Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez mam

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ? ... cd.

Polecane posty

Gość tez mam
Zgodzę się, tam trzeba natrafić na coś fajnego i jeszcze najlepiej na przecenie :P Dostałam wczoraj na urodziny od mamy kurteczkę skórzaną Bon'a Parte taką zieloną, troszke pastelową w rozmiarze 48/50/52 ale kupiłam sobie wcześniej szarą i w sumie mam już trzecią ale zielony to nie mój kolor :P więc może któraś chce kupić ? Nie mam jak oddać bo nie u mnie kupowana. http://www.speedyshare.com/913486664.html kolor jaśniejszy niż na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Całkiem ładna ta kurtka. Gdybym wiedziała wcześniej to bym może się na nią skusiła, jednak w zeszłym tygodniu kupiłam sobie już dwie kurtki i teraz marzy mi się tylko jeszcze płaszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Ładna no ale niestety sama mam 2 kurtki i płaszcz ale popytam wśród znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
może ktos inny się skusi ;) kurcze tez mi sie podoba, ale mam juz 2 a poza tym tez poszukuje płaszczyku ;) takiego ładniutkiego, we fiolecie albo może bordo ;) widziałaś może gdzies jakies takie? powiedzmy cena 250 ;) Naturalna skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Kurcze tak to jest z mało trafionymi prezentami :p Dzięki, byłoby fajnie, bo juz i tak mam szafe zagracona :( Przydałoby się ją uporządkować, mam pelno małych rzeczy, starych i nawet nowych które kupowałam by kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
No niestety :) A co do zbędnych rzeczy to chyba większość tak ma ja też kupuje żeby kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Też mam pełną szafę prawie nienoszonych ubrań :/Z chęcią bym je jakoś sprzedała, tyle że na allegro za samo wystawienie, nawet jeśli nie sprzedasz to musisz zapłacić :/ Znacie może jakieś inne stronki, gdzie można za darmo wystawiać rzeczy na sprzedaż? Co do płaszczyków to wydaje mi się, że największą szansę na znalezienie takiego, jaki ci się podoba w Twoim rozmiarze, masz jadąc na jakąś giełdę ubraniową czy duże targowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to 123
od kiedy placisz allegro jesli nie sprzedasz? za to nie placisz. placisz prowizje jesli sprzedasz, ale to sa w sumie groszowe sprawy. na allegro najlepiej - najwiecej kupujacych i do tego w miare bezpiecznei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placisz placisz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko bobasek
wczoraj jechalam linia nr 19 w krakowie i widzialam sklep xxxl na ulicy miedzy wawelem a dietla, jesli ktos jest z krk to moze wie, o ktory sklep mi chodzi. sama potrzebuje raczej malych rozmarow, ale jesli ktos by potrzebowal to pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Rinek możę wstaw gdzieś zdjęcia i pokaż co chcesz sprzedać to może którejś z nas się spodoba tylko podaj jakieś wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Dokładnie, porób zdjęcia i powstawiaj ;) też powstawiam, jak się coś komuś spodoba to wystawie na allegro by było bezpiecznie ;) A co do allegro to się płaci za wystawienie przedmiotu taz od 30 groszy do 3 złotych bodajrze, a później prowizje. Wcale to nie są groszowe sprawy, bo od sztuki dobrze sprzedanej to jest kilka złotych :( ale jak chcesz darmowy portal to jest odpowiednik allegro SUBASTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
