Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mam

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ? ... cd.

Polecane posty

Gość trzydziestka na karku
hmmmpiszecie że dla młodych szukacie ubran a potem ze to dla dziewczyn po 30-tce.... ja się czuje młodo a na karku mam trzydziestke także wy tez zastanówcie się co piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Nikt nikogo niechcial w ten sposob urazic ale skoro my mamy po 20lat a pokazuja nam ciuchy w ktorych nasze mamy by nie chodzily to idzie sie wkurzyc!!!A po 30 chodzilo o wiekszosc ni o wszystkich!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Nawet problemy z czytaniem ze zrozumieniem... zaczynam poważnie wątpić w inteligencję naszego narodu.... :/ Napisałam jasno, że PEWNIE panią po 30 ROKU ŻYCIA spodobają się te ciuchy. Ja jestem dużo przez 30 i MNIE SIE NIE PODOBAJĄ. Nie wiem czy mam po chińsku napisać, żeby można to było lepiej zrozumieć :/ Gawwwd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
No do 30 to sa osoby jeszcze takie młodsze po prostu, później sie mówi że 30 to juz koniec świata dla kobiet więc tak się przyjęło ;) A poza tym po 30 może być równie dobrze kolo 40 czy 50 ... a nie konkretnie przedział 30-39 , więc po co się czepiać słowek ? Nie chodziło o konkretne osoby, 30stki często ubierają się poważniej z racji zawodu/stanowiska, dzieci i często ze wzgledu na wiek, nie twierdze ze to dobrze, ale w pewnym wieku bluzy z misiami, dwa warkoczyki i kolorowe podkolanówki wyglądają śmiesznie ;) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfdmyuktgijh
Rinek, w KappAhlu wcale nie musi być drogo!! Mam tam kartę stałego klienta, która upoważnia mnie do korzystania z wielu promocji. I tak - w ubiegłym tygodniu miałam upust 20% od odzieży już przecenionej (o 20, 30%), z jesiennej kolekcji (powoli wchodzi zimowa), więc w efekcie za dżinsy (początkowa cena 199zł) zapłaciłam 100zł, za koszulkę (89 zł) zapłaciłam 49 zł, a za koszulkę (79 zł) 39 zł, czyli w sumie - 190 zł za trzy świetne rzeczy. Dzinsy są ładnie dopasowane, nie biodrówki, tylko wysokie, więc brzuch się nie "wylewa" i wygląda się zgrabniej, a koszulki są z koronkami - podobne widziałam w czwartek w nowym "Bingo!". Więc wiesz - nie trzeba tracić kosmicznych pieniędzy na ładne, markowe ubrania:) spróbuj się tylko postarać o tę kartę stałego klienta i zostaw im swój nr tel. komórkowego:) co tydzień dostaję smsa z nową ofertą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfdmyuktgijh
Aha, mam 26 lat :) a przytyłam po lekach... jeszcze dwa lata temu nosiłam rozmiar 38... teraz 44, ale nie przeszkadza mi to:) ważne, że w końcu jestem zdrowa:) wolę być gruba i zdrowa, niż chuda i chora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
U mnie niedawno otwarli KappAhla. Nie mam na razie karty stałego klienta. Słyszałam, że rozdawali je w dniu otwarcia. :/:/ Jeżeli bym miała karte to na pewno lepiej opłacałoby się tam robić zakupy. Tylko jak teraz by ją zdobyć ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 1
Ale karte można wyrobić w każdej chwili - po prostu mówisz przy kasie i od razu masz zniżkę chyba 20-25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Poważnie? Będę musiała się wybrać do tego sklepu w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 1
