Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mam

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ? ... cd.

Polecane posty

Gość Rinek
ładne te saszki. chciałabym takie tylko czarne :P Ostatnio mój lekarz przepisał mi tabletki Tialorid, które niby mają mi usprawnić pracę nerek. Chodzę siusiu max 3 razy dziennie, więc wydaje mi się, że te opuchnięcia to właśnie od nerek mogą być głównie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
No to na bank od nerek masz popuchnięte nogi, mam nadzieję że Ci pomoże ten lek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Dzieki :* A wracając do tematu ubrań to w jakich kolorach się najlepiej czujecie? Ja muszę przyznać, że najlepiej czuję się w czerni. Jakoś tak już z przyzwyczajenia. Jest to "bezpieczny" kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Ja bardzo lubie rózowy i czerwony w tych kolorach sie dobrze czuje :) sa pogodne tak jak ja :) (chodzi mi o bluzki) a spodnie to raczej ciemniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Hmm, ja w czerni, fiolecie, czerwieni, szarym, zielonym i nawet białym ;) ale zależy co, ale czerń to tak na 100 % ;) Hmm a ja chciałam się Was spytać jak sie obcinacie ? nie umiem dobrać sobie odpowiedniej fryzur, twarz mam taką raczej szczuplejszą ale ramiona szersze i tak ostatnio odkryłam ze długie włosy, takie proste do polowy pleców powiedzmy, poszerzają i skracaja starsznie, więc myslałam o czyms krótszym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Co do fryzur to ja od 16 roku życia nie wiem co to gumka do włosów bo obcinam sie na krótko co chwile zmieniam fryzurke ale non stop krótkie włoski i w takich sie najlepiej czuje :) Zreszta jestem szalona i lubie szlone fryzurki ;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Ja mam fryzurke podobna do Rihanny. Z tyłu mam krótsze włosy które symetrycznie się wydłużają ku przodowi mniej wiecej tak: http://www.nickkcapress.com/2007KCA/img/photos/Rihanna_OC_max.jpg http://i7.photobucket.com/albums/y279/NrllAless/blog/mine/rihanna-haircut-4.jpg Moja fryzura tym się różni od tej od Rihanny, że ja mam grzywkę asymetryczną (to znaczy taką na ukos), blond włosy no i odrobinę dłuższe włosy. Podoba mi się ta fryzura, bo z przodu wyszczupla buzie, a z tyłu włosy mi nie opadają na ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
kurcze fajne ;) właśnie chciałabym cos max. za ramiona lekko i jakąś grzyweczke hmm i jakbym miała jeszcze blond włosy ;) a mam ciemne rude/średni brąz tak chyba najlepiej opisac ;p Nad krótkimi tez kiedyś myslałam i jakoś z fantazją wystrzyżone i wytapirowane ale chyba nigdy się nie odważę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfdmyuktgijh
Ja najbardziej lubie bezowy, jasny szary, rozowy i brazowy:) lubie nosic dzinsy i kolorowa gore, moja ukochana marynarka jest zielona, to tzw. zielen chirurgiczna;) czyli blada, jakby sprana, bardzo jasna:) lubie rozne sprane turkusy, itp. Utarlo sie, ze grube osoby chodza w czarnym, granatowym lub brazowym, a ja sie ubieram ciagle w rozne jasne kolory - i wiecie co, chyba dlatego ludzie mi daja na oko mniej kilo niz mam;) bo to lamie stereotyp i dziala troche na zasadzie: skoro gruba nosi kolorowe szmatki, to moze nie jest gruba;) pisalam juz wczesniej, ze lubie ciuchy z kappahla, maja bardzo ladne kolorki, ale fajne rzeczy sa tez w esprit:) moja ukochana rozowa koszulke mam wlasnie od nich:) co do fryzury: nosze wlosy za ramiona, prawie do lopatek, blond (pasemka). Generalnie w wygladzie chodzi mi o to, zeby sprawiac wrazenie osoby bardzo sympatycznej, a nie szczuplej. Szczuplosc nie jest dla mnie priorytetem. No i co? Niedawno w pracy rzucilam haslo, ze sie odchudzam, bo mnie necono cukierkami do kawy i uslyszalam od mojej superszczuplej szefowej, ze po co? bo przeciez ladnie wygladam i nawet jesli mam te cala nadwage, to ona ladnie sie rozklada i jej nie widac:) a mam 15 kilo za duzo!! :) to byl dla mnie duzy komplement, spontaniczny i szczery, a w dodatku od chudzielca:) jestem przekonana, ze gdybym chodzila w ciemnych, wielkich ciuchach i z nosem na kwinte, moja waga o wiele bardziej rzucalaby sie w oczy:) tak wiec dziewczyny, glowa do gory:) damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ja i tylko ja