to zalezy czy wstawiasz do nich zdjęcia czy wstawiasz linki z jakas strona na ktorej znajduja sie foty :) Bez zdjec to naprawde grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Teraz już się płaci na allegro za samo wystawienie. Już się raz przejechałam na allegro.pl :/ Wystawiłam kilkanaście ciuszków, sprzedałam ze 4-5, a potem musiałam zapłacić allegro ok. 60 zł :/ Średnio wystawienie każdego przedmiotu przyszło mnie ze 2,70 zł + prowizja od tych co sprzedałam :/:/:/ Co do tych ubrań to w wolnej chwili porobię te foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfdmyuktgijh
Najfajniejsze ciuchy xxl sa w KappAhlu:) widzialam wczoraj dzinsy nawet w rozmiarze 54! sama nosze 44, ale i tak w innych sklepach czuje sie jak kosmitka - a w kappahlu zawsze sobie cos ladnego znajde:) wczoraj kupilam dzinsy i dwie koszulki - i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
KappAhl ma całkiem przyzwoite ubrania :) Ceny są kosmiczne of korz :/ Bo jakby mogło być inaczej. W Polsce znalezienie sklepu z odzieza w większych rozmiarach po przystępnych cenach graniczy z cudem. Zauważyłam też, że w KappAhlu rozmiarówki są dosyć zaniżone. Mierzyłam tam sweter w rozmiarze 46.... moim zdaniem to bylo max 42, dopiero 52 udalo mi sie zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnsKNSqiw
jezu dziewczyny widzę , że wiele tu młodych kobiet i jestem przerażona! dziewczyny to że macie XXL lub więcej ok, moze lubicie się obżerać, chudsze osoby 38-42 to nie wieszaki ale zdrowi ludzie, oczywiście 36 i w dół to dla mnie anorexia i one też powinny sie leczyc ale na mózg natomiast martwie sie poważnie o wasze zdrowie!!! miażdżyca, choroby serca, nie wspominając o problemach z chodzeniem, kościami, bólami, pbrzękami które juz na pewno macie. odchudźcie sie przynajmniej do 40-42 ślucznie prosze dla waszego zdrowia :) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
qnsKNSqiw Nie wiem kim Ty jesteś ale Ty chyba nie wiesz że wiekszość z nas nie wygląda tak bo chce ja np mam problem z chormonami i jaka kolwiek dieta u mnie to moze 2-3kg przy scislej diecie a do tego mam to w genach wiec nie mow mi ze sie kur.... obrzeram bo mnie cos takiegop wkur..... nie wiesz to nie pisz bo w sumie ty powinnas sie leczyc na ograniczenie myslenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak patrze ile moga zjesc osoby z rozm 36,38,34,35, itd itd to az mnie serce sciska ze ja jem tego 1/4 i wygladam jak wygladam!!!!!!!!!!TAkze zastanow sie co i do kogo piszesz bo ja poczulam sie urazona!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkqsnqo
przepraszam jeżeli Cie uraziłam bo u Ciebie to akurat choroba jest winna ale są osoby które mogłyby schudnąć ale za bardzo lubią jeść i to sie odbije w przyszłości na ich zdrowiu i zwróciłam to właśnie do tych osób a nie po sterydach,z nadmiarem estrogenów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
"ale są osoby które mogłyby schudnąć ale za bardzo lubią jeść i to sie odbije w przyszłości na ich zdrowiu i zwróciłam to właśnie do tych osób a nie po sterydach,z nadmiarem estrogenów itd" Dziewczyno ty nie wiesz co mówisz. Znam pełno osób, które się obżerają jak świnie i noszą rozmiar 38!!! W 80% przypadków otyłość nie jest spowodowana obżarstwem jak to słodko ujęłaś lecz chorobami związanymi z hormonami lub nieprawidłową przemianą materii. Ja mam niedoczynność tarczycy i tarczyce zanikową. Mój metabolizm pracuje kilka razy wolniej niż u normalnego człowieka. Nie wszystko ogranicza się do jedzenia tak jak sobie myślisz. Zanim następnym razem zaczniesz obrażać innych zastanów się, co piszesz i zapoznaj się z tematem dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
Zapraszam: www.maxistyl.com W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Kolejny sklep z ubraniami dla osób starszych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
