraja albo pracy nie znajdziesz . co do kierunkow nie ma to znaczenia jakie bo dzisiaj mgr = magazynier , poza tym cos sie studiuje bo to przyszlosciowy kierunek a potem okazuje sie po 5 latach ze juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hankama --- to co ze tyle zgloszen, tez jak chodzilem mieli cala mase CV a w koncu dostalem prace . wazne jest zeby firma podchodzila powaznie don tego a nie sciemniala bo i tak znajomego maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasadnicze pytanie jakie
Justa - czyli kończyłaś tę hybrydę ZiIP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasadnicze pytanie jakie
rewq - jak kierunek nie ma znaczenia?? Przecież informatyk, budowlaniec czy bankowiec z wykształcenia ma o wiele większą szanse na pracę niż np. historyk itd.....Ponadto jeśli aplikujesz do nie swojej branży to wystarczy osoba z wykształceniem kierunkowym i będzie bardzo cięzko ją przebić - nie zapominaj, że dziś pełno uczelni publicznych i prywatnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak ... ale ja nie patrze w ten sposob. zreszta wykształcenie kierunkowe mozna miec ale mozna miec 0 doswiadczenia. i co wtedy daje ten kierunek. ja startuje na stanowiska w ktorych niekoniecznie wazne jest to co sie studiowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
tak, ja mam taki lapidarny styl wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapierniczam do fizycznej roboty niedługo ale zamierzam nadal szukac czegos innego . grunt to sie nie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
ja nie dalabym rady pracowac ciezko fizycznie :o:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
podziwiam Cie rewq:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , ale czasem trzeba .... ale wiesz praca na popoludniu wiec do 13 moge słac CV i sie umawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
a ja żaluje ze nie urodzilam sie facetem, facet teraz i bez matury moze zarabiaz w pracy od poniedz do piatku od 7 do 15 az 3000 tys. miesiecznie - przyklad kolegi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
montaz rusztowań (pensja+premia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
drugi remontowal lazienke i kuchnie znajomej- 7000 zarobił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×