co do kolorów to warto pamiętać o tym że kolory muszą pasować do karnacji. Ja jestem tzw \"zima\" wiec w każdych pastelach czy przydymionych kolorach wyglądam ohydnie. Natomiast ostre zimne kolory czerwony, żółty, zielony itp. są super. Więc tu chodzi o coś więcej niż kolor. Wogóle mam wrażenie, że dziewczyny puszyste mało dbają o siebie. Nie chcę nikogo urazić, ale to co widzę na ulicy mnie przeraża. Dużo szczuplejsze dziewczyny ode mnie (mam rozmiar 54!) chodzą w bardzo obcisłych rzeczach, w których widać KAŻDĄ fałdę i to jest zwyczajnie nieestetyczne. Ja nie noszę worków - ale noszę dopasowane ubrania w MOIM rozmiarze a nie dopasowane ubrania w rozmiarze, który fajnie by mieć. Dodatkowo tak mało dziewczyn dba o dłonie, włosy (przetłuszczone strąki) czy o dobry makijaż. I powiem tak. Przez to że jesteśmy coby nie mówić grube zwracamy na siebie uwagę. Więc przynajmniej umyjmy głowę, zróbmy super makijaż itp. To dużo daje :)) Kiedyś nie chodziłam do fryzjera czy kosmetyczki bo było mi wstyd że jestem gruba. Teraz uważam że stawiam przed nimi wyzwanie :) Obecnie mam super fryzurę - asymetria kolorowe zielone pasemka świetnie ścięte. I wszyscy patrzą na twarz a nie na tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libvgdlwerio
UP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaczuuuszkaaa
JEŻELI CHODZI O MNIE TO OSTATNIO ZNALAZŁAM NOWY, FAJNY SKLEP Z CIUCHAMI MARKOWYMI (2BIZZ,ICHI,DNY,CULTURE,NEXT..RESZTY NIE PAMIETAM ALE NAPRAWDE JEST ICH DUZO;P) DUZY WYBOR UBRAN KTORE MNIE INTERESUJA CZYLI W ROZMIARACH XXL, ALE TAKZE TYCH MALYCH- NAWET SA ROZMIARY 32,34 !!!!! KUPILAM SOBIE SWETEREK SUKIENKE I SPODNIE, WSZYSTKO PORZADNE I NAPRAWDE SLICZNE!OCZYWISCIE TAKZE OGROMNA ILOSC UBRAN MESKICH(SPODNIE,SWETRY,MARYNARKI I PELNO KOSZUL I KOSZULEK! MOJ PUSZYTY MAZ WRESZCIE ZNALAZL COS DLA SIEBIE;)) SKLEP ZNAJDUJE SIE NA ULICY ZEROMSKIEGO 24C A WEJSCIE JEST OD STRONY ZATORZANKI. NAPRAWDE POLCEAM, MYSLE ZE KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE W BARDZO PRZYSTEPNYCH CENACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaczuuuszkaaa
JEŻELI CHODZI O MNIE TO OSTATNIO ZNALAZŁAM NOWY, FAJNY SKLEP Z CIUCHAMI MARKOWYMI (2BIZZ,ICHI,DNY,CULTURE,NEXT..RESZTY NIE PAMIETAM ALE NAPRAWDE JEST ICH DUZO;P) DUZY WYBOR UBRAN KTORE MNIE INTERESUJA CZYLI W ROZMIARACH XXL, ALE TAKZE TYCH MALYCH- NAWET SA ROZMIARY 32,34 !!!!! KUPILAM SOBIE SWETEREK SUKIENKE I SPODNIE, WSZYSTKO PORZADNE I NAPRAWDE SLICZNE!OCZYWISCIE TAKZE OGROMNA ILOSC UBRAN MESKICH(SPODNIE,SWETRY,MARYNARKI I PELNO KOSZUL I KOSZULEK! MOJ PUSZYTY MAZ WRESZCIE ZNALAZL COS DLA SIEBIE SKLEP ZNAJDUJE SIE NA ULICY ZEROMSKIEGO 24C A WEJSCIE JEST OD STRONY ZATORZANKI. NAPRAWDE POLCEAM, MYSLE ZE KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE W BARDZO PRZYSTEPNYCH CENACH! SKLEP JEST W OLSZTYNIE ! BO ZAPOMNIALAM DODAC;D OLSZTYN ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Do "kaaaczuuuszkaaa": domyślam się,że chodzi Ci o sklep z używanymi ciuszkami???Skoro znasz atrakcje Zatorzanki i okolic to pewnie wiesz,że od Żeromskiego masz jeszcze 2 sklepy : outlet Grenada (czy coś podobnego) z nowymi rzeczami oraz z używanymi i nowymi (koło sklepu z butami i torebkami).W Grenadzie bywają ubrania Zizzi,Zay Next itp. ale nie jest tego wiele i trzeba regularnie wpadać,żeby coś upolować.Właścicielka sama nie wie,co przywiezie z kolejnej wyprawy po ubranka. No i oczywiście Fatałaszek nad Biedronką na Jagiellońskiej. Dziewczyny z okolic Białegostoku albo te,co czasem bywają w Białym powinny wiedzieć,że w Galerii Alfa w Białym jest sklep KappAhl i C&A.Białostoczanki pewnie już tam były.Ja się tam na pewno wybiorę,bo mój mężuś jest z B-stoku i w tym roku pewnie też Boże Narodzenie u teściów w B.Już się cieszę na myśl,że sobie poszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaczuuuszkaaa
