Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

:P ahahhah:D a trzymam trzymam:D, teraz czekamy na efekty, oby się udało, chociaż wątpię bo mnie troszkę brzuszek boli tak na okres tylko że troszkę za wcześnie bo sądny dzień dopiero 4.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat tak tylko zerknelam,jutro sobie obejrze bo dzieciaki odrabiaja jakis dzien w szkole to bede miala spokoj i czas,moj nie przepada za takimi lzawymi filmami,poza tym oboje jestesmy uparci tak ze to nie pomoze,a ja sie lasic do niego nie bede skoro wiem ze to ja mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę chmm fajnie by było, ale tak poważnie to boję się rozczarować:(wiem że to mnie zaboli:( co nie znaczy że się poddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie bede sprawdzac objawow bo przed @ czuje sie dokladnie tak samo jakbym byla w ciazy tak ze i tak nie bede wiedziala,poczekam tylko czy ta @ przyjdzie,pewnie jak zawsze w terminie,tak sie zastanawiam czy ten nasz zwiazek przetrwa skoro wciaz sie klocimy i to o drobiazgi bo jak nie a przypadkiem zaskocze to sama z dzieckiem zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na zakupach i nie mogłam się powstrzymać- kupałam takie małe skarpeteczki- wiem że to głupie ale nie mogę przejść obojętnie, coś w środku mi mówi "kup to"- Boże jakie to głupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia nie myśl tak, ja też się kłócę ze swoim, często o bzdury- najczęściej zaczynam te głupie kłótnie a potem jest mi głupio, Ty wiesz ile razy już spałam na rozkładanym łóżku albo chciałam to skończyć, nawet flirtowałam z kolegami przy Jacku aby był o mnie zazdrosny, jak wiem że może być źle to oglądamy romansidło robię pyszną kolację albo mówię że np, jutro się "polelamy" i koniec żadne z nas nie może włączyć nawet tv bo musimy mieć czas dla siebie i sobie leżymy i się przytulamy do siebie- dobra rada kiedy czujesz że Twój zaraz wybuchnie złością po prostu bez słowa mocno się do niego przytul i powiedz że go kochasz na pewno zapomni o problemie, inna rada zamiast wybuchać na faceta trzeba sobie przemyśleć czy powód jest wart kłótni może wystarczy spokojnie zwrócić uwagę, zamiast rozpoczynać awanturę. Wierzcie mi też nie jest łatwo ale tylko dzięki ciężkiej pracy nad samą sobą mogę się cieszyć spokojem w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stefcia razem musiamy zaciążyć:) choć myślę że to raczej u mnie mało prawdopodobne to dopiero pierwszy cykl w którym się staram:( ale było by fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat u mnie z tym godzeniem to nie takie proste jak u ciebie,tym bardziej ze mam racje i to nie po raz pierwszy zreszta,ale jaki facet sie przyzna ze tojego kobieta miala racje a nie on? na pewno nie moj! a co ty taka pewna a noz sie uda od razu?no na mnie to juz czas bo 5 miesiac sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia nie martw sie kazdy sie kloci ze swoimi bez tego bylo by nudno w zwiazku:):):) nie przejmuj sie bedzie dobrze ja trzymam za ciebie kciuki moze jak bedzie dzidzia to waszzwiazek zakwitnie:):):) tiamat za ciebie trzymam kciuki i ten brzuniu to pewnie na wasolke boli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Patinko 26 chyba dzidzia sie pcha na owy swiat:P :) trzymam kciuki!! 👄 Sara76:) najwyzej drugie sobie zrowisz ffoto:) madziki 👄 kalpek mozesz sobie zrobic prl 3-4 dzc najlepie i pamietaj dokladnie ktory dzien lekarz pewnie o to zapyta:) po msc juz spada:) oj czuje ze niedlugo Ci sie uda:) ja sobie leze jutro 0 4 musze wstac;p Myszka no!! i to mi sie podoba:D tylko jak cos mow ze dlugo sie starasz ..:) co do naszym chlopow.. czasem lepiej przemilczec...mzoe on ma racje hehe:) Tiamant ma macje najlepiej na spokojnie porozmawiac i przytulic:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki madzik,tylko ze nam jest bardzo dobrze jak sie nie klocimy i na moje to najlepiej wcale bym nie zaczynala,wkurza mnie tylko jedno jak mam racje,jemu tlumacze a on i tak swoje bo zawsze twierdzi ze wszystko wie lepiej no i te klotnie tez dobrze na nas nie wplywja jesli chodzi o staranka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmm to rzeczywiście nie fajnie, ale wiesz ja w takiej sytuacji dla świętego spokoju przyznaję rację drugiej stronie a swoje wiem, później jak mój Jacek na własnej skórce się przekona że on się mylił to słyszy ode mnie błogie-"A nie mówiłam" i wówczas zwraca mi honor:D co do dzidzi to nie leniuchuj tylko się staraj;):P i myśl tylko o tym w sensie pozytywnym a się uda!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No staram sie o tego maluszka jak tylko moge,ale jak tak dalej pojdzie to pewnie predzej sie rozejdziemy niz zrobimy:(,dobra juz wam nie marudze bo jeszcze sie ode mnie zarazicie tym podlym humorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat moja mama jak była w ciąży ze mną jeździła na motorze a potem przez 6 miesięcy leżała bo ciąża była zagrożona ... Tiamat ale jak będziesz w ciąży to już z farbami musisz sie pożegnać na jakiś czas... Klapku bromek musisz pewno brać dalej bo to trzeba trochę pobrać żeby spadło. Po jednym opakowaniu raczej nie spadnie a nawet jeżeli to zaraz wzrośnie z powrotem lepiej brać aż zajdziesz w ciążę. Patinko to chyba u ciebie już niedługo. Ale dzidzia juz spora i może sie rodzić. Ja dziś byłam na KTG i mój mały znowu próbował skopać mi aparat z brzucha, on jakoś tego nie lubi i zawsze jest spokojny a na tym badaniu jakieś licho w niego wstępuje zaczął się wiercić kopać przekręcać, echo serduszka uciekało bo wypinał się pupą, no niegrzeczny był. Gin mi powiedziała że nie wygląda jakby się spieszył do wyjścia i pewno ze dwa tygodnie jeszcze pochodzę. Stefcia skąd u ciebie taki pesymizm, nie kłóć się ze starym pomyśl że on ciężko pracuje i zmęczony jest. Ze zmęczenia też się człowiek kłótliwy robi... po za tym faceci zawsze uważają że wszystko wiedzą lepiej - mój tez :o Ktoś nam tu śmiecie wrzucił na forum , może zgłoście dziewczyny do usunięcia bo ja to juz od moderatora trzymam się z daleka żeby mnie znów nie oskarżył że jestem agresywna i adrenalina mi skacze.... ciekawe czy jemu by nie skakała w 9 miesiącu ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja dzis powinnam dostac@,ale narazie nie widac,ale boli gdzies kolo jajnika albo jajnik sama juz nie wiem,boje sie zeby torbiel sie nie zrobila,a u Ciebie jak bylo,jak juz zaszlas w ciaze to odstawilas bromek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może porozmawiaj ze swoim że chcesz mieć dzidzię, że boli Cię to że ciągle się kłócicie może lepiej wziąć faceta na litość, niech zrobi mu się głupio, powiedz że go kochasz ale chciałabyś aby o CI to częściej okazywał co do Ciebie czuje, powiedz że marzysz o tym aby było tak jak na początku, pochwal też go faceci uwielbiają być chwaleni i jeżeli ich czasem marne wysiłki są doceniane to częściej chcą pomagać partnerkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×