Tzn ta zniżka nie jest na stałe tylko przy pierwszym zakupie na 1 rzecz - wtedy opłaca się np. kupić kurtke czy płaszcz. Ale potem często wysyłają smsy i oferty do domu ze zniżkami (np. 25%zniżki na jeden artykuł damski) 20% zniżki na przecenioną kolekcję itp. wiec nawet jeśli od razu masz tylko 1 zniżkę to potem się opłaca. Ale karte stałego klienta pokazuj przy każdym zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam rozmiar42/44 i bardzo często kupuje w H&M A jeśli ktos zaglada do Sosnowca to w miejscu dawnego NOMI ( przy dworcu Sosnowec Południowy) jest fajny ciucholand i większe rozmiary tez są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Jeśli chodzi o H&M to czasem zdarzają się tam większe rozmiary, jednakże tamten styl nie bardzo przypada mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Ja lubie H&M ale trzeba trafić na cos fajnego, z resztą jak wszędzie :P A ja odkryłam u siebie 3 świetne butiki takie włoskie itp. sa ciuchy we wszystkich rozmiarach jakie mogą być i jest tanio chyba :P np. bluzy sa do 70 zł rozmiar 52 ! spodnie do 150 złotych itp. i ładne. Zrobiłam niezłe zakupy :P az się pochwalę ;) Jeansy takie rurkowate za 149 zł, z grubego jeansu, bluza w kratę za 99, tunika za 80 zł, torebka taka gigant ze skóry nat. za 130 zł Poszukajcie u siebie takich butików, na pierwszy rzut oka wydają się super drogie, albo że nie ma rozmiarów, ale warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxlka
c&m są duze rozmiary i ciuszki nawet nawet mam 18 lat i sie tam ubieram ;d;daq co do cen to trzeba chodzic co jakis czas bo czasem sie bardzo tanio trafia ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
'tez mam' a jakie są nazwy tych butików? Może u mnie się podobne znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecą liścei lecą
tylko się nie śmiejcie - najwięcej ubrań udaje mi sie kupić u zaprzyjaźnionej pani na osiedlowym targowisku. Jest tam taki butik z ubraniami dla kobiet puszystych, ciuszki ładne i za przystępne ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
no w takich butikach sa najfajniejsze rzeczy, naprawdę ;) wiesz co Rinek nazwy są np. Butik włoski, Thalia a ten trzeci też butik coś tam było ;p aaa i jeszcze odkryłam dziś sklepik Moda Włoska, jest troche droższy ale jakościowo widziałam pierwsza klasa, i pojedyncze ubrania praktycznie. U mnie takie sklepiki sa bardziej na uboczach, niż w ścislym centrum, a wyglądają na takie super drogie, a jeden na tandetny, ale warto zawsze wejść i się rozejrzeć ;) Bo jest tez taki sklep gdzie żadnych marek znanych nie ma, właśnie coś pod ubrania z włoch, francji belgii itp. w wygladzie są starszne, jakieś świecidełka, cekiny, lampasy, normalnie choinki byście tak nie ubrały ;p a ceny ... jeansy z cekinami od 350 w góre, bluzka od 200, kurtki od 500 itp. dlatego byłam troche zrażona co do butików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka Pileczka
Mam pewnien problem, szukam dosc eleganckiego garnituru, zalezy mi na tym, zeby byly spodnie a nie spodnica (wiem, ze bedzie ciezko :P). Myslicie, ze taki w 'wiekszym' rozmiarze bedzie dobrze wygladal? http://cgi.ebay.pl/Made-in-Italy-sexy-TAILLEUR-NERO-taglia-XXXL-Nuovo-m303_W0QQitemZ390004243022QQcmdZViewItem?hash=item390004243022&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399 Nie wiem, czy nie za krotka troche ta marynarka... Juz kupowalam na eBayu i bylam zadowolona, ale najczesciej to byly zwykle bluzki, spodnie a tutaj to jednak wiekszy wydatek. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka Pileczka
Mam pewnien problem, szukam dosc eleganckiego garnituru, zalezy mi na tym, zeby byly spodnie a nie spodnica (wiem, ze bedzie ciezko :P). Myslicie, ze taki w 'wiekszym' rozmiarze bedzie dobrze wygladal? http://cgi.ebay.pl/Made-in-Italy-sexy-TAILLEUR-NERO-taglia-XXXL-Nuovo-m303_W0QQitemZ390004243022QQcmdZViewItem?hash=item390004243022&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399 Nie wiem, czy nie za krotka troche ta marynarka... Juz kupowalam na eBayu i bylam zadowolona, ale najczesciej to byly zwykle bluzki, spodnie a tutaj to jednak wiekszy wydatek. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Wydaje mi się, że ta marynareczka trochę jest za krótka i może pogrubiać. Jeżeli masz szerokie biodra to może to nieciekawie wyglądać :/ Na allegro widziałam kilka ciekawych garniturków ze spodniami w dużych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo.....
