Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mam

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ? ... cd.

Polecane posty

Gość kawa01
W takim razie zapraszam do oceny ubrań sprzedawanych w naszym sklepe internetowym. www.ubraniaxxl.pl. Ubrania poczodzą z duńskich i angielskich kolekcji, oczywiście wszystkie nowe i z metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmodyxxl
Serdecznie zapraszam wszystkie Panie i dziewczyny do naszego sklepu internetowego z modą damską xxl (rozmiary 46-62). Sklep dostępny pod adresem www.sklep.salonmodyxxl.pl Gorąco polecam tuniki. Tylko w naszym sklepie jakaś nowość co 2 tygodnie, a ceny prosto od producenta Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaalllo
halo nie ma tutaj nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpexsiarkaa
ja kupuje w lumpexie:) jedyny "sklep" w ktorym jest przewaga większych ubrań nad mniejszymi.a czasami można znalesc rewelacyjne rzeczy wystarczy dobrze poszukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takkkk
zgadzam sie z kolezanką u góryy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takkkk
lubie chodzic na takie poszukiwania.bo czasem znajduje naprawde super rzecz za marne grosze;) ale czesto tez kupuje na allegro na aukcjach czekam az sie koncza i czasem sie trafia za male poieniazki cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłaszamm
zgłaszam sie tez jestem XXL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeee
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tersaz to nwet
w necie jest duzo sklepów dla puszystych,ale niestety duzo osób zarabia na tym interesie bo ceny są kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdea ja
pisze na tamtym temacie a tu widze ze nowy ciąg dalszy jest ale fajnie;) kobietki łaczmy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne sa te ciuchy
jak mozna doprowadzic sie do takiego stanu, żeby musieć cooś takiego na siebioe zakładać żal mi Was bardzo grubaski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
wiesz niektórzy maja rózne choroby,albo genetycznie ze szczupli nie mogą być... a poza tym ehh grubsze kobiety są czasem ładniejsze bardziej pewne siebie i sexowniejsze niz te szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne sa te ciuchy
jasne :) 99% grubasów to schorowane ale mega seksowne i pwene siebie laski... I super ubrane, oczywiscie :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz sa madrzejsi
ale zalezy tez na jaki przedział wiekowy patrzymy.. bo zapewne masz na mysli kobiety po 50 które maja kilka dzieci,po kazdej ciązy cos zostało itd.. nie miozna tego uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zgodze ze chore
Przecież zdrowy umysłowo człowiek nie doprowadzi sie dobrowolnie do rozmiaru 44 o wiekszych nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne są te ciuchy
ciąze i wiek nie mają nic wspolnego z otyłością, to wina niedbalstwa osoby zainteresowanej... Nie mówię tu o chorych, ale ich jest zaledwie garstka... a już gadanie że jest sie genetycznie obciązonym i skazanym na bycie tucznikiem rozkłada mnie na łopatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez sa
rózne sytuacje zyciowe.ok nie mowe o tych co na własne zyczenie tak wygladaja bo musza jesc i sa leniwi,ale naprawde kazda taka osoba to osobny i inny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne są te ciuchy
Jakie sytuacje życiowe tłumaczą u kobiety wagę 80-90 kg? Ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znamm
kobiety które są wysokie umiesnione i waza 80 kg i sa szczupłe.. nie sa grube i spokojnie nosza rozmiar L czasem XL..ale wygladaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne są te ciuchy
proszę Cie.... szczupła 80 - cio kilogramowa kobieta :):):):) Chyba że ma 196 cm wzrostu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne są te ciuchy
a po drugie szczupła kobieta w rozmiarze large lub extra large... ktoś tu sobie przeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
famili wez spadaj z tymi szmatami z lumpeksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaskaaaaaaa
ciucholandy i allegro to jest do\bra rzecz i ciuchy nawet o polowe tansze niz w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terasz jaaa...
ok...dziewczyny, mloda nie jestem, szczupla tez nie, ale te ciuchy to dla pan po 70-siątce. Zblizam sie do 50, a nie zalozyłabym tego! Ale..ale...chcialam Wam, drogie puszyste panie (ja tez, rozmiar 46!) przypomniec, a byc może powiedziec o czyms niezwykle waznym. Otóż: najpierw koniecznie ustalcie jaki typ figury macie, a potem szukajcie odpowiednich fasonów. Wiem co mówie, bo od jakiegos czasu nosze rzeczy odpowiednie dla mojej figury i przezywam szok....rozmiar mam nadal ten sam, ale strój nowy mnie odmłodził. Pewnie zlożyło sie na to odmlodzenie kilka czynników, przede wszystkiom nie, jak zawsze, chęc ukrycia się pod zwalami materialów. Zmienilam styl....na odpowiedni do mojej figury, skróciłam spódniczki, podwyzszyłam obcasy i czuje sie lepiej. Na stronach internetowych jest wiele sugestii, namawiam Panie. I niech szczuple kobiety nam wymawiają (delikatnie mówiąc) nasze kg....niewazne. kazdy jest tak jaki jest. Najwazniejsze zeby mógł się czuc ciut lepiej we wlasnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×