Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Na mojego nic nie dziala jak juz sie wkurzy,teraz spi to mam swiety spokoj ale jak wstanie to dalej bedzie chodzil ciezko obrazony kiedys mu przejdzie albo i nie,efqa jak ma racje to ustepuje ale jak ja mam to on za chiny nie ustapi dlatego mam juz dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek ja odstawiłam bromek 4 dnia jak @ nie przyszła i zrobiłam test ciążowy. Znam taka anegdotkę śmieszną co mówi żona a co mówi kochanka. Sytuacja jest następująca j___ facet przychodzi mówi że właśnie dostał awans i podwyżkę: ŻONA: - No już czas najwyższy! Tyle razy mówiłam ci żebyś się mocno upomniał o swoje ale ty oczywiście wolałeś potulnie czekać.... KOCHANKA : - Ochh!!! Weź mnie tygrysie !!!! No więc Stefcia kochanie wiesz co masz robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-bo mi zostalo jeszcze 5 tableteka tak dziwnie jajnik mnie boli,a okresu nie ma,ale pewnie przyjdzie,tylko boje sie tego,ze okresu nie bedzie a torbiel bede miec znow,bo raz juz tak wlansie mialam,a ja sie boje bardzo o ten jajnik,bo jest jeden juz tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek nie martw sie na zapas ja jak brałam bromek to już mi się żaden torbiel nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EfQa ja pracuje z mężem nad dzicią ale testy pokazują brak owulacji ale mimo to pracujemy dziś 15 dzien a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga od siedmiu krasnali
a poco wam dziecko?? dzieci są bleblelbelbleble..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba jaga a ciebie z jakiej dziczy wypuscili ze takie glupie teksty walisz?cos ci nie pasi to wypad z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... nie wiem czy to takie specyficzne poczucie humoru czy sarkazm... czymkolwiek by to nie było, było to nie na miejscu w tym miejscu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu sie dziewczynki narobilo chwile mnie nie bylo a tu juz stronka zapisana te stronki jakies krotsze czy co :P:P patinka ja czekam na twoja dzidzie z niecierpliwoscia i efci i smerfci i moni i reszte dziewczynek oczywiscie czekam jako pierwsza na fotki ale bede miala ogladania i dzidziusiow na kompie:):):):):) 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujcie i zgłaszajcie do usunięcia. klapek wysyłam ci numer gg na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę kąpać Martynke i też uciekam spac w Irlandi długi weekend bo poniedziałek też wolny Super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim przesyłam buzki i fluidki na nowe poczęcia ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widzę że miałyście tu nieproszonego gościa- takich to do usunięcia trzeba, jaja sobie robią z ludzi, chamstwo!!!wscielky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę!! muszę mojego wpuścić grać mu się zachciało:( chyba sobie z Wami dzisiaj nie pogadam :( ale będę zaglądać ja tylko się nadarzy okazja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiaczki
ja zaRAZ DO PRACY wdeplam zyczyc milego Dnia i owocnego:P u mnie nic nowego wkoncu sobota i wkoncu z moim:P i czekam na @..jeszcze tydzien:P cos juz brzuch pobolewa..moze sie zybciej przykula..nic uciekam trzymajcie sie Ciepło:) 👄 👄 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka tiamat! my to ostatnio zawsze razem hi hi,moze faktycznie razem zaciazymy?chociaz u mnie dalej milaczace dni,nie dozywamy sie do siebie tak ze nie wiem jak to dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu:( milczące dni są przykre, może dobrze by było przemyśleć czy warto wyciągnąć rękę na zgodę, co nie znaczy że potwierdzasz brak swojej racji, ale tak dla świętego spokoju;) oj byłoby fajnie gdybyśmy razem zaciążyły;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z milo chacia bysmy sie przeniosly do tej drugiej tabelki,jeszcze troche poczekam zobacze czy ksiaze odezwie sie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×