tez mam a skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnakolada
A ja jednak wolę eBay - ceny są porównywalne a czasem nawet niższe, za to wybór ogromny i - mam wrażenie - ciuchy lepszej jakości i po prostu... ładniejsze, nawet w moim rozmiarze XXXL ;) Zobaczcie: sukienka kopertowa http://cgi.ebay.pl/festliches-Kleid-schwarz-weiss-Gr-50-XXXL-NEU-OVP-TOLL_W0QQitemZ280279990494QQcmdZViewItem?hash=item280279990494&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 długi kardigan http://cgi.ebay.pl/STAR-LOOK-XXL-CARDIGAN-LONG-STRICKJACKE-BRAUN-38-9571_W0QQitemZ110304784453QQcmdZViewItem?hash=item110304784453&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 seksowna tuniczka dla pani z atrybutami! http://cgi.ebay.pl/USA-Neckholder-Tunika-weinrot-44-46-Jaeckchen-NEU-XXL_W0QQitemZ380075649693QQcmdZViewItem?hash=item380075649693&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 Lubię tam robić zakupy, bo czuję się, jak prawdziwa kobieta, a nie jak dużo ciałka omotane w jakiś blady worek. Trochę odwagi, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Wszystko pięknie ładnie ale ceny nie sa aż takie niskie na koniec` licytacji a zresztą doliczjąc koszta przesyłki wychodzi nam cena ciuchów u nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeżeli jesteście zainteresowane, to mam do sprzedania sukienkę w rozmiarze 18 (bodajże wychodzi jak XXl-XXXL). Cała wykonana z jedwabiu w kolorze ecru, ramiączka granatowe, odcinana pod biustem. Bardzo ładna- delikatna i romantyczna. Były chłopak kupił mojej siostrze- jednak przeliczył się z rozmiarem. Ani razu nie noszona. Jeżeli któraś byłaby zainteresowana, to podajcie maila- wyślę fotki i dokładne wymiary. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się może ktoś z Was gdzie można kupić ładne i seksowne gorsety w większych rozmiarach i co najważniejsze na naprawdę duży biust? Tylko nie jakieś wyszczuplające ani broń Boże pomniejszające piersi. Mam duży (niezależnie od wagi jaka akurat mam, a ponieważ się odchudzam więc same wiecie jak to z rozmiarami bywa :P)i mam zamiar go eksponować a nie ukrywać :) A przy okazji, ja mam 30 lat (podobno wyglądam na sporo mniej) i zapewniam że ubieram się o wiele bardziej młodzieżowo niż niektóre sporo młodsze niż ja. To kwestia osobowości, a nie kalendarza. Tak więc nie chcę się czepiać, ale stwierdzenie że dla tych po 30 jest trochę krzywdzące. A przy okazji: Tez mam---> jakie są wymiary tej kurteczki, bo z rozmiarówką to bardzo różnie bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus91
Świetne te ciuchy na ebayu ale ile kosztuje wysyłka.A może któraś podpowie gdziekupić fajną dużą kurtkę.Aha zazdroszczę wam sklepów np.C&A H&M ja mieszkam w małej dziurze i niestety nie mam co liczyć na takie zbytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neit ja troche nie rozumiem
piszesz, ze ubierasz sie bardziej mlodziezowo niz dziewczyny mlodse od Ciebie a wykazujesz zainteresowanie kurtka, ktorej nawet moja matka by nie ubrala, bo choc ubiera sie stosownie dowieku to modnie i niebabciowato. kurtka jest straszna po prostu i kojarzy mi sie tpowo z workowata odzieża dla grubasów (wybaczcie, le w tego typu kurtkach widuje tylko kobiety w wieku emerytalnym/grube) :o fason, wzór - masakra. jesli chodzi o gorsety to zajrzyj na lobby biusciastych, tam znajdziesz adresy sklepow stacjonarnych i internetowych. chociaz w przypadku tego typu bielizny lizylabym bardziej na internetowe i i zagraniczne. swoja droga smieszy mnie troche to narzekanie na brak modnych ubran dla mlodych kobiet. chcialam otowrzyc sklep internetowy i zrobilam male badanie rynku na allegro. jakie efekty? w przypadku ubran w duzych rozmiarach najwieksza popularnoscia cieszyly sie: -rzeczy tak naprawde niemodne, mozna powiedziec ze pospolite i uniwersalne od lat (nie mylic z pojeciem naprawde kalsycznych ubran) -kompletnie nienadajce sie dla xxlek - te dwie ktore rozbieraja UK (nie pamietam jak sie nazywaja) pewnie by zawalu dostaly -nudne. Sklep nadal planuje otwirzyc ale z odzieza wnormalnych rozmiarach a plus size okazjonalnie. polki ogolem maja problem z moda i wlasnym stylem. i nie mam tu na myslimody ulicznej czyli w przypadku naszegokraju ataku klonow. niestety szczuple osoby nie zawsze maja odwage ubrac sie inaczej a co dopiero xxlki, ktore czesto gesto boja sie na siebie zwracac uwage.a nie oplaca sie sprowadzac sztuk kilku. interesuje sie moda i marzy mi sie sklep, w ktorym praca bedzie zabawa i przyjemnoscia. w przypadku plus size niestety nie ma to wiekszej racji bytu... i zeby nie bylo, klania sie rozmiar 46-48 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×