Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dawid nie chodzi w koszulach szczerze dziewczyny nie smiejcie sie aby ja prasuje jak musze:P:P:P:P tiamat myszko zaciskam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie prasować :) jak przyjdzie dzidziuś to mi się pewno odmieni.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz chodzi w koszulach do pracy w weekendy do resteuracji a i w niedziele najczesciej nosi koszule np.do kosciolka jak idziemy;) Dopiero wyprasowalam 2 koszule a jeszcze mam chyba 1 i ze 3 pary spodni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa 🖐️ napewno Ci sie odmieni hehehe choc ja jak kiedys bede w ciazy i urodze to nie bede prasowac ciuszki dla dzidzi- moja bratowa wychowala 3 dzieciaczkow i ani jednemu z nich nie prasowala i ja tez nie bede, to choc to mnie ominie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefica31
No juz jestem,psiapsiola jest tego samego zdania co ja,tak ze ciezkie dni przede mna,a i mam takie przeczucie ze ze staranek znowu nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia napewno niedlugo sie pogodzicie, moze maz przemysli wszystko przyjdzie i przeprosi i znow bedzie super- czego Ci zycze:)Glowka do gory i prosze o usmiech:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde z tych nerwow nick pomylilam,a co do mojego to on nigdy nie przeprasza nawet jak okaze sie ze to ja mialam racje,ta jego przekleta duma mu na to nie pozwala,jakby co to jestem,a gdzie moja nowa siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co byliśmy na zakupach i mój zapomniał torby ze sklepu zzakupami i oczywiscie ktos zabarał i go pokarało musi kupic to samo tylko go udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolanta:)🖐️ to niezle Twoj maz narozrabial :P mam nadzieje ze nie byly to zakupy na bardzo duza kwote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu juz to kiedys pisalam bez klotni bylo by nudno kiedys u sie znudzi te klotnie a dzidzia moze go zmieni o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto no rzeczywiscie to nie tak malo:( Skonczylam prasowanie jupiiiiiii teraz cos musze sobie odgrzac do jedzonka i pozniej jakas kawka by sie przydala:) U nas tez dzis wieje strasznie i pada desz...brrrrrrrrr az nie chce sie wychodzic z domku:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ta dzidzia tym razem wyszla to tez mysle ze byloby inaczej ale to przeczucie ze znow sie nie udalo mnie nie opuszcza,poza tym mielismy jeszcze kilka dni na probowanka ktorych nie zdazylismy wykorzystac tak ze teraz moze byc tylko gorzej,chyba znikne wam z pola widzenia bo za chwile tym marudzeniem ktoras do szalu doprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia tylko sprobuj nam znoknac to zobaczysz- i tak Cie znajdziemy, nie co dziewczyny????:D:D:D:D:D Jestemy tu po to abu dzielic sie smutkami i radosciami, aby doradzic i pocieszyc....wiec nie martw sie na zapas, bedzie dobrze, jezeli nie tym razem to nastepnym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc "zniknac" a nie znoknac :D:D:D:D:D:D A gdzie reszta dziewczyn sie podziewa????? yourmind👄 iwa🌻 niusiusia👄 Aneczka🌻 nikolka🌻 dorotka👄 misiaczki🌻 Sylwia👄 Rusaczek🌻 Sara👄 Kalpek🌻 Ewelka👄 Patinka🌻 becia_gask👄 asiunia🌻 olawd👄 Smerfetka🌻 Kkinia👄 Monia🌻 Alutek👄 Fiolek🌻 Obca👄 Kakusia🌻 Rowniez zapraszamy nowe dziewczyny ktore nas podczytuja , ujawniajcie sie, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×