Zapraszam najpierw do zapoznania się z nasza ofertą , a następnie do oceny.... A nie na odwrót :) Krytykować jest łatwo :( Nasze klientki mają inne zdanie :) Nie każdemu wszystko pasuje i będzie pasować. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i doskonale wiemy, że każdy ma inny gust i czego innego oczekuje, zapraszamy: www.maxistyl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Rinek ja również mam niedoczynność tarczycy ale większość ludzi czyli jakieś 90% mysli że większość osob otylych są grubi z powodu obzarstwa co jest dla mnie chore ale niestety glupoty sie nie zwalczy :( Co do ciuchów to naprawde nie nadaja sie dla mlodych dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Oczywiście, że najpierw zapoznałam się z oferowaną przez was odzieżą. Przejrzałam dostępne w na podanej stronie ubrania i doszłam do wniosku, że są one głównie przeznaczone dla osób starszych. Nie skrytykowałam ich. Nie napisałam, że mi się one nie podobają. Stwierdziłam tylko to, że nie są one dla młodych osób takich jak ja. Jeśli chodzi o wasze klientki to nie wątpię, że są one zadowolone. Pewnie to są osoby po 30 roku życia co najmniej. Nie chce mi się wierzyć żeby młode osoby kupowały odzież z waszego sklepu, ponieważ nie oferujecie ubrań dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
JEZU ŻAL MI TYŁEK ŚCISKA JAK SIĘ TAKIE MĄDRALIŃSKIE WYPOWIADAJĄ ! ZROZUMCIE LUDZIE ŻE OTYŁOŚĆ TO NIE TYLKO ŻARCIE NIE WIADOMO ILE I W JAKIM CZASIE. To sa stereotypy i wymyślne historie z TV. Poza tym jeśli ktoś się nawet obżera to są to już przypadłości psychiczne, więc tez choroba tyle że umysłu, ducha a skutkiem tego jest nadwaga i otyłość, a przez takie pustaki które wiecej gadają niż myślą, doprowadza wiele ludzi do depresji i wielu gorszych rzeczy. Czy człowiek z cukrzycą rakiem czy padaczką jest winny że jest chory ? NIE ! Więc nie piszcie bzdet, cieszcie się że jesteście w tych normach 36-40 i tyle, bo pewnie co kogo obchodzi, jest gruby to żre pewnie jak świnia to jeszcze dobije go i mu to powiem ;) będę taki życzliwy bądz życzliwa HAHAHA niektórzy mają takie sklonności takiebudowy ciała, takie geny, przypadłości itp. poza tym co z tego że osoby otyłe będą miały choroby ? Takie same szanse maja osoby zdrowe, szczupłe, palące i nie, jedzące fast foody, czy wegetarianie. To są wszytsko uwarunkowania genetyczne. Sa grubsze osoby co żyją po 80 90 lat a szczupłe co umierają na to samo tyle że w wieku 40. WIĘC NIE PISZ ŻE SIE MARTWISZ TYLKO SIE WYSRAJ TAKĄ GATKĄ ! poczytaj, doucz się biologii itp. i dopiero się wtrącaj w temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
Ja jeszcze chciałam skomentować tą wypowiedź o chorych na mózg anorektyczkach, które mają rozmiar 36 i mniej. Wiele osób ma niedowagę nie tylko spowodowaną anoreksją czy anemią. Są np. osoby mające nadczynność tarczycy, ich metabolizm działa kilka razy szybciej niż powinien i nie ważne jak dużo by jadły to i tak będą chude jak patyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
dokładnie ! A Niektórzy się zachowują jak za czasów hitlera - najlepiej niedoskonałe osoby powybijajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaxxxl
Dziewczyny nie denerwujcie sie bo wezma nas na dodatek za wredne baby a tego niechcemy prowadzmy sobie swoj temat a nawet i zacznijmy inny troche ciekawszy niz ciuchy bo wkoncu zalamiemy sie tym ze nie ma dla nas ciuchow jak dla innych :) Trzeba sie cieszyc tym co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinek
'tez mam' Polacy to taki naród nic nie zrobisz :/ Wszystko widza w czarno-bialych barwach i wierza w to, co usłyszą. Dlatego nas w innych krajach nie lubia i dlatego mamy taki denny rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×