Nie;D to jest sklep z zupelnie nowymi ciuchami! On jest nowy jakos od tego tygodnia dopiero...UK OUTLET sie nazywa ;> nowe i markowe ciuchy;) sprawdz i sama sie przekonasz ja tam jutro sie wybieram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy_co_zrobiddd
w gnieznie jest super taki sklep, bo ciuchy nie dosc ze xxl,xxxl to jeszcze bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
zapraszam Was serdecznie do mojego sklepu: www.gendai.pl Mamy różne ciuchy, w różnych rozmiarach - większych też. Poza tym wiele naszych sukienek możemy uszyć pod wskazane wymiary. Zachęcam też do zaglądania na nasze aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6337080 Staramy się zawsze mieć ubrania w większych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
"Kaaaczuuuszkooo",byłam w tym UK outlet i kupiłam białą bluzkę koszulową South,taką klasyczną (do bezrękawników,żakietów itp.),jakie są teraz bardzo poszukiwane i zapłaciłam 34 zł!!!Do tego bluzka 2Biz za 39 zł.Super cenki,nie?Może i Ty byłaś ok.12.00 ,bo wspominałaś,że się dzisiaj wybierasz.Jeśli znasz niedaleko od Zatorza inne tego typu sklepy,to daj namiary.Na Jaroty to raczej nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaczuuuszkaaa
Ja bylam troszke pozniej i znalazlam taka sliczna tunike!! I kosztowala mnie 29pln smieszna cena po prostu! Slyszalam od pani ktora tam pracuje ze na dniach bedzie dostawa ale i tak sie nie moglam powstrzymac od kupienia jej bo jesli cudna! Moze wybiore sie tam teraz w sobote wiec jakby co do zobaczonenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaczuuuszkaaa
a sklepu innego narazie nie widzialam, jak cos na pewno dam znac, poki co ten jest moim ulubionym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala2224444
Polecam nowy sklep odziez-damska.otwarte24.pl Ciągle dorzucają nowe ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWA01
www.ubraniaxxl.pl zapraszamy do naszego sklepu internetowego , na aukcje Allegro oraz odbiorców hurtowych do naszej hurtowni, Ciekawe ubrania dla młodych aktywnych kobiet, w rewelacyjnych cenach. Jeżeli jesteście z Lublina lub okolic zapraszamy do naszej siedziby gdzie możecie wcześniej ubrania przymierzyć , obejrzeć zanim zdecydujecie się na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa9942
przeczytałam cały temat od początku do końca jestem pełna podziwu mam 15 lat i jestem otyłą osoba :( i nigdzie nie mogę dobrać ciuchów jeśli ktoś jeszcze czyta te forum proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z kupnem ubrań w moim rozmiarze 44-46-48 w zależności od marki:O. Najczęściej kupuję w ciuchach, bo tam taniej. Niedawno odkryłam w moim miasteczku sklep z dużymi rozmiarami, ale dość drogi. Za bluzeczkę z krótkim rękawkiem dałam 60zł, za sukienkę z przeceny 90zł:O. Do C&A czy H&M mam kawałek drogi, poza tym musiałabym się wybrać na zakupy z dzieciaczkami i mężem, co odpada. Dlatego zamierzam powrócić do tego, co kochałam robić od dziecka, a co zaniechałam po urodzeniu dzieci - zabieram się do szycia:D:D:D Co prawda szyję, ale już nie dla siebie, tylko dla dzieci. Naszywam łaty na kolana, szyję stroje na bale i występy, skracam przykrótkie spodnie na rybaczki;) Ale wciąż nałogowo kupuję Burdy z wykrojami i teraz postanowiłam zrobić z nich użytek. Uszyję coś dla siebie i tylko dla siebie! Na początek letnią sukienkę do kolan i jakąś zwiewną tunikę:D Zaraz będę przeglądać wykroje. Jeśli któraś z Was ma maszynę lub dostęp do niej, to niech też spróbuje coś uszyć. To nic trudnego, ja jestem samoukiem, nikt nigdy mi nie pokazał jak się szyje, uczyłam się na własnych błędach. Potem pojawiła się w kiosku Burda z wykrojami i szycie stało się proste:). To ja idę przeglądać wykroje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rin89
Gość pełna_szafa
Zapraszam do mojego nowego sklepu www.pelnaszafa.com.pl Sama mam problemy z nadwagą i wiem jak trudno znaleźć coś modnego szczególnie młodej dziewczynie o obfitszych kształtach. Mam nadzieję, że uda mi się przełamać syndrom bluzki-worka na kartofle i bawełnianych gaci w kwiaty :) Sklep się rozwija więc zapraszam jak najczęściej i czekam na uwagi i sugestie. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×